Bílé Podolí – Kondrac 0:2

Na hrbolatém hřišti se nehrál pěkný fotbal. Hosté vstoupili do utkání bídně a během prvních pěti minut si domácí po centrech z pravé strany vytvořili tři velmi dobré příležitosti, obzvlášť hlavička kapitána Šáleného volala po gólu, ale Kňazík perfektně zasáhl. o úvodním tlaku se hosté vzpamatovali a vyrovnali hru. Ve 32. minutě Záklasník vysunul Vítovského, který s gólmanem obhodil i branku. Těsně před pauzou mohli skórovat domácí, ale další nebezpečný centr ze strany nevyužili. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, na hřišti se nedalo moc kombinovat, domácí spoléhali na dlouhé míče, které obrana Kondrace zachytávala. První gól přišel v 63. minutě, Volšický kolmicí našel Záklasníka, ten si pohrál s obráncem a z hranice šestnáctky zamířil k tyči – 0:1. Domácí inkasovaný gól evidentně zaskočil a v 78. minutě se po samostatném úniku kondrackým „bodlem“ propálil brankáře – 0:2. V závěru zápasu si již výhru Kondrac zkušeně pohlídala.

„Začátek utkání se z naší strany nedá nazvat jinak než chaos, nekoncentrovanost a zoufalost. Domácí mohli jít třikrát do vedení, ale v zakončení bohudík pro nás selhali. Na nerovném hřišti se nedalo dost dobře kombinovat, naštěstí se nám po čtvrthodině podařilo vyrovnat hru a hráči si uvědomili, že to bude zápas o jednoduchosti a nasazení. Ve druhém poločase jsme již byli o něco lepší a jsme rádi, že jsme se dokázali prosadit proti nepříjemnému soupeři i střelecky. Nejlepším hráčem utkání byl jednoznačně střelec první branky Záklasník,“ zhodnotil zápas trenér Kondrace Jiří Janouš mladší a vyzdvihl nejlepšího hráče.“

Branky Kondrace: 63. Záklasník, 78. Vítovský. Poločas: 0:0.

Kondrac: Kňazík – J. Sedláček, Linhart, Volšický, Nedvěd – J. Sedláček, Záklasník, T. Kubín, Pohorský (72. M. Kašpar) – Vítovský, R. Kašpar (60. Mleziva).