VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kondrac posílila ofenzivu o Borkovce a Červeňáka

Benešovsko – Sedm statečných fotbalových týmů Benešovska (Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Sokol Miřetice, FK Týnec nad Sázavou, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Zdislavice a nováček Jawa Divišov) otevře první kapitolu I. B třídy, skupiny D v sezoně 2014/2015. 

22.8.2014
SDÍLEJ:

Pikantní v I. B třídě bude derby mezi Teplýšovicemi a Divišovem, jenž je na pořadu v 9. kole. Foto: Ivan Vondrák

1. Jak jste spokojeni s letní přípravou a zápasy?

2. Kdo přišel a odešel z týmu?

3. Jak se těšíte na okresní derby?

4. Cíl do sezony?


Týnec nad Sázavou, trenér Radek Skála

1. Docházka na tréninky byla dobrá, ale s přípravnými zápasy nejsem spokojený, protože jsme nikdy nebyli kompletní.

2. Z týmu odešel jen Popelka do Nespek. Vrátil se Horký z Benešova a do týmu budeme zkoušet zabudovávat naše odchovance, kteří skončili v dorostu Koukola, Smolíka, Součka, Šejstala, Koubka a Kříže.

3. Na okresní derby se se těšíme moc a doufám, že to bude zajímavé i pro fanoušky.

4. Po sestupu z I. A třídy nebude ani I. B třída jednoduchá. Přesto je našim cílem skončit v horní polovině tabulky.

Kondrac, trenér Jiří Janouš mladší

1. Přípravu mohu hodnotit poměrně kladně, přestože někteří hráči jí neabsolvovali celou a čerpali dovolenou. Výsledky jsme měli střídavé, ale poslední tři přátelská utkání jsme vyhráli a výkony měly vzestupnou tendenci. Trénovali jsme dvakrát týdně v Kondraci na hřišti a hráči, kteří poctivě chodili, by měli být fyzicky připraveni. V přátelských zápasech jsme remizovali s Pravonínem 4:4, „vybouchli" s Jankovem 0:5 a vyhráli 3:1 s Vrchotovými Janovicemi, 3:1 s dorostem Vršovic a 5:3 s Kostelcem u Křížku.

2. Oproti jarní sezoně došlo k několika změnám. Odešli Jakub Ngo, Lukáš Petrů a Marek Kováč, kteří byli u nás na hostování a na podzim bude dlouholetý brankář Pavel Kňazík chytat za Kácov. Naopak jsme přivedli hráče, od nichž si slibujeme výrazné zkvalitnění především útočné fáze. Konkrétně Petra Červeňáka, který hrál naposledy v Hradišťku, Pavla Borkovce, jenž pomohl Benešovu postoupit do ČFL, Jirku Pazdera (hráč Chotýšan, který hrál naposledy v Jírovicích) a vrátil se k nám na post brankáře Zdeněk Císař z Načeradce. David Špička i Marcel Potůček jsou nově kmenovými hráči Kondrace. Uzdravil se Pavel Šanda, který celé jaro promarodil a beru ho tedy také jako posilu. Martin Pavlíček absolvoval, na rozdíl od zimy, celou přípravu a jeho výkony by měly jít také výrazně nahoru.

3. Okresní derby jsou určitě zajímavé nejenom pro hráče, ale hlavně pro fanoušky, kteří si mohou vybírat ze spousty zajímavých zápasů. Věřím, že naše výkony jich přivedou do Kondrace co nejvíce a hráči je potěší kvalitním ofenzivním fotbalem.

4. Pokud nás nepostihne nějaká výrazná marodka, tak jako se nám to stalo na jaře, nemám o osud mužstva v soutěži obavy. Jestli mohu mluvit za sebe, s umístěním od šestého místa níže bych byl zklamán, ale fotbalové výsledky se samozřejmě nedají plánovat. Další přáním je, abychom stříleli výrazně více branek než v minulé soutěži. Přes léto jsme nezaháleli a provedli další vylepšení našeho fotbalového areálu. Chtěl bych tedy touto cestou pozvat všechny fanoušky fotbalu k nám do Kondrace.

