Libodřice - Kondrac 1:1

Domácí vstoupili do utkání lépe, měli tlak, ke kterému jim také pomáhal silný vítr. Vytvořili si dvě šance, ale střely z úhlu Kňazík kryl. V 17. minutě šla Kondrac do vedení, Pavelka se pustil důrazně do soubojů s bránci a jeho střela z vápna skončila v brance - 0:1. Libodřičtí nepolevovali a za osm minut se dočkali vyrovnání. Po přetaženém trestném kopu si na míč naběhl Vyskočil a prostřelil Kňazíka. Ve 28. minutě přišel další důležitý moment, úzkostlivý rozhodčí nejprve pustil evidentní ofsajd domácích a poté vyloučil po druhé žluté kartě Volšického za protesty, hosté tak hráli hodinu o deseti.

Ve druhém poločase spoléhala Kondrac na brejkové situace a domácí se snažili strhnout vedení na svou stranu. Vytvořili si několik výborných šancí ale v koncovce buď zklamali nebo je vychytal vynikající Kňazík. V závěru naopak mohla Kondrac vstřelit druhý gól, ale několik úniků nedotáhla do gólového konce. V úplném závěru rozhodčí naprosto zbytečně vyloučil po vzájemné slovní potyčce domácího kapitána Bálka, který ostře zajel do Kňazíka a kondrackého M. Kubína.

„V Libodřicích jsme nechtěli prohrát, což se nám povedlo a s výsledkem můžeme být spokojeni. Předvedená hra mě až tak nenadchla, po většinu utkání nám vázla rozehrávka a také byli domácí více důraznější. Výborným způsobem nám zachytal Kňazík a na získaném bodu má velkou zásluhu. Utkání řídila trojice mladých rozhodčích, která určitě nikomu nechtěla ublížit, ale utkání naprosto nezvládala. Úzkostlivé vyloučení Volšického a hlavně v závěru Michala Kubína nám rozhodně radost neudělalo. Obzvlášť, když s nataženým svalem odstoupil kapitán Linhart,“ smutnil po remíze trenér Kondrace Jiří Janouš mladší.

Branky: 25. Vyskočil - 17. Pavelka. Rozhodčí: Vinter. ŽK: 4:5. ČK: 90. Bálek - 27. Volšický, 90. M. Kubín. Diváci: 70. Poločas: 1:1.

Kondrac: Kňazík - J. Sedláček, Linhart (70. Karmazín), Volšický, T. Kubín - Šanda (46. Mleziva), Pavelka, M. Kubín, P. Sedláček - Pohorský, Vítovský.