Zruč nad Sázavou - Kondrac 0:2 (0:0)

Důležité utkání začala lépe Kondrac. Domácím nešla kombinace a hosté působili lépe. Přesto se do první loženky dostali Zručští, když zachytili špatnou hostující rozehrávku a Zeman bombou orazítkoval tyč. Na druhé straně se do šancí dostal Pavlíček. Nejprve hlavou zamířil těsně nad. O chvíli později zazdil Pavlíček neskutečnou šanci, když netrefil dobře míč metr před brankovou čárou.

Druhý poločas začali domácí tím, že se hráč Jouza nechal vyloučit po úderu do břicha kondrackého hráče. Kondrac od té doby převzala zcela otěže zápasu a byla jednoznačně lepším mužstvem. Domácí obrana odolávala až do 75. minuty, kdy si na pěkný centr Rakáše naběhl Hlaváček a poslal hosty do vedení. V 84. minutě střídající mladíček Rakáš vykoupal celou domácí obranu včetně brankáře a mazácky zvýšil na 2:0 pro hosty.

Domácí bohužel podlehli frustraci a ve zbytku utkání dokázali několika surovými zákroky, že jim na zdraví protihráčů absolutně nezáleží, vynikal zejména obránce Musil. Po jednom ze zákroků, které mohou skončit zlomeninou, neudržel nervy na uzdě hostující kapitán a fotbalový gentleman Pavlíček a strčil do domácího Musila, za což si vysloužil svou první červenou kartu v kondrackém dresu.

"Naše vítězství je zcela zasloužené, protože jsme po většinu utkání byli lepším týmem. Všechny kluky bych chtěl pochválit zejména za bojovnost a jsem rád, že se nám podařilo navázat na domácí vítězství s Kunicemi," byl spokojený po zápase hrající trenér Kondrace Josef Linhart.

Branky: 75. Hlaváček, 84. Rakáš. Rozhodčí: Myška. ČK: Jouza - Pavlíček. 

Kondrac: Kňazík – Hlaváček, Linhart, Tichý, Procházka – Vesecký, Kubát, F. Sedláček, P. Sedláček (65. Rakáš) – Buchta (89. Budil), Pavlíček. 

Jiří Janouš mladší