Zdislavice, vedoucí mužstva Miloš Král

1. Příprava pod trenérem Františkem Heřmánkem proběhla v celku uspokojivě a všechny tři přípravné zápasy jsme vyhráli – s Pelhřimovem B 2:1, Kácovem 4:3 a Jankovem 3:1. Výsledky bych nepřeceňoval, i když s hrou můžeme být relativně spokojeni, tak v mistrovských utkáních budeme muset ještě přidat, nebo ty mají úplně jiný náboj. Tréninková morálka mohla být ještě o cosi lepší.

2. Nikdo neodešel a zatím přišel pouze Petr Psota.

3. Na derby se samozřejmě těšíme, protože mají specifický náboj, více diváků a všichni aktéři včetně fanoušků to úplně jinak prožívají.

4. Chceme se umístit v horní polovině tabulky a již na podzim získat slušný počet bodů pro klidné jaro. Na I. A třídu myslím, že nemáme, i náš rozpočet by to těžko zvládal.

Divišov, trenér Roman Sedlařík

1. S přípravou jsem spokojený. Byla sice dlouhá, protože jsme začali již 1. července a měli i soustředění v Divišově, ale splnila svůj účel a jsme fyzicky dobře připraveni. Účast na trénincích byla velmi dobrá, řekl bych skoro až vynikající. Sehráli jsme pět přípravných zápasů (Nespeky 0:2, Poříčí nad Sázavou 2:2, Maršovice 3:5, Struhařov 6:2 a Kácov 1:1). Nejtěžší byl zápas s Maršovicemi, který byl součástí soustředění, ale přesto mělo utkání výbornou úroveň. V generálce na mistrovská utkání s Kácovem (hrálo se ve Vlašimi) jsme dostali v 90. minutě gól na 1:1, přesto splnila svůj účel a jsem s ní v celku spokojen.

2. Z týmu nikdo neodešel a přišel Zdeněk Janovský z Benešova. Myslím že to bude dobrá posila a velký přínos pro tým.

3. Jelikož nejsem ze zdejšího kraje, nemám vztah k jiným okresním mužstvům, ale kluci nejvíce hovoří o zápasech s Týncem, Teplýšovicemi, Kácovem a Miřeticemi.

4. Cíl do sezóny je jasný – záchrana, získávání zkušeností a stabilizovat se v krajských soutěžích.

Teplýšovice, nový trenér Petr Chomát

1. Když jsem viděl v létě, že v týmu nejsou Kukač, Drahota a Dřízal, tak jsem měl z přípravy strach, ale nakonec jsem s ní spokojený. Drahota si nakonec odchod rozmyslel a mužstvo se vhodně doplnilo, hlavně gólman Měsíček je velkým přínosem. Kluci chodí a chtějí trénovat i hrát, a tak mám šestnáct hráčů, kteří můžou soutěž hrát. Zápasy dopadly nečekaně dobře, až mám z toho trošku obavy. Vyhráli jsme 3:2 v Nespekách, 1:0 v Jankově a 5:0 doma porazili Petrovice. Prohráli jsme jen ve Voticích 2:5, kdy jsme ještě neměli gólmana.

2. Odešel Kukač do Nespek a chybět bude i Jirka Dřízal, jenž jde na operaci s kolenem. Přišli brankář Měsíček ze Slavie Louňovice, Šahin a Šapoval z Benešova a Korynta z Bystřice.

