Týnec nad Sázavou - Kondrac 4:1

Brankou ve 22. minutě otevřel skóre Víšek, který prošel obranou soupeře. Druhý poločas patřil Žížalovi a jeho třem brankám. Nejprve z bezprostřední blízkosti zvýšil na 2:0, vzápětí přidal další branku hlavou po standardní situaci. Soupeř snížil po Artusově chybě Vítovským na 3:1. Konečný účet uzavřel Žížala. V 79. minutě pohrdl penaltou Orsák.

Ohlasy trenérů

„Celý zápas jsme byli lepší, hrálo se převážně na jednu bránu. Vypracovali jsme si řadu gólových šancí, Orsák ještě neproměnil penaltu. Bylo znát, že soupeř s přípravou začal později, časem úplně odešli,“ řekl trenér Týnce Jaroslav Žížala.

„Byl to náš první zápas, navíc nám chybělo pět hráčů. Na soupeře jsme neměli, oni jsou v přípravě dál,“ zhodnotil utkání trenér Kondrace Jiří Janouš ml.

Branky: 51. 54. 73. Žížala, 22. Víšek - 71. Vítovský. Rozhodčí: Urban. Poločas: 1:0. Týnec: Kruliš - Stibůrek, Artus, Kavoň, Bartůšek (46. Mach) - Orsák, Hlaváček, Dvořák, Víšek - Žížala, Jíša. Kondrac: Kňazík (80. Vacek) - Mleziva, Volšický, M. Kubín, J. Sedláček - Pohorský, Linhart, Záklasník, P. Sedláček - Vítovský, Karmazín (46. Šanda).