Kondrac – Říčany 2:0

Hráči se museli vypořádat s těžším terénem, který jim dělal problémy. Ve 3. minutě se nastřelil M. Kapšar z úhlu brankáře. Ve 12. minutě přišel první klíčový moment zápasu, domácí zahráli chybně ofsajd systém, hostující útočník bylv samostatném úniku faulován Kňazíkem a kopala se penalta, ze které však Kňazík střelu pod břevno reflexivně kryl. Ve 22. minutě se hosté prezentovali bombou z trestného kopu, ale kondracký gólman byl opět na místě. Za tři minuty se k odraženému míči dostal kondracký Pohorský, ale jeho křížná střela skončila vedle. O chvíli později se do balonu opřel Záklasník, ale brankář hostů dělovku bravurně kryl.

Do druhého poločasu nastoupila mužstva opatrně. V 64. minutě se do té doby nevýrazný Pavelka pustil odvážně do pokutového území, byl faulován a domácí kopali první penaltu v sezóně. K její exekuci se postavil brankář Kňazík a mazácky poslal brankáře na druhou stranu – 1:0. Domácí se po vstřelené brance uklidnili a předváděli pohledný fotbal. V 74. minutě mohli zvýšit, ale bombu Pavelku hostující gólman bravurně vyrazil. Deset minut před koncem potáhl aktivní kondracký Petr Sedláček míč po pravé straně, ale jeho zpětnou přihrávku v ideální pozici nevyužil Pavelka. Rozhodnutí přišlo v 87. minutě, Linhart rozehrál rychle trestný kop a Záklasník nadvakrát v samostatném úniku překonal brankáře Říčan.

„Z utkání jsem měl trochu obavy, chyběli nám stabilní členové sestavy útočník Vítovský, obránci Tomáš Kubín a Jaroslav Sedláček. Přesto kluci utkání zvládli, čehož si moc cením. V první půli nám chyběl větší pohyb a důraz ve finální fázi. Ve druhém poločase jsme přidali, vstřelili dvě branky a rozhodli o vítězství. Rád bych poděkoval všem hráčům za výkony a nasazení v průběhu celého podzimu. Chtěl bych také zmínit brankáře Kňazíka a kapitána Linharta, kteří jsou pravými osobnostmi mužstva a mají svým vystupováním a výkony na hru mužstva zásadní vliv. Nejsem zastáncem alibistických prohlášení, takže se v zimě pokusíme o kvalitní přípravu, mírné posílení kádru a na jaře o stíhací jízdu za vedoucími Louňovicemi," zhodnotil zápas trenér Kondrace Jiří Janouš mladší a poodhalil plány na jaro.

Branky: 65. Kňazík (z PK), 87. Záklasník. Poločas: 0:0.

Kondrac: Kňazík – Nedvěd, Linhart, M. Kubín, Volšický – Pohorský, Záklasník, Pavelka, P. Sedláček – M. Kašpar (71. Mleziva), R. Kašpar (87. Zelenka).