Na mém opětovném příchodu do Teplýšovic, ať nehledá nikdo nic složitého. V Hradišťku mi ukončili spolupráci, protože jsme byli druzí a ne první. Potom jsem si řekl, že nechci již trénovat a budu se jen na fotbal dívat a kritizovat. Jenže jsem se setkal na schodech v S-centru v Benešově s Mílou Ottlem a ten mě pozval na kafe. Bylo mi to divné, ale nevěděl jsem, že chce, abych šel trénovat do Teplýšovic, protože jsem očekával, že tam zůstane Láďa Fiala. Nakonec mě ale ukecal a dohodli jsme se, že to ještě jednou zkusíme. Vždycky jsem říkal, že nebudu trénovat svoje syny, jednoho jsem už trénoval a nebylo to ono. A teď budu trénovat oba (smích). Takže, nikdy neříkej nikdy. Se syny jsme si nalili čistého vína, a tak vědí, že na ně budu přísnější než na ostatní. Když to nebude fungovat, tak jedna strana musí skončit, buď oni nebo já.

3. Okresní derby přináší jiný náboj než v zápasech s mužstvy z jiných okresů a hlavně se přijdou podívat diváci. Když se k tomu přidají rozhodčí, kteří pískají rovinu, tak jsou derby vždycky příjemné zpestření soutěže. Těším se na všechny. Nejvíc pro nás bude asi vyhecované s nováčkem z Divišova, který je od nás kousek. Zajímavý bude i zápas s Kácovem, jenž hraje ve Vlašimi a tam diváci určitě přijdou.

4. Chceme hrát v popředí tabulky. Ke každému soupeři ale musíme mít pokoru, mladé hráče totiž učím, že se nesmí nad nikoho povyšovat.

Sedlec-Prčice, vedoucí mužstva Karel Pištěk

1. Jako každá letní příprava byla velice krátká, přesto vzhledem k dovoleným a brigádám hráčů byla účast na trénincích sedmdesátiprocentní. V samotných přípravných zápasech dostávali příležitost všichni hráči širšího kádru. Generálku na mistrovská utkání jsme sehráli v Maršovicích, kde jsme vyhráli 2:1.

2. Z týmu, který nadále trénuje Pavel Hejhal, odešel na hostování do Písku M. Hájek, do B týmu přešli dva hráči. Z hostování z Mezna se vrátil R. Hedvík a do přípravy se zapojili dorostenci.

3. Okresní derby jsou nevyzpytatelná, ale těšíme se na ně, protože zápasy mají dobrou atmosféru a náboj.

4. Přeju si, aby se nám vyhýbala zranění, nemoci, a abychom letos opět měli klid a včas si zajistili záchranu.

Miřetice, asistent trenéra Milan Chytrý

1. Po odchodu trenéra Petra Kotory se připravujeme společně s Pravonínem pod vedením Bohumila Hlaváče a účast na trénincích by mohla být lepší. Odehráli jsem čtyři přípravné zápasy – vyhráli se Struhařovem 5:3, remizovali s Křivsoudovem 2:2 a prohráli s Pacovem 0:1 a Zručí nad Sázavou 3:5.

2. Odešel David Vondrák do Křivsoudova a přišel Lukáš Javorský z Pravonína.

3. Na derby se těšíme jako na každý jiný zápas.

4. Chceme, aby nás fotbal bavil a chodilo se na naši hru dívat, co nejvíce lidí.

Autor: Pavel Šimáček

22.8.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 7 500 Kč

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 7500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště Všechlapy, Požadujeme:Manuální zručnost, pečlivost. Dodržování pracovních postupů s důrazem na čistotu. Spolehlivost a zodpovědný přístup. Smysl pro týmovou spolupráci.Popis náplně práce: Pomocné a úklidové práce po skončení výroby 1,5 až 3 hodiny denně, možnost krátkého - dlouhého týdne. Kontaktovat poprvé e-mailem nebo telefonicky.. Pracoviště: I love hummus,s.r.o. - všechlapy, 257 26 Divišov. Informace: Denisa Čadilová, +420 778 014 070.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 500 Kč

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená obsluha strojů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracoviště Bystřice. Pracoviště: Schürmann s.r.o., Dr. E. Beneše, č.p. 198, 257 51 Bystřice u Benešova. Informace: Eva Hejnová, +420 317 783 224;317 783 225.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 700 Kč

