STŘÍBRNÁ SKALICE – KONDRAC  6:3

Hosté začali aktivně a již ve třetí minutě poslal Sedláček Kondrac do vedení. Jenže se dlouho neradovali. Domácí brzy vyrovnali a do poločasu přidali ještě dvě branky, ta druhá padla z penalty. Kondračtí měli také šance, ale branka skalického gólmana Detka jim byla malá.
Po přestávce Kondrac již jenom dotahovala dostatečný náskok domácího týmu a nakonec odešla výrazně poražena 6:3.
„Na jeden zápas jsme si vypracovali spoustu šancí, jenže hra dozadu byla mizerná a soupeř naše individuální chyby často trestal. Po dobrém výkonu a vítězství v Nespekách v minulém kole jsme si věřili a do Skalice jeli pro tři body. Bohužel jsme dostali tvrdou lekci," uvedl asistent trenéra Kondrace Josef Linhart.

Branky Kondrace: 3. Sedláček, 65. Pavlíček, 75. T. Kubín.  Diváci: 50. Poločas: 3:1. Kondrac: Císař – Pohorský, Mleziva, M. Kubín, T. Kubín – Sedláček, Petrů, Janouš, Houdek – Pavlíček, Kučera.