Utkali se staří známí. Komárov odehrál v krajských soutěžích několik bitev, naposledy v dubnu předchozího roku, kdy komárovští fotbalisté zvítězili 4:1. Pak oslavil postup do divize. V té se udrželi a Nespeky je o rok později napodobily. Na utkání divizních týmů v Mol Cupu byla zvědava velká divácká návštěva, na duel přišlo 245 diváků.

Hosté přijeli do Nespek ve velmi okleštěné sestavě, scházeli například zranění Mojdl a Lukavský. Domácí představili v průběhu utkání několik nových tváří. Navíc se jim vydařil vstup do utkání, když na konci první čtvrthodiny otevřel skóre kanonýr Martin Turek. Skóre 1:0 vydrželo až do přestávky.

Předkolo MOL Cupu: Hořovice (v modrobílém) - Hostouň 1:2 gólem v poslední minutě.
Statečné Hořovice v nastavení neuhlídaly novou hvězdu Hostouně Etemikeho

Diváci pak čekali na další góly až na závěr, když nejprve Nespeky uklidnil Roman Vojkůvka, který se prosadil poté, co byl sedm minut na hřišti. Jenže o dramatický závěr se postaral minutu před koncem Valerii Lehedza, který se už na jaře prosazoval coby dorostenec v komárovském divizním týmu.

Na vyrovnání ale už Komárov nedosáhl, takže napodobil páteční nešťastné vypadnutí Hořovic s Hostouní. Do Mol Cupu naskočí ještě Králův Dvůr v prvním kole, kdy se vydá do Kladna. SK Kladno v předkole vyřadilo Tempo Praha na jeho půdě 3:2. Utkání je plánováno na 9. srpna.

Nespeky – Komárov 2:1 (1:0)

Branky: 16. Turek, 78. Vojkůvka - 89. Lehedza.

Rozhodčí: Švorc, Andras, Gunitš.

ŽK: Melichar – Klimeš.

Diváků: 245.

TJ Sokol Nespeky: Vašák, Snishchuk, Melichar, Hronek, Čaloun (46. Klauz), Bredler, Hudec (79. Máca), Turek (71. Vojkůvka), Skalický (61. Maršoun), Pešta, Petlička (46. Rosenvald). Trenér: Milan Knížek.

FK Komárov: Bleha, Klimeš, Lang, Pužík, Ženíšek, Vokáč I, Vokáč II, Břížďala, Zítek (67. Peták), Krejča, Lehedza. Trenér: Marcel Mácha.