Kluci se vrátili k poctivé a zodpovědné práci, raduje se Slepička

Praha, Svitavy – Na umělé trávě Vyšehradu odčinila ligová devatenáctka Benešova porážku z minulého kola s Petřínem Plzeň, když vyšly trenérovi Slepičkovi změny v sestavě. Osmnáctka Benešova v divizní soutěži potřetí za sebou vyhrála, tentokrát ve Svitavách.

18.10.2017

U19: Vyšehrad - Benešov 1:2.Foto: Denis Postler

U19

SLAVOJ VYŠEHRAD - SK BENEŠOV 1:2  (0:1)

Začátek patřil domácím, kteří se na umělé trávě lépe přizpůsobili mokrému povrchu a získávali převahu, ale dobře chytající Budil hosty podržel. Po dvaceti minutách se začal obraz hry měnit a Benešov zatápěl domácím centrovanými míči. Ve 26. minutě se prosadil z pravé strany po přetaženém centru Baštýř, který propálil domácího brankáře – 0:1. V poslední minutě první půle fauloval Popelka domácího hráče a tím poslat na 10 minut hosty do deseti (dočasné vyloučení).

Oslabení o jednoho hráče začal Benešov druhý poločas. Taktickou hrou domácí nepustil do náporu, naopak si vytvořil slibné šance a v 53. minutě skóroval. Dlouhý aut Průchy hlavičkoval Rataj a dezorientovaný obránce Vyšehradu „uklidil“ míč k tyči – 0:2. Domácí nic nevzdali a za dvě minuty vykřesali naději Tomanem, který po zaváhání benešovské obrany prostřelil křižnou ranou Budila - 1:2. Domácí se i za cenu tvrdých zákroků snažili utkání zvrátit, ale Benešov si své třetí vítězství na hřišti soupeře nenechal vzít.

„Zvládli jsme těžké utkání navíc na umělé trávě. Přestože jsme se celý týden na umělce připravovali, nebyl z naší strany začátek zápasu vůbec povedený. Soupeř byl rychlejší, fotbalovější a bylo vidět, že je na povrch zvyklý. Probudila nás až povedená akce, po které jsme se dostali do vedení. Ve druhé půli jsme přečkali oslabení a zbytek zápasu si již pohlídali,“ popsal utkání spokojený trenér Benešova Petr Slepička a dodal: „Kluky musím pochválit, protože se opět vrátili k poctivé a zodpovědné práci a především druhou půli zvládli po taktické stránce skvěle.“

Branky: 55. Toman - 26. Baštýř, 53. Rataj.

Benešov: Budil - Fišer, Sklenička (62. Štrajt), Rataj, Dumský - Srb, Lupač, Baštýř, Průcha (89. Vondrák), Hampl – Popelka (87. Makovec).

U18

SVITAVY – BENEŠOV B 0:1

Osmnáctka Benešova přivezla ze Svitav plný počet bodů po trefě Baarieva ze 48. Minuty a potřetí za sebou v divizní soutěži vyhrála.

Branka: 48. Baariev.

Benešov B: Urban - Slepička, Horák, Klápa, Hergesell – Šedivý (89. T. Dvořák), Makovec, Baariev, Štrajt, Dvořák (60. Vondrák) – Mejdrech.

KAREL KRÁLÍČEK

Autor: Redakce

18.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Lakýrník 25 000 Kč Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) lakýrník průmyslových nádrží. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Zdislavice, První kontakt e-mailem.. Pracoviště: Kadatec s.r.o. zdislavice, 257 64 Zdislavice. Informace: Aneta Moravcová, . Výroba - Výroba Montážní dělník 14 000 Kč Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení Operátor výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Votice, provádění výrobních operací, obsluha osazovacích automatů, obsluha optického testeru, ruční osazování součástek, pájení, montážní práce. Práce v denní úkolové normě v třísměnném režimu. Vzdělání v elektrooboru výhodou. Zácvik, proškolení, test., schopnost komunikace a čtení pracovních postupů v českém jazyce, orientace ve výrobních výkresech, manuální zručnost,soilehlivost, trpělivost, pečlivost. Dobrý zrak., Návštěvní hodiny pro zájemce o zaměstnání: Votice pondělí, středa 8.00 - 15.00 hod.. Pracoviště: Nvision czech republic a.s., Klášterní, č.p. 1, 259 01 Votice. Informace: Anna Musilová, +420 317 079 079,317 079 804. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč Uklízeči a pomocníci Pomocní dělníci ve výrobě, uklízeči a pomocníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 13000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště Benešov Benea, zdravé osoby, nutná lékařská prohlídka. potravinářský průkaz.Krátkodobé zaměstnání. První kontakt osobně pondělí nebo středa od 13,00 do 14,00 na adrese Benešov, Čechova 437.. Pracoviště: Ayb - v.v. s.r.o. - benea, Křižíkova, č.p. 1529, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Volodymyr Ayb, +420 608 516 044. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci fakturant/ka. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Benešov, Příjem objednávek,fakturace,vystavování objednávek, příjemky na sklad, práce na počítači, WORD, EXCEL, email,základy anglického jazyka,, zasílat životopis na email ladislava.milfaitova@pinko.cz ( poté proběhne výběrové řízení). Pracoviště: Pinko a.s., Vlašimská, č.p. 409, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Ladislava Milfaitová, +420 721 273 981.

Luboš Balata dal jediný gól Benešova v Brozanech.

Jenom bod od zemědělců

Z loňského přípravného zápasu v plzeňské hale Lokomotiva. Český tým vyhrál nad Německem vysoko 13:2.

Čeští futsalisté míří do Nymburka a chtějí zpět na visegradský trůn

Benešovský běžecký festival rozhýbe děti, rodiče i seniory

Benešov - V neděli 23. září se v centru Benešova sejdou milovníci běhání. Uskuteční se zde pátý ročník Benešovského běžeckého festivalu určeného pro všechny věkové kategorie – od těch nejmenších až po dříve narozené.

-

Panterky přivezly z Krásné Hory bod

Krásná Hora - Ke druhému fotbalovému mistrovskému utkání dorazily Panterky Čechtice do Krásné Hory. Hrálo se za příjemného slunečného počasí. Panterky se snažily začít hru tak, jak minulý týden skončily. Bohužel se jim to ne vždy dařilo. Trávník byl mokrý, a často přihrávky nebyly moc přesné.