Celostátní a krajské soutěže

V PÁTEK 7. DUBNA

ČFL B: 11.00 Velvary – Kolín, Benešov – Živanice
Divize B: 10.15 Libiš – Neratovice, Kladno – Březová, 10.30 Slaný – Louny, 14.00 Český Brod – Cheb
Divize C: 16.00 Benátky n. J. – Ústí n. O.
Krajský přebor: 11.00 Tuchlovice – Beroun, 14.00 Nespeky – Doksy, 15.00 Povltavská FA B – Průhonice, 16.30 Mn. Hradiště – Velim, Dobříš – Sokoleč
I. A třída A: 10.00 Podlesí – SK Rakovník, 10.30 Klecany – Jinočany, 15.00 Kladno B – Králův Dvůr B (hř. Unhošť), 16.30 Slaný B – Vestec
I. A třída B: 10.15 Pš. Mělník – Úvaly, Nymburk – Luštěnice, 11.00 Býchory – Poříčí n. S., 16.00 Votice – Lysá n. L.
I. B třída A: 10.15 Hostouň B – Zavidov
I. B třída E: 10.15 Tlustice – Černolice, 16.30 Jílové – Jesenice

V SOBOTU 8. DUBNA

ČFL A: 10.15 Zbuzany – Sokolov, 10.30 Králův Dvůr – Plzeň B
Divize A: 16.30 Hořovice – Aritma Praha
Divize B: 10.30 Kosmonosy – Admira Praha B
Divize C: 10.00 Brandýs n. L. – Dobrovice
Krajský přebor: 10.15 Kutná Hora – Sp. Příbram, 10.30 Horky n. J. – Poříčany 
I. A třída A: 10.15 Kralupy – Milín, 16.30 Kosoř – Nové Strašecí, Chlumec – Velká Dobrá, Nelahozeves – Jíloviště 
I. A třída B: 10.15 St. Boleslav – Hlízov, 16.30 Dol. Bousov – Boh. Poděbrady 
I. B třída A: 16.30 Tuchoměřice – Braškov, Libušín – Lány, Švermov – Hředle
I. B třída B: 16.30 Záryby – Pěčice, Lužec – Benátky B, Hovorčovice – FC Mělník, Chotětov – Rejšice, Byšice – Libčice
I. B třída C: 16.30 Milovice – Zeleneč
I. B třída D: 16.30 Uhl. Janovice – Divišov, 10.15 Vyžlovka – Křivsoudov, Kunice – Sedlčany B, 16.30 Teplýšovice – Říčany, 12.30 Kácov – Velké Popovice
I. B třída E: 10.30 Nová Ves p. Pl. – Zdice, 16.30 Psáry – Jince, Neumětely – Lety, Rožmitál p. Tř. – Loděnice

V NEDĚLI 9. DUBNA

FORTUNA:LIGA: 16.00 Mladá Boleslav – Slavia Praha
Krajský přebor: 16.30 Sedlčany – Hřebeč
I. A třída B: 16.30 Vlašim B – Sn Poděbrady, Čáslav B – Čelákovice
I. B třída A: 10.15 Tn Rakovník – Lhota, 16.30 Vraný – Roztoky, Lubná – Mšec
I. B třída B: 16.30 Kosmonosy B – Bakov, Všestudy – Velvary B
I. B třída C: 16.30 Městec Králové – Pátek, Vykáň – Vrdy, Velim B – Bílé Podolí, Jíkev – Sadská, Pečky – Plaňany, Semice – Ostrá
I. B třída D: 12.30 Miřetice – Jevany, 16.30 Sedlec-Prčice – Sázava
I. B třída E: 16.30 Dobříš B – Cerhovice

Okresní soutěže Benešovska

V PÁTEK 7. DUBNA

III. třída A: 17.00 Miličín - Soběhrdy

V SOBOTU 8. DUBNA

Okresní přebor: 16.30 Pravonín - Struhařov, Dolní Kralovice - Jankov, Kondrac - Mezno, Týnec n. S. - Přestavlky
III. třída A: 16.30 Bystřice - Jablonná, Čerčany - Poříčí n. S., Krhanice - Václavice, Pyšely - Úročnice, Jírovice - Teplýšovice B
III. třída B: 16.30 Bílkovice - Libež, Postupice - Chotýšany, Popovice - Tichonice, Ostředek - Divišov B
IV. třída A: 16.30 Budenín - Maršovice B, Pocerady/Bukovany - Neveklov B, Drachkov - Votice B
IV. třída B: 16.30 Kamberk - Nesperská Lhota, Mezno B - Louňovice p. B.
IV. třída C: 16.30 Hulice - Čechtice B

V NEDĚLI 9. DUBNA

Okresní přebor: 14.00 Nespeky B - Chocerady, 15.00 Vrchotovy Janovice - Olbramovice, 16.30 Maršovice - Neveklov
III. třída A: 16.30 Zaječice - Lešany
III. třída B: 15.30 Miřetice B - Načeradec, 16.00 Zdislavice - Trhový Štěpánov, 16.30 Kondrac B - Čechtice
IV. třída A: 16.30 Týnec n. S. B - Netvořice
IV. třída B: 15.00 Velíš - Radošovice, Jankov B - Ratměřice, 16.30 Struhařov B - Heřmaničky
IV. třída C: 14.00 Křivsoudov B - Keblov, 15.00 Vracovice - Pravonín B, 16.30 Libouň - Trhový Štěpánov B