ZDISLAVICE – STŘÍBRNÁ SKALICE   2:1

Utkání moc fotbalové krásy nepobralo. Zpočátku se vyznamenali oba brankáři, když každý chytil po jedné vyložené šanci. Poté si vzal slovo domácí kapitán Kubálek, když se nejprve trefil precizně „angličanem" a v závěru poločasu zvýšil  ranou do šibenice na 2:0.
Ve druhém poločase se snažili Zdislavičtí již utkání „dohrát" a málem se jim to nevyplatilo. Hosté začali získávat navrch a svoje úsilí korunovali v 72. minutě J. Píchou – 2:1. V závěru utkání se vyznamenali opět oba brankáři Klenot a Detko, kteří již za svá záda i přes vyložené šance míč nepustili. A tak Stříbrná Skalice byla poprvé v sezóně poražena.

Kormidelník Zdislavic František Heřmánek byl po zápase spokojený. „Musím kluky pochválit za bojovný výkon. Moc krásy utkání nepobralo, ale o to víc se ukázala naše odvaha v osobních soubojích. První poločas jsme zvládli díky střelecké dispozici Kubálka na výbornou. Druhý poločas nebyl z naší strany nic moc. Ale nakonec jsme tři body ubojovali. Musím vyzdvihnout výkon Jirky, který dvě minuty před začátkem utkání nahradil v základní sestavě Žáka (na konci rozcvičky si přivodil svalové zraněni) a odehrál s přehledem druhý zápas za víkend. Nyní nás čeká derby v Kondraci, která nezačala soutěž ideálně, přesto tam chceme prodloužit sérii bez porážky."

Branky: 20. a 37. Kubálek – 72. J. Pícha. Rozhodčí: Wolfram. Poločas: 2:0.

Zdislavice: Klenot – D. Jankovský, Lapáček, P. Bouček, Gregor – Jirka (82. P. Naňák), Vobecký, Kubálek, Pecháček – Kašpar, Filip.

PETR NAŇÁK