Celostátní a krajské soutěže

V SOBOTU 22. DUBNA

F:L: 16.00 Ml. Boleslav – Ostrava
FNL: 17.00 Vlašim – Varnsdorf
ČFL A: 10.30 Králův Dvůr – Hostouň, 10.15 Zbuzany – Vltavín
ČFL B: 10.15 Benešov – Jablonec B, 17.00 Velvary – Žižkov
Divize A: 10.30 Komárov – Příbram B, 17.00 Hořovice – Tochovice
Divize B: 10.15 Český Brod – Neratovice, Libiš – Vilémov, 10.30 Kosmonosy – Kladno, 17.00 Slaný – Štětí
Divize C: 10.15 Brandýs n. L. – Čáslav
Krajský přebor: 10.15 Kutná Hora – Doksy, Hřebeč – Nespeky, 10.30 Sp. Příbram – Velim, Horky n. J. – Sokoleč, 17.00 Dobříš – Beroun, Tuchlovice – Povltavská FA B
I. A třída A: 10.15 Kralupy – Kladno B, 10.30 Klecany – Milín, 17.00 Kosoř – Jinočany, Chlumec – Jíloviště, Nelahozeves – Králův Dvůr B
I. A třída B: 10.15 St. Boleslav – Boh. Poděbrady, Nymburk – Čelákovice, Sn Poděbrady – Poříčí n. S., 17.00 Pš. Mělník – Luštěnice, Dol. Bousov – Lysá n. L.
I. B třída A: 17.00 Tuchoměřice – Hředle, Libušín – Zavidov, Švermov – Lhota
I. B třída B: 17.00 Záryby – FC Mělník, Lužec – Rejšice, Hovorčovice – Libčice, Chotětov – Bakov, Byšice – Velvary B
I. B třída C: 17.00 Milovice – Vrdy, Pátek – Zeleneč
I. B třída D: 10.15 Vyžlovka – Jevany, Kunice – Říčany, 17.00 Sázava – Divišov, Uhl. Janovice – Křivsoudov, Teplýšovice – Kácov
I. B třída E: 10.30 Nová Ves p. Pl. – Jesenice, 17.00 Lety – Jince, Psáry – Zdice, Neumětely – Cerhovice, Jílové – Černolice, Rožmitál p. Tř. – Tlustice

Votice na domácím trávníku podlehly Poříčí 0:3.
Derby vyhrál favorit. Votice ale byly Poříčí důstojným soupeřem

V NEDĚLI 23. DUBNA

ČFL A: 17.00 Povltavská FA – Č. Budějovice B (hř. Štěchovice)
ČFL B: 10.15 Ml. Boleslav B – Kolín
Krajský přebor: 17.00 Mn. Hradiště – Poříčany, Sedlčany – Průhonice
I. A třída A: 10.00 Podlesí – Velká Dobrá, 17.00 SK Rakovník – Vestec, Slaný B – Nové Strašecí
I. A třída B: 17.00 Býchory – Úvaly, Vlašim B – Hlízov, Čáslav B – Votice
I. B třída A: 17.00 Mšec – Roztoky, Vraný – Braškov, Lubná – Lány, Hostouň B – Tn Rakovník
I. B třída B: 17.00 Benátky B – Pěčice, Kosmonosy B – Všestudy
I. B třída C: 17.00 Městec Králové – Bílé Podolí, Vykáň – Sadská, Velim B – Plaňany, Jíkev – Ostrá, Pečky – Semice
I. B třída D: 13.00 Miřetice – Velké Popovice, 17.00 Sedlec-Prčice – Sedlčany B
I. B třída E: 17.00 Dobříš B – Loděnice

Chocerady porazily Dolní Kralovice 9:2.
V Choceradech je skvělá parta, pochvalují si střelci Kadlec s Čejkou

Okresní soutěže

V SOBOTU 22. DUBNA

Okresní přebor: 17.00 Olbramovice - Nespeky B, Pravonín - Jankov, Dolní Kralovice - Neveklov, Kondrac - Chocerady
III. třída A: 17.00 Čerčany - Teplýšovice B, Bystřice - Miličín, Jírovice - Lešany, Pyšely - Jablonná, Krhanice - Úročnice, Václavice - Poříčí n. S. B
III. třída B: 17.00 Ostředek - Trhový Štěpánov, Postupice - Popovice, Bílkovice - Chotýšany
IV. třída A: 17.00 Budenín - Neveklov B, Pecerady / Bukovany - Netvořice, Drachkov - Olbramovice B
IV. třída B: 16.00 Nesperská Lhota - Radošovice, 17.00 Kamberk - Ratměřice
IV. třída C: 17.00 Načeradec - Pravonín B, Hulice - Keblov

Kanonýr Sokola Popovice Martin Urban.
Kanonýr Deníku: Gólů bych mohl dávat ještě více, uznává popovický Martin Urban

V NEDĚLI 23. DUBNA

Okresní přebor: 15.00 Vrchotovy Janovice - Týnec nad Sázavou, 17.00 Mezno - Struhařov, Maršovice - Přestavlky
III. třída A: 17.00 Zaječice - Soběhrdy
III. třída B: 16.00 Zdislavice - Načeradec, Miřetice B - Tichonice, 17.00 Kondrac B - Libež, Čechtice - Divišov B
IV. třída A: 17.00 Votice B - Maršovice B
IV. třída B: 15.00 Jankov B - Mezno B, Velíš - Heřmaničky, 17.00 Struhařov B - Louňovice p. B.
IV. třída C: 14.00 Čechtice B - Trhový Štěpánov B, Křivsoudov B - Vracovice, 17.00 Libouň - Dolní Kralovice B

Petr Fišer, Sokol Václavice
V kariéře už jsem dal přes 500 gólů, říká václavický kanonýr Petr Fišer