VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kondrac posílila ofenzivu o Borkovce a Červeňáka

Benešovsko – Sedm statečných fotbalových týmů Benešovska (Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Sokol Miřetice, FK Týnec nad Sázavou, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Zdislavice a nováček Jawa Divišov) otevře první kapitolu I. B třídy, skupiny D v sezoně 2014/2015. 

22.8.2014
SDÍLEJ:

Pikantní v I. B třídě bude derby mezi Teplýšovicemi a Divišovem, jenž je na pořadu v 9. kole. Foto: Ivan Vondrák

1. Jak jste spokojeni s letní přípravou a zápasy?

2. Kdo přišel a odešel z týmu?

3. Jak se těšíte na okresní derby?

4. Cíl do sezony?


Týnec nad Sázavou, trenér Radek Skála

1. Docházka na tréninky byla dobrá, ale s přípravnými zápasy nejsem spokojený, protože jsme nikdy nebyli kompletní.

2. Z týmu odešel jen Popelka do Nespek. Vrátil se Horký z Benešova a do týmu budeme zkoušet zabudovávat naše odchovance, kteří skončili v dorostu Koukola, Smolíka, Součka, Šejstala, Koubka a Kříže.

3. Na okresní derby se se těšíme moc a doufám, že to bude zajímavé i pro fanoušky.

4. Po sestupu z I. A třídy nebude ani I. B třída jednoduchá. Přesto je našim cílem skončit v horní polovině tabulky.

Kondrac, trenér Jiří Janouš mladší

1. Přípravu mohu hodnotit poměrně kladně, přestože někteří hráči jí neabsolvovali celou a čerpali dovolenou. Výsledky jsme měli střídavé, ale poslední tři přátelská utkání jsme vyhráli a výkony měly vzestupnou tendenci. Trénovali jsme dvakrát týdně v Kondraci na hřišti a hráči, kteří poctivě chodili, by měli být fyzicky připraveni. V přátelských zápasech jsme remizovali s Pravonínem 4:4, „vybouchli" s Jankovem 0:5 a vyhráli 3:1 s Vrchotovými Janovicemi, 3:1 s dorostem Vršovic a 5:3 s Kostelcem u Křížku.

2. Oproti jarní sezoně došlo k několika změnám. Odešli Jakub Ngo, Lukáš Petrů a Marek Kováč, kteří byli u nás na hostování a na podzim bude dlouholetý brankář Pavel Kňazík chytat za Kácov. Naopak jsme přivedli hráče, od nichž si slibujeme výrazné zkvalitnění především útočné fáze. Konkrétně Petra Červeňáka, který hrál naposledy v Hradišťku, Pavla Borkovce, jenž pomohl Benešovu postoupit do ČFL, Jirku Pazdera (hráč Chotýšan, který hrál naposledy v Jírovicích) a vrátil se k nám na post brankáře Zdeněk Císař z Načeradce. David Špička i Marcel Potůček jsou nově kmenovými hráči Kondrace. Uzdravil se Pavel Šanda, který celé jaro promarodil a beru ho tedy také jako posilu. Martin Pavlíček absolvoval, na rozdíl od zimy, celou přípravu a jeho výkony by měly jít také výrazně nahoru.

3. Okresní derby jsou určitě zajímavé nejenom pro hráče, ale hlavně pro fanoušky, kteří si mohou vybírat ze spousty zajímavých zápasů. Věřím, že naše výkony jich přivedou do Kondrace co nejvíce a hráči je potěší kvalitním ofenzivním fotbalem.

4. Pokud nás nepostihne nějaká výrazná marodka, tak jako se nám to stalo na jaře, nemám o osud mužstva v soutěži obavy. Jestli mohu mluvit za sebe, s umístěním od šestého místa níže bych byl zklamán, ale fotbalové výsledky se samozřejmě nedají plánovat. Další přáním je, abychom stříleli výrazně více branek než v minulé soutěži. Přes léto jsme nezaháleli a provedli další vylepšení našeho fotbalového areálu. Chtěl bych tedy touto cestou pozvat všechny fanoušky fotbalu k nám do Kondrace.

