VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kondrac posílila ofenzivu o Borkovce a Červeňáka

Benešovsko – Sedm statečných fotbalových týmů Benešovska (Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Sokol Miřetice, FK Týnec nad Sázavou, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Zdislavice a nováček Jawa Divišov) otevře první kapitolu I. B třídy, skupiny D v sezoně 2014/2015. 

22.8.2014
SDÍLEJ:

Pikantní v I. B třídě bude derby mezi Teplýšovicemi a Divišovem, jenž je na pořadu v 9. kole. Foto: Ivan Vondrák

1. Jak jste spokojeni s letní přípravou a zápasy?

2. Kdo přišel a odešel z týmu?

3. Jak se těšíte na okresní derby?

4. Cíl do sezony?


Týnec nad Sázavou, trenér Radek Skála

1. Docházka na tréninky byla dobrá, ale s přípravnými zápasy nejsem spokojený, protože jsme nikdy nebyli kompletní.

2. Z týmu odešel jen Popelka do Nespek. Vrátil se Horký z Benešova a do týmu budeme zkoušet zabudovávat naše odchovance, kteří skončili v dorostu Koukola, Smolíka, Součka, Šejstala, Koubka a Kříže.

3. Na okresní derby se se těšíme moc a doufám, že to bude zajímavé i pro fanoušky.

4. Po sestupu z I. A třídy nebude ani I. B třída jednoduchá. Přesto je našim cílem skončit v horní polovině tabulky.

Kondrac, trenér Jiří Janouš mladší

1. Přípravu mohu hodnotit poměrně kladně, přestože někteří hráči jí neabsolvovali celou a čerpali dovolenou. Výsledky jsme měli střídavé, ale poslední tři přátelská utkání jsme vyhráli a výkony měly vzestupnou tendenci. Trénovali jsme dvakrát týdně v Kondraci na hřišti a hráči, kteří poctivě chodili, by měli být fyzicky připraveni. V přátelských zápasech jsme remizovali s Pravonínem 4:4, „vybouchli" s Jankovem 0:5 a vyhráli 3:1 s Vrchotovými Janovicemi, 3:1 s dorostem Vršovic a 5:3 s Kostelcem u Křížku.

2. Oproti jarní sezoně došlo k několika změnám. Odešli Jakub Ngo, Lukáš Petrů a Marek Kováč, kteří byli u nás na hostování a na podzim bude dlouholetý brankář Pavel Kňazík chytat za Kácov. Naopak jsme přivedli hráče, od nichž si slibujeme výrazné zkvalitnění především útočné fáze. Konkrétně Petra Červeňáka, který hrál naposledy v Hradišťku, Pavla Borkovce, jenž pomohl Benešovu postoupit do ČFL, Jirku Pazdera (hráč Chotýšan, který hrál naposledy v Jírovicích) a vrátil se k nám na post brankáře Zdeněk Císař z Načeradce. David Špička i Marcel Potůček jsou nově kmenovými hráči Kondrace. Uzdravil se Pavel Šanda, který celé jaro promarodil a beru ho tedy také jako posilu. Martin Pavlíček absolvoval, na rozdíl od zimy, celou přípravu a jeho výkony by měly jít také výrazně nahoru.

3. Okresní derby jsou určitě zajímavé nejenom pro hráče, ale hlavně pro fanoušky, kteří si mohou vybírat ze spousty zajímavých zápasů. Věřím, že naše výkony jich přivedou do Kondrace co nejvíce a hráči je potěší kvalitním ofenzivním fotbalem.

4. Pokud nás nepostihne nějaká výrazná marodka, tak jako se nám to stalo na jaře, nemám o osud mužstva v soutěži obavy. Jestli mohu mluvit za sebe, s umístěním od šestého místa níže bych byl zklamán, ale fotbalové výsledky se samozřejmě nedají plánovat. Další přáním je, abychom stříleli výrazně více branek než v minulé soutěži. Přes léto jsme nezaháleli a provedli další vylepšení našeho fotbalového areálu. Chtěl bych tedy touto cestou pozvat všechny fanoušky fotbalu k nám do Kondrace.

Zdislavice, vedoucí mužstva Miloš Král

1. Příprava pod trenérem Františkem Heřmánkem proběhla v celku uspokojivě a všechny tři přípravné zápasy jsme vyhráli – s Pelhřimovem B 2:1, Kácovem 4:3 a Jankovem 3:1. Výsledky bych nepřeceňoval, i když s hrou můžeme být relativně spokojeni, tak v mistrovských utkáních budeme muset ještě přidat, nebo ty mají úplně jiný náboj. Tréninková morálka mohla být ještě o cosi lepší.

2. Nikdo neodešel a zatím přišel pouze Petr Psota.

3. Na derby se samozřejmě těšíme, protože mají specifický náboj, více diváků a všichni aktéři včetně fanoušků to úplně jinak prožívají.

4. Chceme se umístit v horní polovině tabulky a již na podzim získat slušný počet bodů pro klidné jaro. Na I. A třídu myslím, že nemáme, i náš rozpočet by to těžko zvládal.

