III. třída A
Týnec B – Sedlec-Prčice B 1:3, Křečovice – Nespeky B 2:3, Olbramovice – Soběhrdy 6:3, Votice B – Úročnice 2:1, Václavice – Pyšely 1:3, Bystřice – Lešany 6:1, Netvořice – Krhanice, nehráno.
1. Sedlec-Prčice B⋌ 5 4 0 1 18:6 12
2. Krhanice⋌ 4 3 0 1 12:6 9
3. Nespeky B⋌ 5 3 0 2 14:11 9
4. Olbramovice B⋌ 5 3 0 2 12:10 9
5. Týnec B⋌ 5 3 0 2 12:16 9
6. Votice B⋌ 5 2 2 1 12:10 8
7. Pyšely⋌ 5 2 1 2 14:12 7
8. Soběhrdy⋌ 5 2 1 2 14:15 7
9. Lešany⋌ 5 2 1 2 10:14 7
10. Bystřice⋌ 5 2 0 3 13:11 6
11. Václavice⋌ 5 2 0 3 13:15 6
12. Úročnice⋌ 5 1 2 2 10:10 5
13. Netvořice⋌ 4 1 0 3 2:12 3
14. Křečovice⋌ 5 0 1 4 9:17 1
III. třída B
Tichonice – Divišov B 2:2, Ratměřice – Trhový Štěpánov 0:0, Čechtice – Bílkovice 1:2, Blaník Načeradec – Louňovice 3:2, Kondrac B – Teplýšovice B 8:2, Postupice – Keblov 8:0, Chotýšany – Myslič 3:2.
1. Postupice⋌ 5 4 1 0 18:2 13
2. Kondrac B⋌ 5 2 3 0 21:8 9
3. Ratměřice⋌ 5 2 3 0 9:7 9
4. Teplýšovice B⋌ 5 3 0 2 17:16 9
5. Čechtice⋌ 5 3 0 2 14:13 9
6. Bílkovice⋌ 5 3 0 2 7:7 9
7. Tichonice ⋌ 5 2 2 1 7:6 8
8. Trhový Štěpánov⋌ 5 2 1 2 7:5 7
9. Blaník Načeradec⋌ 5 2 1 2 8:8 7
10. Keblov⋌ 5 1 2 2 8:19 5
11. Divišov B⋌ 5 1 1 3 7:10 4
12. Chotýšany⋌ 5 1 1 3 9:13 4
13. Myslič⋌ 5 0 2 3 5:16 2
14. Louňovice⋌ 5 0 1 4 5:12 1
IV. třída A
Bystřice B – Úročnice B 2:4, Pecerady – Jablonná 2:4, Čerčany – Poříčí B 6:1, Bukovany – Drachkov 1:0, Neveklov B – Ostředek 0:3, Sokol Přestavlky B – Soběhrdy B 1:1.
1. Čerčany⋌ 5 4 0 1 30:11 12
2. Poříčí B⋌ 5 4 0 1 23:13 12
3. Pecerady⋌ 5 4 0 1 15:7 12
4. Ostředek⋌ 5 3 1 1 16:7 10
5. Jablonná⋌ 5 3 0 2 20:15 9
6. Úročnice B⋌ 5 3 0 2 16:21 9
7. Bukovany⋌ 5 1 3 1 8:12 6
8. Sokol Přestavlky B⋌ 5 1 2 2 9:13 5
9. Neveklov B⋌ 5 1 1 3 6:9 4
10. Bystřice B⋌ 5 0 2 3 10:17 2
11. Soběhrdy B⋌ 5 0 2 3 2:22 2
12. Drachkov⋌ 5 0 1 4 6:14 1
IV. třída B
Jankov B – Neustupov 3:3, Olbramovice B – Zaječice 4:0, V. Janovice B – Maršovice B 2:3, Heřmaničky – Struhařov B 1:6, SK Přestavlky – Budenín 1:2., Mezno B – Miličín, nehráno. Dohrávka: Mezno B – Struhařov B 2:2.
1. Miličín⋌ 4 4 0 0 21:4 12
2. Struhařov B⋌ 5 3 2 0 15:8 11
3. Budenín⋌ 5 3 1 1 12:7 10
4. Maršovice B⋌ 5 3 1 1 15:14 10
5. SK Přestavlky⋌ 5 3 0 2 19:7 9
6. Olbramovice B⋌ 5 2 1 2 16:7 7
7. Vrchotovy Janovice B⋌ 5 2 0 3 11:10 6
8. Mezno B⋌ 4 1 1 2 7:11 4
9. Zaječice⋌ 5 1 1 3 9:16 4
10. Neustupov⋌ 5 1 1 3 10:24 4
11. Heřmaničky⋌ 5 1 0 4 8:25 3
12. Jankov B⋌ 5 0 2 3 8:18 2
IV. třída C
Kladruby – Postupice B 1:4, Velíš – Chotýšany B 2:0, Chocerady B – Louňovice B 2:2, Radošovice – Popovice B 2:0, Libež – Tichonice B 13:0.
