PRŮHONICE – KONDRAC 5:2

Začátek hostům moc nevyšel. Domácí byli lepší v poli a již v 19. minutě vedli o dvě branky. Nejprve se prosadil Brázda po kiksu hostující obrany a následně zvýšil Mezei hlavou po rohovém kopu. Kondrac byla v první části horším mužstvem, ale skóre se již neměnilo.

Druhý poločas byl již z pohledu Kondrace výrazně lepší. Když v 73. minutě po krásné individuální akci snížil R. Kašpar, mysleli hosté na bod. Jenže mezi 75. – 79. minutou přišel fičák v podobě tří branek Průhonic (dvě z penalt) a bylo hotovo. V závěru ještě upravil Pavlíček z penalty na konečných 5:2.

„Domácí mají dobré mužstvo, byli lepší a připsali si zasloužené vítězství. Chyběli nám sice Linhart, Vokál a Procházka, ale přesto jsme odehráli solidní utkání, hlavně druhý poločas. Škoda, že po snížení v závěru přišel další gól v naší síti, domácí by mohli v závěru znervóznět, ale na kdyby se samozřejmě nehraje," podotkl po zápase staronový trenér Kondrace Jiří Janouš starší a už myslí na další utkání: „Teď se musíme dobře připravit na domácí zápas s Uhlířskými Janovicemi."

Branky: 12. a 79. Brázda, 19. a 76. (z PK) Mezei, 75. Kuneš (z PK) – 73. R. Kašpar, 87. Pavlíček (z PK). Rozhodčí: Hájek. Poločas: 2:0.

Kondrac: Vejvoda – Šanda, Tichý, F. Sedláček (67. Vítovský), Pohorský – Ngo (55. P. Sedláček), Kubát, Müller, Buchta – Pavlíček, R. Kašpar.

JIŘÍ JANOUŠ MLADŠÍ