Tuchoraz – Kondrac 2:1

V Tuchorazi na hřišti o velkých rozměrech se nehrál v prvním poločase moc pohledný fotbal. Domácím i hostům dělalo problém zpracování míče, a tak diváci viděli minimum šancí. Domácí se dostali do dvou šancí, ale v obou případech netrefili branku. Naopak hosté hrozili jen střelami z dálky. První branku vstřelil po kolmé přihrávce a samostatném úniku R. Kašpar – 0:1.

Ve druhém poločase se hra nezměnila, Tuchoraz přece jen převzala více iniciativu, ale do šancí se nedostávala. Po nekontaktu Linharta s domácím útočníkem se ale v 53. minutě kopala penalta, kterou domácí proměnili – 1:1. V 80. minutě se dostala Kondrac do obrovské šance, M. Kašpar předložil na penaltě míč Pavelkovi, který ale sám před brankářem branku minul. Naopak o dvě minuty později se po závaru radovali domácí a strhli výhru na svou stranu.

"Prohra mrzí vždy, s tímto soupeřem ale obzvláště. Nepodali jsme ani průměrný výkon, dělalo nám problém zpracovat míč a vázla kombinace. Kompletní záloha podala mizerný výkon, ale prakticky celé mužstvo zahrálo pod své možnosti. Přesto to na soupeře herně stačilo, bohužel podruhé jsme prohráli. Ze způsobu, jakým své "fotbalové" ambice naplňují v naší soutěži mužstva Louňovic a Tuchoraze, je mi na zvracení, ale více bych to nechtěl rozebírat. Naopak bych chtěl diváky pozvat na naše poslední domácí utkání s Říčany, kdy se pokusíme předvést mnohem lepší výkon," byl po zápase pěkně naštvaný trenér Kondrace Jiří Janouš mladší.

Branka Kondrace: 24. R. Kašpar. Poločas: 0:1.

Kondrac: Kňazík – J. Sedláček, Linhart, Volšický, Nedvěd (57. Mleziva) – P. Sedláček, M. Kubín, Pavelka, Pohorský – R. Kašpar, Vítovský (46. M. Kašpar).