1. Libež⋌ 4 4 0 0 28:4 12
2. Trhový Štěpánov B⋌ 4 4 0 0 13:1 12
3. Velíš⋌ 5 4 0 1 15:5 12
4. Postupice B⋌ 5 3 0 2 18:16 9
5. Chocerady B⋌ 5 2 1 2 20:12 7
6. Chotýšany B⋌ 5 2 0 3 14:11 6
7. Kladruby⋌ 5 2 0 3 12:14 6
8. Radošovice⋌ 5 2 0 3 10:18 6
9. Popovice B⋌ 4 1 0 3 7:12 3
10. Louňovice B⋌ 4 0 1 3 7:23 1
11. Tichonice ⋌ 4 0 0 4 3:31 0
IV. třída D
Dolní Kralovice B – Pravonín B 1:2, Hulice – Vracovice 3:2, Čechtice B – Kamberk 0:2, Křivsoudov B – Nesperská Lhota 0:3, Libouň – Miřetice B 4:5.
1. Nesperská Lhota⋌ 5 5 0 0 14:2 15
2. Miřetice B⋌ 5 4 1 0 23:9 13
3. Kamberk⋌ 4 4 0 0 20:3 12
4. Zdislavice B⋌ 4 2 1 1 9:8 7
5. Libouň⋌ 5 2 0 3 18:19 6
6. Pravonín B⋌ 5 2 0 3 12:21 6
7. Vracovice⋌ 5 1 0 4 15:16 3
8. Křivsoudov B⋌ 5 1 0 4 9:12 3
9. Čechtice B⋌ 4 1 0 3 7:13 3
10. Dolní Kralovice B⋌ 4 1 0 3 6:16 3
11. Hulice⋌ 4 1 0 3 5:19 3
OP dorost
Jankov – Divišov 5:1, Úročnice – Lukavec 1:3, Čerčany – Bílkovice 9:1, Trhový Štěpánov – Struhařov 1:3, Sokol Přestavlky – Posázaví 17:1.
1. Struhařov⋌ 5 5 0 0 20:8 15
2. Lukavec⋌ 5 4 1 0 20:5 13
3. Jankov⋌ 5 3 1 1 14:7 10
4. Čerčany⋌ 5 3 0 2 27:11 9
5. Divišov⋌ 5 3 0 2 27:20 9
6. Úročnice⋌ 5 3 0 2 14:12 9
7. Sokol Přestavlky⋌ 5 1 1 3 25:20 4
8. Trhový Štěpánov⋌ 5 1 1 3 12:16 4
9. Bílkovice⋌ 5 0 0 5 8:33 0
10. Posázaví⋌ 5 0 0 5 3:38 0
OP starší žáci
Olbramovice – Maršovice 0:3, Nespeky – Křivsoudov 7:1, Pravonín – Krhanice 6:2, Trhový Štěpánov – Chocerady 5:0.
1. Pravonín⋌ 4 3 0 1 14:6 9
2. Nespeky⋌ 4 2 2 0 20:5 8
3. Olbramovice⋌ 3 2 0 1 6:5 6
4. Trhový Štěpánov⋌ 4 2 0 2 10:13 6
5. Maršovice⋌ 4 1 2 1 7:7 5
6. Chocerady⋌ 4 1 1 2 6:11 4
7. Křivsoudov⋌ 4 1 0 3 8:17 3
8. Krhanice⋌ 3 0 1 2 8:15 1
OS starší žáci 6 + 1
Tichonice – SK Načeradec 9:0, Postupice – Miličín 6:1, Mezno – Bílkovice 4:6, Bystřice – Ostředek 14:0.
1. Bystřice⋌ 4 4 0 0 42:1 12
2. Tichonice⋌ 4 4 0 0 25:4 12
3. Postupice⋌ 4 3 0 1 21:6 9
4. Miličín⋌ 4 2 0 2 6:12 6
5. Bílkovice⋌ 4 1 0 3 9:15 3
6. SK Načeradec⋌ 4 1 0 3 6:29 3
7. Ostředek⋌ 4 1 0 3 3:32 3
8. Mezno⋌ 4 0 0 4 8:21 0
OP mladší žáci 7 + 1
Senohraby – Vrch. Janovice 15:0, Sedlec-Prčice – Trhový Štěpánov 5:0, Teplýšovice – Benešov C 6:4, Netvořice – Jankov 3:5, Nespeky – Vlašim B nedohráno.