Zdislavice, vedoucí mužstva Miloš Král

1. Příprava pod trenérem Františkem Heřmánkem proběhla v celku uspokojivě a všechny tři přípravné zápasy jsme vyhráli – s Pelhřimovem B 2:1, Kácovem 4:3 a Jankovem 3:1. Výsledky bych nepřeceňoval, i když s hrou můžeme být relativně spokojeni, tak v mistrovských utkáních budeme muset ještě přidat, nebo ty mají úplně jiný náboj. Tréninková morálka mohla být ještě o cosi lepší.

2. Nikdo neodešel a zatím přišel pouze Petr Psota.

3. Na derby se samozřejmě těšíme, protože mají specifický náboj, více diváků a všichni aktéři včetně fanoušků to úplně jinak prožívají.

4. Chceme se umístit v horní polovině tabulky a již na podzim získat slušný počet bodů pro klidné jaro. Na I. A třídu myslím, že nemáme, i náš rozpočet by to těžko zvládal.

Divišov, trenér Roman Sedlařík

1. S přípravou jsem spokojený. Byla sice dlouhá, protože jsme začali již 1. července a měli i soustředění v Divišově, ale splnila svůj účel a jsme fyzicky dobře připraveni. Účast na trénincích byla velmi dobrá, řekl bych skoro až vynikající. Sehráli jsme pět přípravných zápasů (Nespeky 0:2, Poříčí nad Sázavou 2:2, Maršovice 3:5, Struhařov 6:2 a Kácov 1:1). Nejtěžší byl zápas s Maršovicemi, který byl součástí soustředění, ale přesto mělo utkání výbornou úroveň. V generálce na mistrovská utkání s Kácovem (hrálo se ve Vlašimi) jsme dostali v 90. minutě gól na 1:1, přesto splnila svůj účel a jsem s ní v celku spokojen.

2. Z týmu nikdo neodešel a přišel Zdeněk Janovský z Benešova. Myslím že to bude dobrá posila a velký přínos pro tým.

3. Jelikož nejsem ze zdejšího kraje, nemám vztah k jiným okresním mužstvům, ale kluci nejvíce hovoří o zápasech s Týncem, Teplýšovicemi, Kácovem a Miřeticemi.

4. Cíl do sezóny je jasný – záchrana, získávání zkušeností a stabilizovat se v krajských soutěžích.

Teplýšovice, nový trenér Petr Chomát

1. Když jsem viděl v létě, že v týmu nejsou Kukač, Drahota a Dřízal, tak jsem měl z přípravy strach, ale nakonec jsem s ní spokojený. Drahota si nakonec odchod rozmyslel a mužstvo se vhodně doplnilo, hlavně gólman Měsíček je velkým přínosem. Kluci chodí a chtějí trénovat i hrát, a tak mám šestnáct hráčů, kteří můžou soutěž hrát. Zápasy dopadly nečekaně dobře, až mám z toho trošku obavy. Vyhráli jsme 3:2 v Nespekách, 1:0 v Jankově a 5:0 doma porazili Petrovice. Prohráli jsme jen ve Voticích 2:5, kdy jsme ještě neměli gólmana.

2. Odešel Kukač do Nespek a chybět bude i Jirka Dřízal, jenž jde na operaci s kolenem. Přišli brankář Měsíček ze Slavie Louňovice, Šahin a Šapoval z Benešova a Korynta z Bystřice.