Divišov, trenér Roman Sedlařík

1. S přípravou jsem spokojený. Byla sice dlouhá, protože jsme začali již 1. července a měli i soustředění v Divišově, ale splnila svůj účel a jsme fyzicky dobře připraveni. Účast na trénincích byla velmi dobrá, řekl bych skoro až vynikající. Sehráli jsme pět přípravných zápasů (Nespeky 0:2, Poříčí nad Sázavou 2:2, Maršovice 3:5, Struhařov 6:2 a Kácov 1:1). Nejtěžší byl zápas s Maršovicemi, který byl součástí soustředění, ale přesto mělo utkání výbornou úroveň. V generálce na mistrovská utkání s Kácovem (hrálo se ve Vlašimi) jsme dostali v 90. minutě gól na 1:1, přesto splnila svůj účel a jsem s ní v celku spokojen.

2. Z týmu nikdo neodešel a přišel Zdeněk Janovský z Benešova. Myslím že to bude dobrá posila a velký přínos pro tým.

3. Jelikož nejsem ze zdejšího kraje, nemám vztah k jiným okresním mužstvům, ale kluci nejvíce hovoří o zápasech s Týncem, Teplýšovicemi, Kácovem a Miřeticemi.

4. Cíl do sezóny je jasný – záchrana, získávání zkušeností a stabilizovat se v krajských soutěžích.

Teplýšovice, nový trenér Petr Chomát

1. Když jsem viděl v létě, že v týmu nejsou Kukač, Drahota a Dřízal, tak jsem měl z přípravy strach, ale nakonec jsem s ní spokojený. Drahota si nakonec odchod rozmyslel a mužstvo se vhodně doplnilo, hlavně gólman Měsíček je velkým přínosem. Kluci chodí a chtějí trénovat i hrát, a tak mám šestnáct hráčů, kteří můžou soutěž hrát. Zápasy dopadly nečekaně dobře, až mám z toho trošku obavy. Vyhráli jsme 3:2 v Nespekách, 1:0 v Jankově a 5:0 doma porazili Petrovice. Prohráli jsme jen ve Voticích 2:5, kdy jsme ještě neměli gólmana.

2. Odešel Kukač do Nespek a chybět bude i Jirka Dřízal, jenž jde na operaci s kolenem. Přišli brankář Měsíček ze Slavie Louňovice, Šahin a Šapoval z Benešova a Korynta z Bystřice.

Na mém opětovném příchodu do Teplýšovic, ať nehledá nikdo nic složitého. V Hradišťku mi ukončili spolupráci, protože jsme byli druzí a ne první. Potom jsem si řekl, že nechci již trénovat a budu se jen na fotbal dívat a kritizovat. Jenže jsem se setkal na schodech v S-centru v Benešově s Mílou Ottlem a ten mě pozval na kafe. Bylo mi to divné, ale nevěděl jsem, že chce, abych šel trénovat do Teplýšovic, protože jsem očekával, že tam zůstane Láďa Fiala. Nakonec mě ale ukecal a dohodli jsme se, že to ještě jednou zkusíme. Vždycky jsem říkal, že nebudu trénovat svoje syny, jednoho jsem už trénoval a nebylo to ono. A teď budu trénovat oba (smích). Takže, nikdy neříkej nikdy. Se syny jsme si nalili čistého vína, a tak vědí, že na ně budu přísnější než na ostatní. Když to nebude fungovat, tak jedna strana musí skončit, buď oni nebo já.

3. Okresní derby přináší jiný náboj než v zápasech s mužstvy z jiných okresů a hlavně se přijdou podívat diváci. Když se k tomu přidají rozhodčí, kteří pískají rovinu, tak jsou derby vždycky příjemné zpestření soutěže. Těším se na všechny. Nejvíc pro nás bude asi vyhecované s nováčkem z Divišova, který je od nás kousek. Zajímavý bude i zápas s Kácovem, jenž hraje ve Vlašimi a tam diváci určitě přijdou.

4. Chceme hrát v popředí tabulky. Ke každému soupeři ale musíme mít pokoru, mladé hráče totiž učím, že se nesmí nad nikoho povyšovat.

Sedlec-Prčice, vedoucí mužstva Karel Pištěk

1. Jako každá letní příprava byla velice krátká, přesto vzhledem k dovoleným a brigádám hráčů byla účast na trénincích sedmdesátiprocentní. V samotných přípravných zápasech dostávali příležitost všichni hráči širšího kádru. Generálku na mistrovská utkání jsme sehráli v Maršovicích, kde jsme vyhráli 2:1.

2. Z týmu, který nadále trénuje Pavel Hejhal, odešel na hostování do Písku M. Hájek, do B týmu přešli dva hráči. Z hostování z Mezna se vrátil R. Hedvík a do přípravy se zapojili dorostenci.

