Kondrac – Radim 1:0

Na těžkém, ale přesto hratelném hřišti, se hrál v Kondraci velmi dobrý fotbal. Obě mužstva potvrdila, proč patří do horních pater tabulky. V prvních dvaceti minutách byli aktivnější hosté, kteří měli více míč na svých kopačkách, ale obrana Kondrace dirigovaná výborným kapitánem Linhartem jim nic nepovolila. Poté převzali otěže zápasu domácí, Pavelkovu bombu z trestného kopu vytáhl brankář na břevno a hlavičku R. Kašpara ze dvou metrů vyrazil gólman neuvěřitelně mimo.

Do druhého poločasu již nastoupila Kondrac mnohem lépe, byla lepší, měla více ze hry a vytvářela si tlak. V 50. minutě se ještě Pohorský sám před brankářem netrefil, ale v 62. minutě již bombou zpoza vápna trefil téměř šibenici – 1:0. Ve zbytku zápasu se hrál vyrovnaný fotbal, hosté se v závěru natlačili před Kňazíka, ale konto domácí svatyně zůstalo čisté.

„Věděli jsme, že hosté mají svojí kvalitu a tu také potvrdili. Na začátku utkání a v závěrečných minutách byli lepší, ale naše defenziva fungovala podle představ. V zbytku zápasu jsme byli lepší, hrál se pohledný fotbal, ve kterém ale dominovaly obrany, a tak nebylo tolik šancí. Ceníme si vítězství a také faktu, že jsme neobdrželi branku, to je vždy základní předpoklad pro úspěch. V příštím kole zajíždíme do Louňovic, jsem přesvědčený, že tam při poctivém výkonu můžeme uspět a na zápas se již teď moc těšíme,“ byl spokojený trenér Kondrace Jiří Janouš mladší.

Branka: 62. Pohorský. Poločas: 0:0.

Kondrac: Kňazík - Nedvěd, Linhart, T. Kubín, J. Sedláček - P. Sedláček, Pavelka, M. Kubín, Pohorský (80. Šanda) - R. Kašpar (67. M. Kašpar), Vítovský.