Kondrac – Zbraslavice 0:0

Kondrac chtěla po prohře v minulém týdnu doma získat všechny tři body a odpoutat se na druhém místě od svých pronásledovatelů. To se jí, ale nakonec podařilo jen o bod, když zápas skončil remízou.

V úvodu utkání se hrál rychlý fotbal, mužstva však vinou nepřesností v rozehrávce rychle ztrácela míče a diváci šance neviděli. Do první příležitosti se dostal P. Sedláček, ale zazmatkoval a zbrkle vystřelil. Na druhé straně zamířil hostující hráč z hranice penalty vedle. V závěru poločasu se do šancí dostali i Vítovský a Pavelka, ale brankář Zbraslavice podržel.

Ve druhém poločase převaha Kondrace již nebyla taková, jako v prvním poločase, hosté se více osmělovali. Kromě několika dobře zahraných rohů si vytvořili i tři brankové příležitosti, ani jednu však nevyužili. Deset minut před koncem mohl rozhodnout M. Kubín, ale osamocený před brankářem Zbraslavic zakončil ukvapeně několik metrů vedle. A tak se diváci branky nedočkali.

„S výkonem mužstva nejsem spokojen. V prvním poločase jsme předvedli ještě slušný výkon, ale neproměnili jsme tři jasné šance. Ve druhém poločase nám chyběla touha jít drze do zakončení. Hosté byli nebezpeční a naše hra byla plná nepřesností. Hlavně Vítovský v útoku se trápil a vůbec se neprosadil. Remíza je tak zřejmě zasloužená, přesto jí bereme jako ztrátu. Na domácím trávníku chceme vítězit a hlavně střílet branky,“ zlobil se kormidelník Kondrace Jiří Janouš ml.

ŽK: 2:2. Diváci: 50.

Kondrac: Kňazík – J. Sedláček, Linhart, Volšický, T. Kubín – P. Sedláček, Pavelka, M. Kubín, Mleziva – Vítovský, Záklasník (65. Pohorský).