KONDRAC –  SL. JESENICE             1:3

Utkání v Kondraci se odehrálo za deštivého počasí. Hosté se dočkali rychlého vedení, domácí Pavelka vyrobil kiks, nepřesnou zpětnou přihrávkou našel hostujícího Zdanovce, který sám před Císařem nezaváhal – 0:1. Kondrac se tlačila před jesenickou branku a vyrovnání se dočkala ve 23. minutě, kdy se individuální akcí a důrazem prosadil Přitasil.

Hrál se zajímavý fotbal, obě mužstva myslela více na útok než na obranu. Do kabin šli ale veselejší hosté, Zdanovec se dostal na hranici pokutového území k míči a technicky obstřelil Císaře – 1:2.

Ve druhém poločase se očekával tlak domácích, ale z toho paradoxně nebylo nic, přestože se na hřišti objevili útočníci Vítovský i Pavlíček. Domácí nedokázali udržet míč v šestnáctce hostů, spoléhali na nakopávané míče, které ovšem spolehlivě sbírali hostující obránci. Naopak Jeseničtí si vytvořili několik velmi slibných brejkových situací, které ovšem její hráči řešili zbrkle, nebo byl na místě brankář Císař. Přesto v závěru skórovali potřetí, když jejich vítězství potvrdil Táčner po sóle.

Branky: 23. Přitasil – 5. a 38. Zdanovec, 75. Táčner. Rozhodčí: Kočárek. Poločas: 1:2.

Kondrac: Císař – Houdek (46. Vítovský), Linhart, M. Kubín, T. Kubín – Přitasil, Müller (55. Pavlíček), Pavelka (84. Šanda), Pohorský – Záklasník,  P. Sedláček.

Hodnocení trenéra Janouše mladšího najdete v úterním vydání Benešovského deníku.

JIŘÍ JANOUŠ