1. Senohraby⋌ 4 3 1 0 29:7 10
2. Sedlec-Prčice⋌ 3 3 0 0 30:5 9
3. Teplýšovice⋌ 4 3 0 1 17:8 9
4. Jankov⋌ 4 3 0 1 16:19 9
5. Nespeky⋌ 3 1 1 1 6:6 4
6. Vlašim B⋌ 3 1 1 1 9:10 4
7. Trhový Štěpánov⋌ 4 1 1 2 10:12 4
8. Netvořice⋌ 4 1 0 3 13:23 3
9. Benešov C⋌ 3 0 0 3 5:15 0
10. Vrchotovy Janovice⋌ 4 0 0 4 3:33 0
OS mladší žáci 5 + 1 A
Pecerady – Pyšely 1:3, Václavice – Neveklov 5:10, Křečovice – Soběhrdy 1:11.
1. Neveklov⋌ 4 4 0 0 57:12 12
2. Pyšely⋌ 3 3 0 0 32:6 9
3. Pecerady⋌ 4 1 1 2 12:21 4
4. Soběhrdy⋌ 4 1 1 2 20:32 4
5. Týnec⋌ 3 1 0 2 14:15 3
6. Křečovice⋌ 3 1 0 2 6:34 3
7. Václavice⋌ 3 0 0 3 11:32 0
OS mladší žáci B 5 + 1
Bystřice – Popovice 7:1, Teplýšovice – Kondrac 4:9, Mezno – Chotýšany 6:6.
1. Bystřice⋌ 4 3 0 1 24:8 9
2. Dolní Kralovice⋌ 3 2 1 0 20:12 7
3. Kondrac⋌ 4 2 0 2 31:23 6
4. Mezno⋌ 3 1 2 0 24:21 5
5. Popovice⋌ 3 1 0 2 16:14 3
6. Teplýšovice⋌ 3 1 0 2 12:23 3
7. Chotýšany⋌ 4 0 1 3 8:34 1
OP starší přípravka 5 + 1
Týnec – Votice 2:9, Olbramovice – Poříčí 2:16, Benešov – Sedlec-Prčice 6:3, Senohraby – Pyšely 8:10, Netvořice – Jankov 7:5. Dohrávka 1. kola: Poříčí – Sedlec-Prčice 13:1, Týnec – Pyšely 4:10, Olbramovice – Jankov 5:4, Vlašim A – Netvořice 23:6, Benešov – Senohraby 6:11.
1. Vlašim⋌ 4 4 0 0 73:9 12
2. Poříčí ⋌ 3 3 0 0 37:4 9
3. Votice⋌ 4 3 0 1 35:12 9
4. Benešov⋌ 5 3 0 2 31:29 9
5. Senohraby⋌ 5 3 0 2 37:43 9
6. Pyšely⋌ 5 3 0 2 32:39 9
7. Olbramovice⋌ 4 2 1 1 18:28 7
8. Sedlec-Prčice⋌ 5 1 1 3 17:43 4
9. Netvořice⋌ 5 1 0 4 28:56 3
10. Týnec⋌ 3 0 0 3 6:26 0
11. Jankov⋌ 5 0 0 5 14:39 0
OS starší přípravky 5 + 1 A
Bystřice – Lešany 13:2, Maršovice – Neveklov 1:9, Struhařov – Soběhrdy 7:2, Nespeky – Krhanice 9:3, Poříčí B – Ostředek 13:0.
1. Poříčí B⋌ 4 4 0 0 51:7 12
2. Bystřice⋌ 4 4 0 0 33:5 12
3. Struhařov⋌ 4 3 0 1 31:15 9
4. Nespeky⋌ 4 3 0 1 26:19 9
5. Soběhrdy⋌ 4 2 0 2 15:16 6
6. Ostředek⋌ 4 2 0 2 13:21 6
7. Neveklov⋌ 4 1 0 3 18:19 3
8. Maršovice⋌ 4 1 0 3 9:31 3
9. Krhanice⋌ 4 0 0 4 7:34 0
10. Lešany⋌ 4 0 0 4 6:42 0
OS starší přípravky B 5 + 1
Velíš – Divišov 9:4, Zdislavice – Křivsoudov 1:21, Ratměřice – Vlašim B 12:2, Postupice – Čechtice 5:0, Tichonice – Miřetice 2:8.
1. Miřetice⋌ 4 4 0 0 30:11 12
2. Křivsoudov⋌ 4 3 0 1 42:13 9
3. Ratměřice⋌ 4 3 0 1 31:15 9
4. Postupice⋌ 4 3 0 1 22:10 9
5. Tichonice⋌ 4 2 0 2 23:14 6
6. Velíš⋌ 4 2 0 2 23:20 6
7. Vlašim B⋌ 4 2 0 2 21:27 6
8. Čechtice⋌ 4 1 0 3 11:20 3
9. Divišov⋌ 4 0 0 4 8:36 0
10. Zdislavice⋌ 4 0 0 4 3:48 0