Kondrac vyválčila dva body v Říčanech

Říčany – Zápas mužstev ze spodku tabulky fotbalové I. B třídy skupiny D mezi Říčany a Kondrací musel o osudu zápasu rozhodnout penaltový rozstřel, když zápas v normální hrací době skončil 2:2, což určil již první poločas. Z druhého bodu se radovali hosté.

27.5.2018

Ilustrační fotoFoto: Miloš Mařík

Říčany – Kondrac 2:2 (2:2) PK 4:5

Po většinu prvního poločasu diktovali tempo hry hosté, ale skóre otevřeli domácí, když se Vojáček prosadil po rohovém kopu. Zanedlouho po rychlém brejku zvýšil opět Vojáček na 2:0. Hosté to ale nezlomilo a po krásných individuálních akcích kapitána Pavlíčka, který si pokaždé pohrál s domácím stoperem a nezištnou přihrávkou vyzval nejprve P. Sedláčka a Müllera ke srovnání stavu.

Druhá půle již tolik fotbalové krásy nepobrala a byl to spíše boj. Nicméně rozhodnout zápas mohli nejprve hosté, ale Müller nedosáhl na další Pavlíčkovu gólovou přihrávku. Na druhé straně měli Říčanští větší šanci, ale penaltu po ruce Budila domácímu hráči Kuklík vyrazil.

V penaltovém rozstřelu nejprve neuspěl hostující Hlaváček, ale stejně se vedlo ve čtvrté sérii domácímu hráči. O bonusovém bodu pro Kondracké rozhodla šestá série, kdy nejprve mladíček Buchta udržel nervy na uzdě, naopak domácí hráč nasměřoval pokus mimo brankovou konstrukci.

„Do Říčan jsme jeli v jedenácti lidech a i vzhledem k počasí nás čekal velmi těžký zápas. Kluci to ale zvládli na jedničku a díky velmi dobrému výkonu jsme si odvezli dva velmi cenné body,“ byl šťastný po zápase trenér Kondrace Josef Linhart.

Branky: 13. a 31. Vojáček – 37. P. Sedláček, 40. Müller. Rozhodčí: Němeček.

Kondrac: Kuklík – Vesecký, Budil, Tichý, Kubát – P. Sedláček, F. Sedláček, Müller, Hlaváček, Buchta – Pavlíček.

Autor: Petr Roubíček

27.5.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 20 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel řidič nákladního automobilu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Benešov, řidičský průkaz sk. C, - CE. Pracoviště: Mátra transport a.s., Erbenova, č.p. 134, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Martina Syslová, . Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 35 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel řidiči nákladního vozu - tahač návěsů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště:: Vnitřní i mezinárodní doprava, ŘP sk. C + E, profesní průkaz výhodou, zaměstnavatel může i zajistit profesní průkaz nebo rozšíření sk. C na sk.C-E, volné víkendy, řidič návěsů - sypké hmoty. Pracoviště: P.v. profi, s.r.o., 257 68 Dolní Kralovice. Informace: Petr Vošický, +420 724 262 670. Výroba - Výroba Montážní dělník 13 800 Kč Montážní dělníci výrobků a zařízení Montážní dělníci výrobků a zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13800 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Pracoviště: Petrovice 8, Bystřice, Vstupní zdravotní prohlídka, dobrý zdravotní stav, fyzicky náročná práce, ochota pracovat., Ptvní kontakt emailem nebo telefonicky po-pá 9-12 hod.. Pracoviště: Roshen holding s.r.o. - petrovice, 257 51 Bystřice u Benešova. Informace: , . Obchod - Obchod Pokladní 14 900 Kč Pokladníci v prodejnách prodavač/ka - pokladní Bystřice. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Bystřice, Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, k uvedené mzdě odměny., Požadujeme: trestní bezúhonnost. Pracoviště: Jednota benešov, družstvo - bystřice, Ješutovo náměstí, 257 51 Bystřice u Benešova. Informace: Milena Husmanová, +420 736 621 059.

Jediný gól do sítě Zápů vstřelil benešovský kapitán Martin Turek.

Hlavičky Benešov neuhlídal

Nymburský Vojtěch Hruban (v bílém) se probíjí obranou Arisu Soluň.
5

Vojtěch Hruban: Potkat Dream Team? Radši až ve finále

Přestřelka v Mělníku přinesla vlašimskému béčku dva body

Mělník /FOTOGALERIE/ - V rámci 7. kola I. A třídy cestovalo vlašimské béčko na soutok Labe s Vltavou. Trenér Toupal dostal k dispozici Mizeráka, Maceje, Badochu a gólmana Bačkovského. Ten, ač v minulém kole udržel čisté konto, tentokrát musel míč ze sítě lovit čtyřikrát. Vlašim dvakrát dotahovala dvougólovou ztrátu a nakonec brala bonusový bod z penaltového rozstřelu.

-

Kondraci pomohla přestávková bouřka

Kondrac - Fotbalisté Kondrace zvládli sobotní zápas 5. kola I. B třídy, když na domácím hřišti porazili Zvole 2:1. Kondrac do utkání vstoupila dobře a prvních deset minut se hrálo jen na jednu bránu. Bohužel poté domácí ztratili potřebný pohyb a prvním poločasem se spíše protrápili.