UHLÍŘSKÉ JANOVICE – KONDRAC 1:3

První poločas nenabídl fotbal na úrovni krajské soutěže, ale maximálně okresního přeboru. Hosté sice měli územní převahu, ale jalovou. Domácí zahrozili agilním Jelínkem, jehož kličkování zastavil až Kňazík. Na druhé straně sebral Pavelkovi míč Pavlíček a v jasné šanci kličku gólově nezakončil. Hosté vůbec nepůsobili, že hrají o záchranu a tak musel zraněný trenér Skiba o poločase v kabině pořádně křičet.

Druhý poločas začali Kondračtí parádně. Střídající Pohorský hlavičkoval přesně po trestném kopu Pavlíčka, druhý gól přidal v 58. minutě Kašpar po přihrávce Pavlíčka, a když Pavelka zakončil krásnou akci, bylo rozhodnuto. Domácí sice snížili Vyhnánkem, ale více jim hosté nepovolili, když v závěru ještě Kňazík zlikvidoval jasnou šanci. Kondrac sice vyhrála a skončila dvanáctá, přesto sestupuje.

„Výhra se nerodila vůbec snadno. Co kluci předváděli první poločas, nemělo s bojem o záchranu nic společného. Po bouřce v kabině vyběhla do druhého poločasu úplně jiná Kondrac a zaslouženě jsme vyhráli," dodal k utkání trenér Kondrace Václav Skiba, jenž se s týmem i přes velmi dobrý závěr soutěže nezachránil.

„Tragický podzim nás mrzí, když jsme pět zápasů prohráli o gól. V další sezóně se chceme vrátit tam, kam patříme, to je do I. B třídy," má jasný cíl manažer Kondrace Jiří Janouš mladší, jenž tým na podzim vedl jako trenér.

Branky: 72. Vyhnánek – 47. Pohorský, 58. R. Kašpar, 67. Pavelka. Rozhodčí: Šnýdrl. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Kondrac: Kňazík – Šanda, Budil, Linhart, Tichý – Vokál, Pavelka, Kubát (84. Janouš), Ngo (46. Pohorský) – Pavlíček, R. Kašpar.

JIŘÍ JANOUŠ MLADŠÍ