Klauz zlomil houževnatost pražského týmu

Benešov – Ligoví fotbalisté devatenáctky Benešov dokončili anglický týden náročným zápasem doma s Vyšehradem, který nakonec těsně porazili.

8.10.2015

Devatenáctka Benešova (ve žlutém Miroslav Obdržal) těsně porazila Vyšehrad 2:1.Foto: Jiří Kondelík

BENEŠOV – VYŠEHRAD 2:1

Lepší úvod si nemohli domácí přát. V 6. minutě si naskočil na trestný kop Kulhavého Melichar a premiérovým gólem za benešovskou devatenáctku otevřel skóre. Následně byla hra vyrovnaná. Domácí se snažili kombinovat, ale hostující houževnatost jim to velmi znepříjemňovala. Přesto byl Balata blízko gólu, ale po kolmici Kulhavého ho gólman zastavil. Závěr poločasu vyšel hostům, nejprve Křemena po průniku přes tři hráče výborně vychytal Dvořák, aby o chvíli později již nestačil na zakončení Janouška do prázdné branky. Ihned po rozehrání mohl skórovat domácí Přitasil, ale jeho hlavičku parádně vyrazil brankář Lehký na roh.

Po změně stran přidali domácí na aktivitě, přitlačili hosty na jejich polovinu a začali si vytvářet šance. Přitasil sice na dlouhou nohu udělal kličku brankáři, ale z úhlu zakončil míč nad a osamocený Klauz po průniku Přitasila trefil brankáře.

V 64. minutě se již domácí radovali, když Klauz po kolmici Filipa nadvakrát dovalil míč do sítě – 2:1. V závěru si již Benešovští vedení pohlídali a mohli mít dříve klid, ale Přitasil po sóle zamířil do gólmana a Balata hlavičkoval do břevna.

Branky: 6. Melichar, 64. Klauz – 43. Janoušek. Rozhodčí: Vodrážka. ŽK: 2:2. Poločas: 1:1. Benešov: D. Dvořák – D. Pešta (83. V. Přitasil), Melichar, Obdržal, Linhart (46. Rozsypal) – Hašek, Filip – Klauz, Kulhavý, Přitasil – Balata (89. Pohorský).

8.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 120 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři výroba chlebíčků- práce v kuchyni. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Vlašim. Po zapracování možnost zvýšení mzdy.. Pracoviště: Josef štorc i. olbrachta vlašim, Ivana Olbrachta, č.p. 489, 258 01 Vlašim. Informace: Josef Štorc, +420 776 183 319. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 100 Kč Svářeči Svářeč, zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč, mzda max. 130 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Votice, Pevná prac doba, po zapracování odměny a osobní ohodnocení. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.. Pracoviště: Petr kadlec - elektro-kovo, Horní, č.p. 612, 259 01 Votice. Informace: Martin Kadlec, +420 721 674 265. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 17 000 Kč Pomocníci v kuchyni Pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pozice: pomocná síla do kuchyně, Vhodné i pro OZP., Přijmeme pracovníky na pozici pomocné síly do kuchyně a pracovníky na výdej pokrmů., Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká strava, nápoje, lyžování v areálu zdarma, Nástup: od 1.12.2018 do 31.3.2019 (možnost prodloužení). Mzda: 17 000,- až 25 000,- Kč, Kontakt: Vaverková Libuše, tel.: 739 393 543, e-mail: vaverkova@moninec.cz, Místo výkonu práce: MONÍNEC s.r.o., Moninec č.p. 7, 257 91 Sedlec-Prčice 1. Pracoviště: Monínec s.r.o., 257 91 Sedlec-Prčice 1. Informace: Libuše Vaverková, +420 739 393 543. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Pokladní 15 000 Kč Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek Pokladní. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pozice: pokladní, OC, Vzhledem k umístění areálu je vhodné vlastnit ŘP a automobil., Zaměstnanecké výhody: zvýhodněná zaměstnanecká strava a nápoje, lyžování pro rodinné příslušníky zdarma, Nástup: ihned na dobu určitou. Mzda: 15 000,- až 20 000,- Kč, Kontakt: Vaverková Libuše, tel.: 739 393 543, e-mail: vaverkova@moninec.cz, Místo výkonu práce: MONÍNEC s.r.o., Moninec č.p. 7, 257 91 Sedlec-Prčice 1. Pracoviště: Monínec s.r.o., 257 91 Sedlec-Prčice 1. Informace: Libuše Vaverková, +420 739 393 543.

Zápas I. B třídy: Miřetice – Struhařov 1:2. .
8

V okresním derby byl šťastnější Struhařov

Běžecké závody ve středních Čechách

-

Okresní přebor: Mezno obralo lídra, Jankov poprvé bodoval

Benešovsko - Asi největší překvapení 5. kola okresního přeboru se paradoxně urodilo až v posledním klání víkendu. Do Mezna, které je v domácím prostředí nesmírně silné, zavítaly rozjeté Olbramovice a jejich prohra se spíše neočekávala. Utkání mělo zajímavý průběh a nakonec se radovali domácí. Obě mužstva dohrávala o deseti.