ROŽMITÁL – MARŠOVICE 5:4

Diváci se v zápase celků ze spodních pater tabulky bavili a viděli devět branek. Utkání začalo hlavičkou hostujícího Žížaly, kterou brankář vyrazil na roh, o chvíli později již rána Zavadila po přihrávce Žížaly našla svůj cíl. Poté Maršovice neproměnily dvě velké šance, a tak přišel po nedorozumění obránců s brankářem trest od Mory. Vzápětí si ale Zavadil na brankové čáře pohrál s obráncem a jeho střílený centr našel Žížalu – 1:2. Domácí následně nevyužili dva trestné kopy, ale po půlhodině hry Fišer po prostrčení Žížaly prostřelil brankáře potřetí. Stav nezměnil ani v závěru poločasu domácí hráč, který na zadní tyči netrefil prázdnou branku.

Do druhé půle vtrhli domácí jako uragán a rychle stav díky Doležalovi a po trestném kopu a hlavičce Hofmana stav srovnali na 3:3. Následně Zderadička vykopl míč z brankové čáry a Doležal netrefil prázdnou maršovickou branku. V 66. minutě sice Pechač vyrazil trestný kop na břevno, ale Pejsar bez problémů otočil stav na 4:3. Maršovice ještě dostal do hry hlavičkující M. Hašek po rohu, jenže Fous v 77. minutě po slalomu opět strhl vedení na stranu Rožmitálu. Hostující snaha o vyrovnání přinesla jen ránu Zavadila do brankáře a faul na Žížalu po sóle a kličce brankáře, jenž však rozhodčí Divílek neviděl. A tak Maršovice splakaly nad výdělkem.

Vedoucí týmu Maršovic František Fillip k utkání dodal. ,,Prakticky celý první poločas jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě o dva góly vedli. Pro náš výkon především na začátku druhé půle ale nemám slov. Domácí na nás vlétli a my je vlastními chybami nechali jít do vedení. Pak se nám povedlo vyrovnat, ale v tu dobu jsme již nehráli jen proti 11 domácím hráčům, což podtrhla poslední minuta a jasná, bohužel neodpískaná, penalta. Zápasu by určitě slušela spravedlivá remíza."

Branky: 24. Mora, 49. Doležal, 54. Hofman, 66. Pejsar, 77. Fous – 6. Zavadil, 25. Žížala, 30. Fišer, 67. M. Hašek. Rozhodčí: Divílek. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:3.

Maršovice: Pechač - Zderadička (60. F. Kopka), M. Hašek, Procházka, Řezníček - Šach (81. Hrebičík), Hlaváč, R. Hašek, Zavadil - Fišer (60. S. Šetina), Žížala.

FRANTIŠEK FILLIP