JEDOMĚLICE – VOTICE 1:6

Půlhodiny se hrál vyrovnaný fotbal, domácí hrozili po dlouhých nakopávaných míčích, hosté se snažili kombinovat. Mezi 30. – 41. minutou přišla votická smršť Kamarýta a Zoubka, ze které se domácí nevzpamatovali. Kamarýt po dlouhém pasu a hlavou z dorážky po zakončení Voráčka, Zoubek z dorážky střely Koláře vyražené brankářem a pohodlně po přihrávce Voráčka, získali do poločasu čtyřbrankový náskok.

V úvodu druhé půle odmítl Kamarýt hattrick, aby domácí Mrštinou po dlouhém autu na zadní tyči snížili. To ale byla jen jejich labutí píseň. Hosté kontrolovali zápas, měli šance (Zoubek, Homolka) a ještě dvakrát skórovali, když Homolka dotlačil míč do sítě po přihrávce Říhy a Voráček „angličanem" uzavřel tenisový set ve prospěch hostů na 6:1.

„Soupeře jsme v podstatě do ničeho nepustili a na začátku jen měl závary po dlouhých nakopávaných míčích. Po prvních dvou našich gólech domácí úplně odpadli a bylo jen otázkou, kolik gólů jim dáme. Bylo to jednoznačné vítězství," byl spokojený kouč Votic Martin Bárta a již se s týmem těší na derby s Nespeky.

Branky: 57. Mrština – 30. a 37. Kamarýt, 36. a 41. Zoubek, 71. Homolka, 86. Voráček. Rozhodčí: Tichý. Poločas: 0:4.

Votice: Tůma – Říha, Šlejmar (90. Molčík), Sládek, Slunečko – Tábořík, Kolář, Zoubek, Homolka (84. Písařík) – Kamarýt (87. J. Kramný), Voráček.