Na mém opětovném příchodu do Teplýšovic, ať nehledá nikdo nic složitého. V Hradišťku mi ukončili spolupráci, protože jsme byli druzí a ne první. Potom jsem si řekl, že nechci již trénovat a budu se jen na fotbal dívat a kritizovat. Jenže jsem se setkal na schodech v S-centru v Benešově s Mílou Ottlem a ten mě pozval na kafe. Bylo mi to divné, ale nevěděl jsem, že chce, abych šel trénovat do Teplýšovic, protože jsem očekával, že tam zůstane Láďa Fiala. Nakonec mě ale ukecal a dohodli jsme se, že to ještě jednou zkusíme. Vždycky jsem říkal, že nebudu trénovat svoje syny, jednoho jsem už trénoval a nebylo to ono. A teď budu trénovat oba (smích). Takže, nikdy neříkej nikdy. Se syny jsme si nalili čistého vína, a tak vědí, že na ně budu přísnější než na ostatní. Když to nebude fungovat, tak jedna strana musí skončit, buď oni nebo já.

3. Okresní derby přináší jiný náboj než v zápasech s mužstvy z jiných okresů a hlavně se přijdou podívat diváci. Když se k tomu přidají rozhodčí, kteří pískají rovinu, tak jsou derby vždycky příjemné zpestření soutěže. Těším se na všechny. Nejvíc pro nás bude asi vyhecované s nováčkem z Divišova, který je od nás kousek. Zajímavý bude i zápas s Kácovem, jenž hraje ve Vlašimi a tam diváci určitě přijdou.

4. Chceme hrát v popředí tabulky. Ke každému soupeři ale musíme mít pokoru, mladé hráče totiž učím, že se nesmí nad nikoho povyšovat.

Sedlec-Prčice, vedoucí mužstva Karel Pištěk

1. Jako každá letní příprava byla velice krátká, přesto vzhledem k dovoleným a brigádám hráčů byla účast na trénincích sedmdesátiprocentní. V samotných přípravných zápasech dostávali příležitost všichni hráči širšího kádru. Generálku na mistrovská utkání jsme sehráli v Maršovicích, kde jsme vyhráli 2:1.

2. Z týmu, který nadále trénuje Pavel Hejhal, odešel na hostování do Písku M. Hájek, do B týmu přešli dva hráči. Z hostování z Mezna se vrátil R. Hedvík a do přípravy se zapojili dorostenci.

3. Okresní derby jsou nevyzpytatelná, ale těšíme se na ně, protože zápasy mají dobrou atmosféru a náboj.

4. Přeju si, aby se nám vyhýbala zranění, nemoci, a abychom letos opět měli klid a včas si zajistili záchranu.

Miřetice, asistent trenéra Milan Chytrý

1. Po odchodu trenéra Petra Kotory se připravujeme společně s Pravonínem pod vedením Bohumila Hlaváče a účast na trénincích by mohla být lepší. Odehráli jsem čtyři přípravné zápasy – vyhráli se Struhařovem 5:3, remizovali s Křivsoudovem 2:2 a prohráli s Pacovem 0:1 a Zručí nad Sázavou 3:5.