3. Okresní derby jsou nevyzpytatelná, ale těšíme se na ně, protože zápasy mají dobrou atmosféru a náboj.

4. Přeju si, aby se nám vyhýbala zranění, nemoci, a abychom letos opět měli klid a včas si zajistili záchranu.

Miřetice, asistent trenéra Milan Chytrý

1. Po odchodu trenéra Petra Kotory se připravujeme společně s Pravonínem pod vedením Bohumila Hlaváče a účast na trénincích by mohla být lepší. Odehráli jsem čtyři přípravné zápasy – vyhráli se Struhařovem 5:3, remizovali s Křivsoudovem 2:2 a prohráli s Pacovem 0:1 a Zručí nad Sázavou 3:5.

2. Odešel David Vondrák do Křivsoudova a přišel Lukáš Javorský z Pravonína.

3. Na derby se těšíme jako na každý jiný zápas.

4. Chceme, aby nás fotbal bavil a chodilo se na naši hru dívat, co nejvíce lidí.

Autor: Pavel Šimáček

22.8.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 21 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník ve velkoobchodu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, přátelský pracovní kolektiv / Požadujeme: praxi v řízení VZV, ŘP sk.B, fyzickou zdatnost / Pracovní náplň: příjem, expedice, úprava zboží na míru, převoz mezi sklady. Pracoviště: Karsis s.r.o. čechova, Čechova, č.p. 2148, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Leoš Karpov, .

Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Křížov, práce v 3 směnném provozu, pracovní doba 7,5hod na směnu, dělník ve výrobě plastových obalů - obsluha strojů na výrobu , práce v moderním prostředí v zavedené firmě , podnikové prémie, podnikové stravování. Kontaktovat poprvé e-mailem.. Pracoviště: Motoron s.r.o., 257 08 Načeradec. Informace: Hana. Janoušová, +420 777 261 456.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Ostatní pracovníci ostrahy a 12 200 Kč

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy Strážný. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovníci strážní služby (Sklárny KAVALIER Sázava), Možnost prodloužení na dobu neurčitou, výpis z TR,certifikát strážného výhodou. První kontakt telefonicky: 7,00-12,30. Vhodné i pro důchodce nebo osoby s postižením.. Pracoviště: Čos - česká ochranná společnost a.s. - sázava, Sklářská, č.p. 359, 285 06 Sázava. Informace: František Klaudys, +420 731 465 398.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč

Uklízeči a pomocníci Pomocní dělníci ve výrobě, uklízeči a pomocníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 13000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště Benešov Benea, zdravé osoby, nutná lékařská prohlídka. potravinářský průkaz.Krátkodobé zaměstnání. První kontakt telefonicky. Po dohodě termínu projednání místa v Benešově, Čechova 437 .. Pracoviště: Ayb - v.v. s.r.o. - benea, Křižíkova, č.p. 1529, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Volodymyr Ayb, +420 608 516 044.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Krásné časy v Neveklově: Postup, zázemí i ligisté

Fotbalová příprava Vlašim - Jablonec nad Nisou 0:3.

Vlašim rozjeté Ústí nezastavila

Mladý slánský plošinář Bruno Belan druhý v Evropě

Divišov – Na divišovském plochodrážním stadionu se uskutečnil finálový závod Evropského poháru juniorů do 15 let v kategorii 125 ccm. Osmnáct plochodrážních nadějí z Velké Británie, Německa, Estonska, Nizozemí, Polska a samozřejmě z Česka bojovalo o posty nejvyšší v Evropském poháru do 125 ccm na klasické ploché dráze.

Šachový tábor praskal ve švech

Benešov – 99 dětí, praktikantů a vedoucích se zúčastnilo šachového tábora, který od 4. do 11. srpna pořádala Šachová škola STAMAT v Růžené u Milevska. Už poněkolikáté v řadě padl rekord v počtu účastníků, který se už pomalu dostává na hranici zvládnutelnosti. Pořadatelé přesto organizaci tábora opět zvládli a celý týden proběhl v příjemné atmosféře.

-

Vlašim míří do Čáslavi, Benešov až do Benátek

Vlašim – Fotbalisté Vlašimi dnes vstoupí do letošního ročníku MOL Cupu, když se v I. kole střetnou s FK Čáslav. Zápas startuje v 18:00 na čáslavském fotbalovém stadionu. Druhý zástupce okresu, SK Benešov, hraje svůj zápas o něco dál – v Benátkách nad Jizerou.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 4 4 0 0 11:1 12
2. AC Sparta Praha 4 4 0 0 9:1 12
3. FC Viktoria Plzeň 4 4 0 0 6:1 12
4. FC Baník Ostrava 4 3 0 1 6:2 9
5. 1. FK Příbram 4 2 1 1 9:6 7
6. FC Fastav Zlín 4 2 1 1 6:5 7
7. 1. FC Slovácko 4 2 0 2 6:5 6
8. Bohemians Praha 1905 4 2 0 2 5:6 6
9. FC Slovan Liberec 4 1 2 1 4:4 5
10. FK Teplice 4 1 2 1 8:9 5
11. FK Jablonec 4 1 1 2 6:5 4
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT