SOBOTA 26. ZÁŘÍ

Fotbal

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Zeleneč (16.30, Brožek). Dorost: Jankov – Týnec nad Sázavou (10.15, Mrázek). Žáci: Sedlec–Prčice – Kunice (9.30 a 11.10, Březnovský).

I. B třída: Chocerady – Libodřice (16.30, Bartoš), Teplýšovice – Pečky (16.30, Herda).

Okresní přebor: Votice B – Zdislavice (16.30, Grunský), Chotýšany – Teplýšovice B (16.30, Urban), Divišov – Vrchotovy Janovice (16.30, Mikolášek), Olbramovice – Úročnice (16.30, Konvička), Neveklov – Jírovice (16.30, Platil).

III. A třída: Václavice – Sokol Přestavlky (16.30, Kratochvíl), Ostředek – Bystřice (16.30, Babický), Zaječice – Chocerady B (16.30, Macháček), Krhanice – Miličín (16.30, Bačinský).

III. B třída: Libež – Jankov (16.30, Smitka), Kondrac B – Bílkovice (16.30, Irion), Popovice – Ratměřice (16.30, Kočí), Tichonice – Velíš (16.30, Murgač), Dolní Kralovice – Postupice (16.30, Pessr).
IV. A třída: Jablonná – Soběhrdy B (16.30, Mrázek), Křečovice – Poříčí B (16.30, Černý), Bukovany – Čerčany B (16.30, Hocek), Pecerady – Úročnice B (16.30, Novák).

IV. B třída: Heřmaničky – Budenín (16.30, Borský), SK Přestavlky – Velíš B (16.30, Žarnecki).

IV. C třída: Nesperská Lhota B – Kladruby (16.30, Brabenec).

IV. D třída: Hulice – Dolní Kralovice B (16.30, Blahůšek), Zdislavice B – Vracovice (16.30, Špička).

Basketbal

1. liga mužů: Benešov – Zlín (18). 1. liga žen: Benešov – Nusle (15, ZŠ Dukelská).

Nohejbal

Extraliga – o 3. místo: Šacung Benešov – Břve (14, Kaliště/Lensedly).

NEDĚLE 27. ZÁŘÍ

Fotbal

Divize: Benešov – Dukla Praha B (16.30, Vrzal).

Krajský přebor žáků: Vlašim – Kutná Hora (9.30 a 11.10, Matoušek, Na Lukách).

I. B třída: Trhový Štěpánov – Bílé Podolí (16.30, Pokorný), Sedlec–Prčice – Podlesí (16.30, Slavkovský).

Okresní přebor: Pravonín – Struhařov (14, Rathan), Miřetice – Čerčany (16.30, Rezek).

III. A třída: Týnec B – Drachkov (16.30, Bačinský), Mezno – Lešany (16.30, Macháček), Soběhrdy – Nespeky B (10.15, Hocek).

III. B třída: Nesperská Lhota – Louňovice (16.30, Černý), Křivsoudov – SK Načeradec (16.30, Mikolášek).

IV. A třída: Václavice B – Neveklov B (14, Kohl), Maršovice B – Netvořice (16.30, Grunský).

IV. B třída: Bystřice B – Jankov B (16.30, Berenda), Ratměřice B – Sedlec–Prčice B (16.30, Mrázek), Olbramovice B – Mezno B (16.30, Murgač), Neustupov – Miličín B (15, Žarnecki).

IV. C třída: Postupice B – Myslič (15, Malý), Radošovice – Tichonice B (16.30, Blahůšek), Struhařov B – Divišov B (16.30, Dufek), Teplýšovice C – Popovice B (15, Březina), Čechtice A – Chotýšany B (16.30, Smitka).

IV. D třída: Blaník Načeradec – Kamberk (16.30, Špička), Libouň – Louňovice B (16.30, Kočí), Miřetice B – Keblov (13.30, Rezek), Křivsoudov B – Pravonín B (13.30, Mikolášek), Čechtice B – Trhový Štěpánov B (13.30, Smitka).

Basketbal

1. liga mužů: Benešov – Opava B (13). 1. liga žen: Benešov – Aritma Praha (10, ZŠ Dukelská).

PONDĚLÍ 28. ZÁŘÍ

I. A třída žáků: Votice – Čáslav B (9.30 a 11.10, Šípek).