Celostátní a krajské soutěže

V PÁTEK 31. BŘEZNA

F:NL: 17.00 Příbram – Varnsdorf
I. A třída A: 19.00 Jíloviště – Kralupy

V SOBOTU 1. DUBNA

F:L: 16.00 Ml. Boleslav – Plzeň
F:NL: 16.30 Vlašim – Třinec
ČFL A: 10.30 Hostouň – Karlovy Vary (UMT Rynholec), Králův Dvůr – Motorlet Praha
ČFL B: 10.30 Kolín – Jablonec B, 16.30 Velvary – Brozany
Divize A: 10.30 Komárov – Katovice, 13.30 Tochovice – Rokycany
Divize B: 10.15 Neratovice – Chomutov, 16.30 Slaný – Český Brod
Divize C: 10.00 Brandýs n. L. – Vys. Mýto, 16.30 Dobrovice – Ústí n. O.
Krajský přebor: 10.15 Hřebeč – Tuchlovice, 10.30 Sp. Příbram – Horky n. J., 16.30 Beroun – Povltavská FA B (UMT Máchovna), Doksy – Dobříš
I. A třída A: 16.00 Vestec – Králův Dvůr B (UMT Újezd Praha 4), 16.30 Milín – Kladno B (UMT Příbram), Jinočany – Nelahozeves,
V. Dobrá – Klecany, N. Strašecí – Chlumec
I. A třída B: 10.15 Sn Poděbrady – Pš. Mělník, Čelákovice – Votice, 16.30 Poříčí n. S. – Lysá n. L., Boh. Poděbrady – Čáslav B, Luštěnice – Dol. Bousov, Hlízov – Nymburk
I. B třída B: 10.30 Pěčice – Velvary B, 16.30 Bakov – Všestudy, Libčice – Kosmonosy B, FC Mělník – Chotětov
I. B třída C: 12.30 Bílé Podolí – Jíkev, 16.30 Sadská – Pečky, Vrdy – Velim B, Pátek – Vykáň, Milovice – Městec Králové
I. B třída D: 12.30 Jevany – Teplýšovice, 16.30 Divišov – Velké Popovice, Říčany – Kácov, Křivsoudov – Kunice, Uhl. Janovice – Sedlec-Prčice
I. B třída E: 12.30 Loděnice – Tlustice, 16.30 Jince – Černolice, Jesenice – Rožmitál p. Tř., Zdice – Dobříš B, Lety – Nová Ves p. Pl., Psáry – Neumětely

V NEDĚLI 2. DUBNA

ČFL B: 11.00 Ml. Boleslav B – Most/Souš, 16.30 Zápy – Přepeře
Divize A: 16.30 Příbram B – Č. Krumlov
Divize C: 16.30 Čáslav – Liberec B
Krajský přebor: 16.30 Velim – Průhonice, Sokoleč – Sedlčany, Poříčany – Nespeky, Mn. Hradiště – Kutná Hora
I. A třída A: 16.30 SK Rakovník – Kosoř, Slaný B – Podlesí
I. A třída B: 16.30 Úvaly – St. Boleslav, Býchory – Vlašim B
I. B třída A: 16.30 Roztoky – Lhota, Zavidov – Tn Rakovník, Hředle – Hostouň B, Lány – Švermov, Braškov – Libušín, Mšec – Tuchoměřice, Vraný – Lubná
I. B třída B: 16.30 Rejšice – Byšice, Benátky B – Hovorčovice, Záryby – Lužec
I. B třída C: 16.30 Zeleneč – Ostrá, Plaňany – Semice
I. B třída D: 16.30 Sedlčany B – Miřetice, Sázava – Vyžlovka
I. B třída E: 16.30 Cerhovice – Jílové

Okresní soutěže Benešovska

V SOBOTU 1. DUBNA

Okresní přebor: 16.30 Pravonín - Kondrac, Olbramovice - Týnec n. S., Chocerady - Maršovice, Neveklov - Vrchotovy Janovice
III. třída A: 16.30 Václavice - Jírovice, Úročnice - Zaječice, Lešany - Bystřice, Čerčany - Krhanice, Jablonná - Miličín
III. třída B: 14.00 Trhový Štěpánov - Bílkovice, 16.30 Ostředek - Kondrac B, Chotýšany - Popovice, Libež - Miřetice B
IV. třída A: 14.00 Maršovice B - Netvořice, 16.30 Budenín - Drachkov
IV. třída B: 16.00 Nesperská Lhota - Struhařov B, 16.30 Ratměřice - Mezno B, Radošovice - Louňovice p. B.
IV. třída C: 16.30 Dolní Kralovice B - Křivsoudov B, Trhový Štěpánov B - Pravonín B

V NEDĚLI 2. DUBNA

Okresní přebor: 16.30 Struhařov - Přestavlky, Jankov - Nespeky B, Mezno - Dolní Kralovice
III. třída A: 15.00 Poříčí n. S. B - Soběhrdy, 16.30 Teplýšovice B - Pyšely
III. třída B: 15.00 Divišov B - Tichonice, 16.30 Načeradec - Postupice, Čechtice - Zdislavice
IV. třída A: 15.00 Olbramovice B - Týnec n. S. B, 16.30 Votice B - Pacerady/Bukovany
IV. třída B: 15.00 Veliš - Kamberk, Heřmaničky - Jankov B
IV. třída C: 13.30 Čechtice B - Načeradec, 15.00 Keblov - Vracovice, 16.30 Libouň - Hulice