Další virtuální fotbalová bitva je v plném proudu. A není to ledajaký bitva! Dukla Praha je totiž z pohledu výchovy mladých talentů dlouhodobě považována za jednu z nejlepších líhní v České republice. Pro benešovské mladíky tak jde nejen o velmi prestižní, ale rovněž o přínosnou konfrontaci.

Navíc ještě v jednom ohledu je tento souboj speciální. Na rozdíl od předchozích virtuálních utkání, která absolvovala jiná benešovská mládežnická družstva, do něj nyní nejsou zapojeni pouze hráči a trenéři, ale nově se účastní také rodiče jednotlivých hráčů.

Všichni soutěží v pěti disciplínách – přeskocích přes švihadlo (počítá se počet přeskoků za půl minuty, hráči mohou skákat s meziskokem), běhu na deset sekund (počítá se uběhnutá vzdálenost), nášlapech na míč (počítá se počet nášlapů za půl minuty, nutnost střídání obou nohou), převalovačkách (provádí se na místě, střídá se levá a pravá noha a počítá se počet převalovaček za půl minuty) a nožičkách (co největší počet nožiček, aniž by došlo k přerušení, pouze trenéři bez dopadu).

Z každé disciplíny se započítává deset nejlepších hráčských pokusů, na jejichž základě se sestavují výsledky. Lepší tým vždy získává bod do celkového hodnocení.

Mezi trenéry se počítají dva nejlepší výsledky, mezi rodiči pak pět nejlepších výkonů. Tyto kategorie ovšem nejsou součástí celkového hodnocení, protože se vyhodnocují zvlášť.