Říčany – Kondrac 2:2 (2:2) PK 4:5

Po většinu prvního poločasu diktovali tempo hry hosté, ale skóre otevřeli domácí, když se Vojáček prosadil po rohovém kopu. Zanedlouho po rychlém brejku zvýšil opět Vojáček na 2:0. Hosté to ale nezlomilo a po krásných individuálních akcích kapitána Pavlíčka, který si pokaždé pohrál s domácím stoperem a nezištnou přihrávkou vyzval nejprve P. Sedláčka a Müllera ke srovnání stavu.

Druhá půle již tolik fotbalové krásy nepobrala a byl to spíše boj. Nicméně rozhodnout zápas mohli nejprve hosté, ale Müller nedosáhl na další Pavlíčkovu gólovou přihrávku. Na druhé straně měli Říčanští větší šanci, ale penaltu po ruce Budila domácímu hráči Kuklík vyrazil.

V penaltovém rozstřelu nejprve neuspěl hostující Hlaváček, ale stejně se vedlo ve čtvrté sérii domácímu hráči. O bonusovém bodu pro Kondracké rozhodla šestá série, kdy nejprve mladíček Buchta udržel nervy na uzdě, naopak domácí hráč nasměřoval pokus mimo brankovou konstrukci.

„Do Říčan jsme jeli v jedenácti lidech a i vzhledem k počasí nás čekal velmi těžký zápas. Kluci to ale zvládli na jedničku a díky velmi dobrému výkonu jsme si odvezli dva velmi cenné body,“ byl šťastný po zápase trenér Kondrace Josef Linhart.

Branky: 13. a 31. Vojáček – 37. P. Sedláček, 40. Müller. Rozhodčí: Němeček.

Kondrac: Kuklík – Vesecký, Budil, Tichý, Kubát – P. Sedláček, F. Sedláček, Müller, Hlaváček, Buchta – Pavlíček.