Celostátní a krajské soutěže

V PÁTEK 12. KVĚTNA

F:NL: 17.30 Příbram – Opava
Krajský přebor: 18.00 Beroun – Kutná Hora
I. A třída A: 17.30 Králův Dvůr B – Kosoř, 18.00 Kladno B – Chlumec, 19.00 Jíloviště – Slaný B
I. B třída D: 19.00 Velké Popovice – Sedlec-Prčice

V SOBOTU 13. KVĚTNA

F:L: 15.00 Hradec Králové – Mladá Boleslav (Lokotrans aréna MB)
F:NL: 17.00 Vlašim – Vyškov
ČFL B: 10.30 Kolín – Benešov
Divize A: 14.00 Tochovice – Doubravka
Divize B: 10.15 Kladno – Libiš, Neratovice – Štětí, 10.30 Kosmonosy – Chomutov
Divize C: 17.00 Dobrovice – Velké Hamry
Krajský přebor: 10.15 Hřebeč – Mn. Hradiště, 17.00 Tuchlovice – Dobříš, Povltavská FA B – Nespeky (hř. Hvozdnice), Doksy – Poříčany
I. A třída A: 10.15 Kralupy – Klecany, 10.30 Vestec – Nelahozeves, 13.00 Jinočany – SK Rakovník, 17.00 Milín – Podlesí, Velká Dobrá – Nové Strašecí
I. A třída B: 10.15 Čelákovice – Vlašim B, 17.00 Poříčí n. S. – Dol. Bousov, Votice – St. Boleslav, Boh. Poděbrady – Býchory, Luštěnice – Sn Poděbrady, Hlízov – Úvaly
I. B třída B: 10.30 Pěčice – Byšice, 17.00 Bakov – Záryby, Libčice – Benátky B
I. B třída C: 13.00 Sadská – Pátek, 17.00 Ostrá – Městec Králové, Bílé Podolí – Vrdy
I. B třída D: 13.00 Teplýšovice – Kunice, Kácov – Vyžlovka, Jevany – Sázava, 17.00 Divišov – Miřetice, Říčany – Uhl. Janovice
I. B třída E: 10.15 Tlustice – Nová Ves p. Pl., 13.00 Černolice – Neumětely, Rožmitál p. Tř. – Dobříš B, 17.00 Jince – Jílové, Loděnice – Psáry, Jesenice – Lety

Fotogalerie: 25. kolo F:NL Příbram - Vlašim 0:3

V NEDĚLI 14. KVĚTNA

ČFL A: 17.00 Povltavská FA – Karlovy Vary (hř. Štěchovice)
ČFL B: 17.00 Zápy – Brozany
Divize A: 10.00 Příbram B – Domažlice B
Divize C: 17.00 Benátky n. J. – Liberec B
Krajský přebor: 17.00 Velim – Sedlčany, Průhonice – Horky n. J., Sokoleč – Sp. Příbram
I. A třída B: 17.00 Čáslav B – Nymburk, Lysá n. L. – Pš. Mělník
I. B třída A: 10.15 Lhota – Lubná, 17.00 Roztoky – Švermov, Hostouň B – Libušín, Zavidov – Vraný, Hředle – Mšec, Lány – Braškov
I. B třída B: 17.00 Kosmonosy B – Chotětov, Všestudy – Hovorčovice, Velvary B – Lužec, Rejšice – FC Mělník
I. B třída C: 17.00 Zeleneč – Jíkev, Pečky – Velim B, Semice – Vykáň, Plaňany – Milovice
I. B třída D: 17.00 Sedlčany B – Křivsoudov
I. B třída E: 17.00 Cerhovice – Zdice

Okresní soutěže

V SOBOTU 13. KVĚTNA

Okresní přebor: 15.30 Přestavlky - Kondrac, 16.00 Neveklov - Mezno, 17.00 Chocerady - Jankov, Olbramovice - Pravonín, Týnec n. S. - Dolní Kralovice
III. třída A: 16.00 Úročnice - Teplýšovice B, 17.00 Lešany - Václavice, Jablonná - Čerčany, Bystřice - Pyšely
III. třída B: 15.30 Postupice - Bílkovice, 16.00 Chotýšany - Ostředek, 17.00 Popovice - Zdislavice, Libež - Trhový Štěpánov, Tichonice - Kondrac B
IV. třída A: 14.00 Maršovice B - Olbramovice B, 17.00 Drachkov - Pecerady / Bukovany
IV. třída B: 16.00 Nesperská Lhota - Mezno B, 17.00 Kamberk - Struhařov B, Radošovice - Ratměřice
IV. třída C: 14.00 Dolní Kralovice B - Pravonín B, 17.00 Trhový Štěpánov B - Keblov, Hulice - Načeradec
Okresní přebor dorostu: 11.00 Maršovice - Křivsoudov / Dolní Kralovice

Fotogalerie: 24. kolo ČFL-B: Přepeře - Benešov 2:1

V NEDĚLI 14. KVĚTNA

Okresní přebor: 15.00 Vrchotovy Janovice - Nespeky B, 17.00 Struhařov - Maršovice
III. třída A: 15.00 Miličín - Jírovice, 15.30 Soběhrdy - Krhanice, 17.00 Poříčí n. S. B - Zaječice
III. třída B: 15.00 Divišov B - Miřetice B, 17.00 Bl. Načeradec - Čechtice
IV. třída A: 17.00 Votice B - Týnec n. S. B, Neveklov B - Netvořice
IV. třída B: 15.00 Heřmaničky - Louňovice p. B., Jankov B - Velíš
IV. třída C: 15.00 Vracovice - Čechtice B, 17.00 Libouň - Křivsoudov
Okresní přebor dorostu: 10.15 Mezno - Senohraby / Pyšely, Bystřice - Teplýšovice, Kondrac / Pravonín - Ostředek / Sázava, Soběhrdy / Struhařov - Netvořice / Krhanice