Kondrac – Říčany 2:4


V zápase zachraňujících se mužstev měla Kondrac katastrofální začátek a v 17. minutě po rychlých brejcích hostů a individuálních chybách domácích (Mleziva, Pohorský, Nedvěd) vedly Říčany 3:0. Poté se domácí otřepali ze šoku, přitlačili soupeře a T. Kubín v 37. minutě po závaru snížil na 1:3.

Po přestávce měli Kondračtí znatelnou převahu a Vítovský křižnou střelou k tyči je dostal do hry. Z dalších závarů již Kondračtí nedotlačili míč do sítě. Naopak hosté hrající na nebezpečné brejky v 86. minutě Hemelíkem zatloukli čtvrtý hřebíček do kondracké rakve, když si dva osamocení hráči vychutnali brankáře Kňazíka.


„Vůbec nechápu, co jsme v zápase předvedli. Hráči věděli o co se hraje, přesto jsme v 17. minutě prohrávali 0:3 a zápas byl prakticky rozhodnutý, i když jsme se poté zvedli. Velmi mě mrzí přístup hráčů, v zápase o všechno bych očekával, že budou jezdit po zadku, ale bohužel k tomu nedošlo,“ byl zklamaný asistent trenéra Kondrace Jiří Janouš mladší, který ví, že situace mužstva je kritická, zvláště, když v posledním kole jede Kondrac na hřiště o postup bojujícího Kostelce u Křížků.


Branky: T. Kubín, Vítovský – Vilhelm, Dobrý, Tipka, Hemelík. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 2/2. Diváci: 100. Poločas: 1:3.

Sokol Kondrac: Kňazík - Nedvěd (20. J. Sedláček), T. Kubín, Volšický, Mleziva (46. Zvára) - M. Kašpar (60. R. Kašpar), P. Sedláček, Vítovský, M. Kubín – Pohorský, Záklasník.