KONDRAC –  TUPADLY    6:1

Kondrac vstoupila do utkání s cílem napravit celkem nepovedené jaro a úvod jí vyšel nad očekávání. Janouš rozehrál trestný kop na Pohorského, jeho střelu ještě tečoval před brankářem Přitasil – 1:0. Domácí byli nadále za velkého vedra aktivnější a hlavně nebezpečnější. Druhou branku přidal ve 29. minutě výborně hrající Pohorský, který si pohrál s celou obranou Tupadel.

Druhý poločas začali lépe opět domácí, v 56. minutě se „kondrackým" bodlem prosadil na jaře spící kanonýr Pavlíček a o výsledku bylo rozhodnuto – 3:0. Domácí ovšem nepolevovali a jako by cítili, že jsou svým fanouškům na jaře něco dlužni, přikovali hosty před jejich pokutové území. Po hodině hry napřáhl Janouš, jeho bomba orazítkovala tyč a odražený míč poslal za záda tupadelského brankáře P. Sedláček. V této fázi již domácí výrazně dominovali, na 5:0 zvyšoval T. Kubín po kombinaci s Pohorským, který se prosadil uvnitř pokutového území. Poslední zásah Kondrace v sezoně měl na svědomí Pavlíček, jenž proměnil ve svůj druhý gól únik a zpětnou přihrávku hrajícího trenéra Janouše.

V samotném závěru se nejprve výstavní bombou prezentoval hostující Kavánek, ale efektní zákrok Císaře byl snad ještě lepší. Hosté se tři minuty před koncem přece jen dočkali čestného úspěchu, když se dělovkou z 25 metrů prezentoval Chvátal.

Hrající trenér Jiří Janouš ml., Kondrac: „Před utkáním jsem si nepřipouštěl nic jiného než vítězství, které nás nakonec posunulo do první poloviny tabulky. Jakýkoliv jiný výsledek by byl obrovským zklamáním a přesto, že jsme měli velké problémy se sestavou, utkání jsem zvládli na jedničku. Těší mě, že jsme v posledním utkáním sobě i fanouškům alespoň částečně odčinili výsledkově nepovedené jaro. V zápase jsme dominovali a připsali jsme si tak zasloužené tři body. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za výkony v sezóně a přeji jim, ať si užijí letní volno a na první sraz dorazí opět hladoví po fotbale. Velký dík patří také všem kondrackým fanouškům a lidem, kteří se v Kondraci o fotbal starají."

Branky: 56., a 70. Pavlíček, 2. Přitasil, 29. Pohorský, 61. Sedláček, 67. T. Kubín – 88. Chvátal. Rozhodčí: Vyhnal.  Diváci: 90. Poločas: 2:0. Kondrac: Císař – Pohorský, Linhart, M. Kubín, Houdek (58. Nedvěd) – Sedláček, Přitasil, T. Kubín, Pavlíček – Vítovský, Janouš.