2. Odešel David Vondrák do Křivsoudova a přišel Lukáš Javorský z Pravonína.

3. Na derby se těšíme jako na každý jiný zápas.

4. Chceme, aby nás fotbal bavil a chodilo se na naši hru dívat, co nejvíce lidí.

Autor: Pavel Šimáček

22.8.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 16 000 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče pracovníci v sociálních službách - Sázava. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Sázava, Pracovník v sociálních službách - pečovatel(-ka) bude poskytovat pečovatelskou službu seniorům, příp. lidem se zdravotním postižením v jejich domácnostech v Sázavě. Jejím úkolem bude zajišťovat pomoc a podporu klientům (převážně seniorům) v jejich domácnostech, zejména péči o domácnost, péči o osobu uživatele, donášky a dovážky obědů, doprovody k lékaři apod.. Pracovník společně s uživatelem také hodnotí prováděnou službu a plánuje její další průběh, vede záznamy o službě. , Nástup od 01.11.2018 nebo dle dohody, Místo výkonu práce: Sázava, Požadavky zaměstnavatele:Zdravotní způsobilost, věk nad 18 let, bezúhonnost.Řidičský průkaz - aktivní řidič, Požadujeme dobrý vztah k seniorům a zdravotně handicapovaným, ochotu pomáhat druhým, komunikativnost, zodpovědnost, empatii, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce., Výhodou je praxe v sociálních službách, absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách., Plat je stanoven v souladu s nař. vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách podle vykonávané činnosti, kvalifikaci a zápočtu let praxe. První kontakt e-mailem nebo telefonicky, po-pá 7-15 hodin.. Pracoviště: Pečovatelská služba okresu benešov - sázava, Poznaňská, č.p. 439, 285 06 Sázava. Informace: Alena Králíčková, +420 603 593 085. Informační technologie - Informační technologie Programátor 21 000 Kč Programátoři počítačových aplikací specialisté Programátor počítačových aplikací. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do našeho týmu hledáme šikovného člověka, který se nelekne vysokého pracovního tempa, dokáže si práci zorganizovat, rychle a pružně reagovat, efektivně komunikovat s ostatními odděleními., Jste pečlivý/á, iniciativní a záleží Vám na výsledku Vaší práce?, Pokud ano, pak hledáme právě Vás!, Náplň práce:, V závislosti na požadavcích firmy, vytvářet, udržovat a modifikovat softwarové vybavení strojů, technologických celků a vizualizačních aplikací na platformě Siemens-Simatic S7-300, 400, 1500,1200, WinCC, Step7, TiaPortal v 14 a výše, Starter, Simotion Scout, VISUAL STUDIO. Nadále udržovat a rozvíjet vzdálený přístup technologů a odpovědných pracovníků do strojů a technologických celků., Udržovat strojovou síť a monitoring výrobních linek., Požadavky:, • SŠ vzdělání – vhodné i pro absolventy, • Vytvoření program pro průmyslové aplikaci, • Tvorba SW pro řízení strojů včetně uživatelského SW, • Znalost práce na PC, • Řidičské oprávnění B – aktivní řidič, • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou, • Komunikativnost, flexibilita, • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, • Znalost cizích jazyků. Pracoviště: Kavalierglass, a.s. - pracoviště sázava, Sklářská, č.p. 359, 285 06 Sázava. Informace: Ladislava Bečanová, +420 327 550 270,737 240 092. Výroba - Výroba Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 20 000 Kč Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci zpracovatel drůbeže. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště: Trhový Štěpánov, Přijmeme dělníka/dělnici do výroby.Náplň práce porážka, zpracování a balení kuřecího masa (na jednosměnný provoz), požadujeme alespoň střední odborné (vyučen). , Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách., První kontakt e-mailem.. Pracoviště: Rabbit trhový štěpánov a.s. nádražní, Nádražní, č.p. 401, 257 63 Trhový Štěpánov. Informace: Gita Křížková, +420 318 922 123. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 15 000 Kč Manipulační dělníci ve výrobě operátor/ka výroby - pracoviště TRW. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 17300 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Benešov, Zajištěna firemní doprava z Vlašimi, Votic, Týnce nad Sázavou, Sedlčan.Nejdříve nutný telefonický kontakt, životopis zašlete na uvedený email, jedná se o lehčí manuální práci. Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, benefity.. Pracoviště: Etimos human s.r.o. -pracoviště benešov, Jana Nohy, č.p. 2048, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Silvia Slosarčíková, +420 608 284 515.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Sedlec-Prčice přivezl dva body z Kunic

Ilustrační foto

Miřetice vezou cenný skalp z Jevan

-

Říčany jsme měli porazit, litoval Linhart

Říčany - V osmém kole I. B třídy, skupiny D zavítali fotbalisté Kondrace do Říčan. Sobotní zápas tam prohráli 1:2. Začátek zápasu v Říčanech se odehrával v režii hostů. Domácí nastoupili s velkým respektem. Kondrac byla výrazně více na míči a tlačila se do zakončení. Několik dobrých situací ale hosté nedotáhli až do finále.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT