Celostátní a krajské soutěže

V PÁTEK 5. KVĚTNA

Krajský přebor: 17.30 Horky n. J. – Beroun, 18.00 Kutná Hora – Hřebeč
I. A třída A: 18.00 Podlesí – Jíloviště, 19.00 Klecany – Kladno B
I. A třída B: 18.00 Úvaly – Poříčí n. S.

V SOBOTU 6. KVĚTNA

FNL: 17.00 Vlašim – Olomouc B
ČFL A: 10.15 Zbuzany – Č. Budějovice B, 10.30 Králův Dvůr – Dukla Praha B
ČFL B: 10.15 Benešov – Hr. Králové B, 10.30 Ml. Boleslav B – Ústí n. L., 17.00 Velvary – Pardubice B
Divize A: 10.30 Komárov – Horní Bříza, 17.00 Hořovice – Rokycany
Divize B: 10.15 Český Brod – Vilémov, Libiš – Březová, 17.00 Slaný – Újezd Praha 4
Divize C: 10.15 Brandýs n. L. – Nový Bydžov
Krajský přebor: 10.30 Příbram – Doksy, 17.00 Nespeky – Průhonice, Dobříš – Povltavská FA B
I. A třída A: 17.00 Nové Strašecí – Vestec, Kosoř – Milín, Chlumec – Králův Dvůr B, Nelahozeves – Kralupy
I. A třída B: 10.15 Sn Poděbrady – Hlízov, St. Boleslav – Lysá n. L., Nymburk – Votice, 17.00 Pš. Mělník – Čelákovice, Dol. Bousov – Čáslav B
I. B třída A: 17.00 Tuchoměřice – Lhota, Libušín – Tn Rakovník, Švermov – Hostouň B
I. B třída B: 13.00 Chotětov – Všestudy, 17.00 FC Mělník – Pěčice, Záryby – Libčice, Lužec – Bakov, Hovorčovice – Velvary B, Byšice – Kosmonosy B
I. B třída C: 17.00 Vrdy – Zeleneč, Pátek – Bílé Podolí, Milovice – Sadská
I. B třída D: 10.15 Vyžlovka – Popovice, Kunice – Kácov, 17.00 Křivsoudov – Divišov, Sázava – Sedlčany B, U. Janovice – Jevany
I. B třída E: 10.30 Nová Ves p. Pl. – Černolice, 17.00 Zdice – Jince, Lety – Cerhovice, Psáry – Jesenice, Neumětely – Loděnice, Jílové – Rožmitál p. Tř.

Fotogalerie: 25. kolo F:NL Příbram - Vlašim 0:3

V NEDĚLI 7. KVĚTNA

F:L: 15.00 Mladá Boleslav – Hradec Králové
ČFL A: 17.00 Hostouň – Plzeň B
Divize C: 17.00 Čáslav – Dobrovice
Krajský přebor: 17.00 Poříčany – Velim, Mn. Hradiště – Sokoleč, Sedlčany – Tuchlovice
I. A třída A: 17.00 SK Rakovník – Velká Dobrá, Slaný B – Jinočany
I. A třída B: 17.00 Býchory – Luštěnice, Vlašim B – Boh. Poděbrady
I. B třída A: 10.15 Braškov – Roztoky, Mšec – Lány, Vraný – Hředle, Lubná – Zavidov
I. B třída B: 17.00 Benátky B – Rejšice
I. B třída C: 17.00 Městec Králové – Plaňany, Vykáň – Ostrá, Velim B – Semice, Jíkev – Pečky
I. B třída D: 13.00 Miřetice – Teplýšovice, 17.00 Sedlec-Prčice – Říčany
I. B třída E: 17.00 Dobříš B – Tlustice

Okresní soutěže

V SOBOTU 6. KVĚTNA

Okresní přebor: 17.00 Pravonín - Neveklov, Kondrac - Olbramovice
III. třída A: 17.00 Pyšely - Miličín, Jírovice - Soběhrdy, Krhanice - Jablonná, Václavice - Úročnice, Čerčany - Lešany
III. třída B: 14.30 Trhový Štěpánov - Divišov B, 17.00 Ostředek - Bl. Načeradec, Bílkovice - Popovice
IV. třída A: 14.00 Maršovice - Pecerady / Bukovany, 17.00 Netvořice - Votice B
IV. třída B: 17.00 Mezno B - Velíš, Ratměřice - Heřmaničky
IV. třída C: 17.00 Načeradec - Trhový Štěpánov B
Okresní přebor dorostu: 11.00 Teplýšovice - Maršovice

Fotogalerie: 24. kolo ČFL-B: Přepeře - Benešov 2:1

V NEDĚLI 7. KVĚTNA

Okresní přebor: 14.00 Nespeky B - Týnec n. S., 17.00 Maršovice - Vrchotovy Janovice, Mezno - Chocerady, Jankov - Struhařov
III. třída A: 17.00 Zaječice - Bystřice, Teplýšovice B - Poříčí n. S. B
III. třída B: 16.00 Zdislavice - Tichonice, Miřetice B - Postupice, 17.00 Kondrac B - Chotýšany, Čechtice - Libež
IV. třída A: 15.00 Olbramovice B - Neveklov B, 17.00 Týnec n. S. B - Budenín
IV. třída B: 14.00 Jankov B - Kamberk, 15.00 Louňovice p. B. - Nesperská Lhota, 17.00 Struhařov B - Radošovice
IV. třída C: 14.00 Křivsoudov B - Hulice, 15.00 Pravonín B - Čechtice B, Vracovice - Libouň, Keblov - Dolní Kralovice B
Okresní přebor dorostu: 10.00 Poříčí n. S. / Nespeky - Mezno, 10.15 Senohraby / Pyšely - Soběhrdy / Struhařov, Ostředek / Sázava - Malšice, Ratměřice / Jankov - Bystřice, Netvořice / Krhanice - Kondrac / Pravonín

V PONDĚLÍ 8. KVĚTNA

Okresní přebor: 15.00 Přestavlky - Dolní Kralovice