Kondrac – Tupadly 2:1

Na začátku se hrál se fotbal s řadou nepřesností. První zahrozili hosté, ale bombu z voleje Kňazík vyrazil. Na druhé straně skončila pohotová střela Vítovského nad brankou.

První důležitý moment přišel pět minut po přestávce. Pavelka byl po samosttném úniku faulován v šestnáctce a z penalty Kňazík překonal svého konkurenta v brance Tupadel. Domácí pokračovali v aktivní hře a v 67. minutě zvýšil Pohorský po hrubce stoperů Tupadel na 2:0. Hosté sice v 88. minutě snížili Čápem, ale domácí si již výhru pohlídali.

„S výsledek jsem samozřejmě spokojen, hosté hrají o záchranu a neprodali svou kůži lacino. Předváděná hra však stále není podle našich představ. Zbytečně ztrácíme v útočné fázi míče a hra směřem dopředu je pro nás problém. Čekáme na probuzení Vítovského, který se stále trápí a neodvádí výkony, které jsou v jeho silách, ale i další hráči mají do své optimální formy daleko. Představoval bych si, že soupeře z opačného pólu tabulky budeme přehrávat mnohem více. Každopádně velkým plusem je, že i tyto zápasy dokážeme dovést do vítězného konce. Příští týden zajíždíme k derby do Štěpánova, pokud bychom zde ztratili body, byl bych velmi zklamán,“ dodal k zápasu trenér Kondrace Jiří Janouš ml.

Branky: 52. Kňazík (z PK), 67. Pohorský – 88. Kruml. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Kondrac: Kňazík – J. Sedláček, Linhart, Volšický (77. Janouš), T. Kubín – Záklasník, Mleziva (60. Nedvěd), Pavelka, P. Sedláček – Vítovský (66. M. Kašpar), Pohorský.