VOTICE – BENEŠOV U19 3:2

Zápas začali muži Votic jako uragán a než se dorostenci Benešova stačili vzpamatovat, vytahoval Matoušek dva míče ze své sítě po úniku a střele Štorka pod břevno a Kamarýtem po centru Slunečka – 2:0. Dorostenci ale nesložili zbraně, Průcha nejprve orazítkoval břevno z trestného kopu, aby Popelka do přestávky snížil z dorážky po trestném kopu na 2:1. Na druhé straně ještě vychytal Matoušek po brejku Slunečka.

Po přestávce začali opět lépe domácí, ale Němeček netrefil branku, podobně se vedlo Kolářovi a Štork zamířil do náruče Matouška. A tak udeřili na druhé straně hosté, když Průcha využil chybu v domácí rozehrávce - 2:2. Jenže Votičtí se chtěli dobře naladit na mistrovské boje a v 71. minutě rozhodl o jejich výhře Kolář po přihrávce Boukala. V závěru ještě Boukal pálil po přihrávce Kramného vedle branky.

Branky: 3. Štork, 11. Kamarýt, 71. Kolář – 27. Popelka, 68. Průcha. Poločas: 2:1.

Votice: Tůma - Molčík, Šlejmar, Sládek, Homolka – Říha (46. V. Budil), Tábořík (62. Boukal), Zoubek (46. Kolář), Slunečko (46. Kramný) – Štork (67. Zoubek), Kamarýt (46. Němeček).

Votice hrají první mistrovský zápas v I. A třídě v sobotu 12. srpna na hřišti Mníšku pod Brdy.