BENEŠOV – PÍSEK 1:0

V prvním poločase byli více útočněji naladěni domácí dorostenci, ale s nulovým efektem. Technická střela L. Balaty skončila těsně vedle, podobně se vedlo Cettlovi. Největší příležitost připravil po úniku po křídle Přitasil pro Vlasáka, ale ten trefil svojí slabší pravou nohou brankáře a dorážka Přitasila z úhlu skončila v náruči gólmana Formánka.

Hosté byli dopředu neškodní, až v závěru poločasu se dostali před benešovskou branku, ale byli blízko vstřelení branky. Brankář Kondelík neudržel míč po trestném kopu, ten se od jeho čelisti odrazil před dobíhajícího Zemana, který byl asi překvapen a ze dvou kroků poslal míč vedle.
Ve druhém poločase pokračoval zápas v nudném tempu s větším nasazením domácích, ale minimem střeleckých pokusů. Největší šanci měl v 62. minutě Vyhlídal, který však po přihrávce Přitasila trefil pouze píseckého brankáře Formánka.

Když už se všichni smiřovali s bezbrankovou remízou (pro Benešov by byla první v sezoně) a připravovali se na oběd, tak přišel gól. V 87. minutě dostal střídající Horký míč do šestnáctky, místo střely udělal ještě kličku, při které byl podražen. K penaltě se postavil stoper Vacek a dloubákem doprostřed branky stylem alá Tonda Panenka rozhodl o vítězství Benešova.

Branky: 87. Vacek (z PK). ŽK: 1:3. Poločas: 0:0.

Benešov: Kondelík – Vosáhlo, Vacek, Verner, Vyhlídal (64. Horký) – Hašek (73. Rezek), Cettl – Netolický (81. Straka), L. Balata, Přitasil – Vlasák (89. Kubálek). Trenér: Luděk Matoušek.

JIŘÍ KONDELÍK