TÝNEC NAD SÁZ. – TEPLÝŠOVICE 1:1

V prvním poločase měl více ze hry Týnec a z několika šancí proměnil jen jednu, když Dvořáček využil chybné rozehrávky Teplýšovic a prostřelil Kohoutka, jenž ale jinak držel mužstvo nad vodou.

Po přestávce se obraz hry změnil, více na míči byli Teplýšovičtí a po zásluze v závěru zápasu Král po závaru vyrovnali.

„V první půli jsme si špatně přihrávali, a tak si lepší Týnec vypracoval šance a jen díky výbornému Kohoutkovi jsme dostali jen jeden gól po zbytečné chybě a kličkované v malém vápně. Ve druhé půli jsme měli více ze hry, ale velké šance neměli. V závěru jsme si vytvořili tlak a asi po zásluze vyrovnali," zhodnotil zápas asistent trenéra Teplýšovic Milan Ottl.

„S první půlí jsem byl spokojený. Teplýšovice jsme přehrávali, dostali se i do šancí, ale bohužel jsme dali jen jeden gól. Ve druhé půli již neměla naše hra kvalitu, soupeř měl víc míč na kopačkách a v závěru vyrovnal," zhodnotil třetí přípravný zápas Týnce (ČAFC B 1:4, Union Praha 2:1) trenér Radek Skála a dodal ke kádru: „Jsem rád, že jsme udělali zkušeného stopera Davida Koptu, který začínal v béčku Sparty, druhou ligu hrál v Jakubčovicích, ČFL v Kunicích a naposledy byl v Libuši. Teď se přistěhoval do Krhanic, a tak jsme se sním dohodli. Ještě byl měl někdo přijít z Benešova a zapojili jsme do přípravy dorostence Haška a Součka."

Branky: Dvořáček – Král. Poločas: 1:0.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Sedlák, Mach, Kopta, Kavoň – Kolář (Havel), Dvořáček (Souček), Radačovský, Orsák, Popelka – Stejskal.

Teplýšovice: Kohoutek – Mládek (Kaňka), Černý, Pavel Chomát (Ottl), J. Dřízal – Podhorský, Petr Chomát, Kukač, Pejša (Kamenský), Beneš (Vosička) – Král.

Týnec hraje před mistrovskými zápasy dva přípravné zápasy – ve čtvrtek na hřišti Junioru Praha a v neděli generálku s Benešovem B.

Teplýšovice hrají v neděli od 16 hodin na umělé trávě ve Voticích s Petrovicemi.