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13700 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště Votice, Hledáme šikovné uchazeče na pozici Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků. Požadujeme pracovitost a zodpovědnost. Vyučení v potravinářství výhodou, potravinářský průkaz výhodou.Nabízíme stabilní zaměstnání na HPP, možnost karierního růstu. Příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, bonusy prémie. Kontaktovat telefonicky nebo emailem, nebo osobně na adrese Benešov, Křižíkova 2158 od 10-14 hod.. Pracoviště: Penkart s.r.o. votice - mokate czech,s.r.o., 259 01 Votice. Informace: P.Kartova, +420 608 507 172,608 611 122.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 18 000 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní ostraha prodejen. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Pracoviště: Benešov, prodejna LIDL, KAUFLAND, Příjemné vystupování, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, praxe výhodou, není však podmínkou. Certifikát strážný 68-008-E popř. zajistíme.První kontakt telefonicky po-pá 9-15 hod.. Pracoviště: Pharm invest s.r.o., benešov, Červené Vršky, č.p. 2179, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Andrea Gregorová, +420 722 364 377.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

„Záhadu hlavolamu“ vyřešili říčanští hasiči bleskově.

Ježka z klece vydolovali hasiči za dvanáct minut

Videosouhrn 26.–27. května 2018

Slušní lidé versus divadelníci a křest Hraběnky šampaňským: videa víkendu

Dvojnásobně ukradené auto zaměstná soudy již po třetí

Střední Čechy – Důsledky dvojnásobné krádeže jednoho auta řeší středočeská policie i ministerstvo vnitra. Na souvislosti skutku, k němuž došlo již v roce 2012, upozornil v neděli server iRozhlas.cz. Kabriolet značky BMW za více než milion korun byl nejprve ukraden ze servisu. Jeho majitel však vůz vypátral; auto stálo zaparkované v Jenči. Přivolaní policisté je následně zajistili jako předmět doličný a převezli na dvůr služebny v Hostivici. Odtud bavorák po třech dnech zmizel.

Most ke hřbitovu v Mirošovicích padl bez potíží

Střední Čechy – Bez větších komplikací se v noci na neděli obešlo bourání mostu na jižním okraji Mirošovic na Praze-východ, spojené i s uzavírkou frekventované silnice I/3 na spojnici Prahy s Benešovskem, Táborskem a dalšími oblastmi jižních Čech. Vážnější potíže se nevyskytly ani na zřetelně vyznačené objízdné trase vedené po staré benešovské silnici, dále přes Štiřín a Velké Popovice.

ODS v Líbeznici pilovala programové cíle

Střední Čechy – Místem se zřejmě největší koncentrací výtek na adresu hnutí ANO včetně jeho lídra Andreje Babiše, SPD a komunistů i výhrad vůči krokům prezidenta Miloše Zemana se v sobotu stala Líbeznice na Praze-východ. Do obce, kde jako starosta působí místopředseda strany Martin Kupka, se sjeli představitelé ODS k jednání v rámci programové konference. Mimochodem – v posledních sněmovních volbách líbeznické obyvatele nejvíc oslovili právě občanští demokraté: ti se 431 hlasy získali podporu vyčíslenou 34,89 procenta; následovalo hnutí ANO s necelými 21 procenty.

Exhibice odchovanců 1. FK Příbram bavila a pomáhala

Příbram – U Litavky se uskutečnila akce, která nemá v České republice obdoby. Na brzy již prvoligovém stadionu 1. FK Příbram se totiž v exhibičním utkání utkali místní odchovanci. Diváci, kteří dorazili v hojném počtu, tak mohli vidět v akci například Antonína Baráka, Tomáše Zápotočného a soustu dalších skvělých fotbalistů, od kterých ještě před vypuknutím hlavního utkání mohli ukořistit autogram nebo se nechat vyfotit.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT