Kondrac – Bílé Podolí 3:1

Domácí do zajímavého zápasu nevstoupili dobře, během prvních pěti minut zahrávali hosté dva nebezpečné trestné kopy z hranice šestnáctky, ale nic z nich nevytěžili. Po prvních deseti minutách se začali prosazovat domácí. Ve 21. minutě si Pohorský zaběhl na přihrávku Vítovského a poslal Kondrac do vedení. Za pět minut přeloboval Petr Sedláček z rohu vápna hostujícího brankáře a zvýšil na 2:0. Do konce poločasu se hosté z této sprchy nevzpamatovali.

Po přestávce začali domácí opět špatně, hosté byli nebezpeční a v 57. minutě snížili. Jelínek si naběhl na střílený centr a nedal Kňazíkovi šanci – 2:1. Podolí ucítilo šanci a hrál se vyrovnaný fotbal. Klid do domácích řad vnesl Pavelka, který po přihrávce Karmazína upravil na konečných 3:1.

„Z utkání jsem měl obavy, oproti minulému zápasu jsme v sestavě měli tři nové hráče, navíc se Nedvěd v začátku opět zranil. Hrál se vyrovnaný fotbal, tentokrát jsme ale proměnili šance, které jsme si vytvořili a výsledek jsme si již pohlídali. Na útočné fázi ale musíme zapracovat, v posledních zápasech to není ono. Jsem rád, že jsme doma neztratili body a po třech zápasech opět vyhráli. Za týden hrajeme opět doma a o ničem jiném než třech bodech neuvažujeme,“ dodal k utkání a již se dívá k dalšímu zápasu trenér Kondrace Jiří Janouš ml.

Branky: 21. Pohorský, 26. P. Sedláček, 78. Pavelka – 57. Jelínek. Rozhodčí: Holý. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Kondrac: Kňazík – Nedvěd (25. M. Kašpar), Mleziva, T. Kubín, J. Sedláček – P. Sedláček, Pavelka, Záklasník, Šanda – Vítovský (80. Janouš), Pohorský.