KONDRAC – UHLÍŘSKÉ JANOVICE 1:1 PK 5:6

Kondrac začala utkání lépe a měla více míč na kopačkách. Hosté, kteří mají v kádru plno mladých hráčů, ale všechny domácí útoky eliminovali. V prvním poločase bylo šancí poskrovnu. Domácí zkoušeli pozornost brankáře Vernera jen střelami z dálky, které byly většinou nepřesné nebo málo razantní. Hosté spoléhali na brejkové situace a těsně před pauzou jednu využili. Po centru ze strany hlavičkoval přesně osamocený Marek.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala, a když byl po druhé žluté kartě vyloučen zlý kondracký muž Kubát, vypadalo to s domácími špatně. Jenže aktivní kapitán Pavlíček byl podražen v pokutovém území a sám penaltu proměnil – 1:1. Hosté šli v 77. minutě také do deseti, když Kulhánek neudržel nervy na uzdě. V závěru mohla Kondrac rozhodnout, ale nejprve Kašpar orazítkoval tyč a poté Linhartův trestný kop jen o centimetry minul šibenici. V penaltové loterii byli úspěšnější hosté, když se rozhodlo až v šesté sérii.

„Odehráli jsme dobré utkání. Kluci byli aktivní, všichni do jednoho makali. Jen nám ve finální fázi chybělo více klidu. Bohužel se málokdo rozhodne vzít to na sebe a jít do koncovky, to musíme zlepšit. Po vyloučení Kubáta jsme to viděli špatně, ale nakonec jsme vybojovali bod a dokonce mohli mít v závěru tři. Škoda penaltového rozstřelu, který je vždy loterií, navíc si Kuklík na tři střely hostů sáhl," dodal po utkání manažer Kondrace Jiří Janouš mladší.

Branky: 71. Pavlíček (z PK) – 40. Marek. Rozhodčí: Dohnal. ČK: 63. Kubát – 77. Kulhánek. Poločas: 0:1.

Kondrac: Kuklík – Pohorský, Linhart, F. Sedláček (46. P. Sedláček), Tichý – Procházka, Kubát, Müller, Buchta (54. Šanda) – Pavlíček, R. Kašpar.