Zdislavice – Kondrac 1:4

V utkání se obě mužstva více zaměřovala na útok než na obranu a z toho pramenilo mnoho šancí na obou stranách. Více ze hry i šancí měla Kondrac, která byla v utkání lepším týmem a po zásluze vyhrála. Hattrickem se blýskl hostující Vítovský, které působil v dorosteneckém věku ve Zdislavicích.

„Odehráli jsme třetí přípravné utkání a opět jsme měli velké problémy se sestavou, stejně na tom ale byly i Zdislavice. V utkání jsme alespoň mohli vyzkoušet hráče na jiných postech, než na které jsou zvyklí. Zajímavým výkonem zaujal Pohorský na levém beku. Celkově jsme byli lepší a naše vítězství je zasloužené. V dalším zápase by již mohli být k dispozici Nedvěd s Pavelkou, kteří ještě do přípravy nezasáhli,“ dodal k utkání trenér Kondrace Jiří Janouš mladší a poznamenal: „Čekají nás poslední přípravné zápasy s Poříčím a Nespeky, ve kterých bychom již chtěli krystalizovat sestavu na mistrovskou sezónu.“

Branky: Kubálek – Vítovský 3, Pohorský. Poločas: 0:1.

Sokol Kondrac: Kňazík – J. Sedláček, Mleziva, Volšický, Pohorský – Karmazín, Záklasník, T. Kubín, P. Sedláček – Vítovský, Janouš.