PÁTEK 18. LISTOPADU

Futsal

II. liga: Arsenal Benešov – Tábor (20, v Neveklově).

SOBOTA 19. LISTOPADU

Fotbal

II. liga dorost U19: Benešov – Ústí nad Labem (10, Vnuk, UMT).

I. A třída: Benešov B – Dlouhá Lhota (13.30, Kabyl), Týnec nad Sázavou – Uhlířské Janovice (13.30, Asník). Dorost: Teplýšovice – Říčany (11, Švejda). Žáci: Votice – Zruč nad Sázavou (10, Kudrjavcev, UMT).

I. B třída: Zdislavice – Teplýšovice (10.15, Šmejkal), Votice B – Chocerady (13.30, Borek), Nespeky – Poříčí nad Sázavou (13.30, Garaja).

Okresní přebor: Divišov – Struhařov (13.30, Murgač – Mikolášek, Garaja ml.), Neveklov – Maršovice (13.30, Mrázek – Mareš, M. Balík), Popovice – Ostředek (13.30, Babický – Irion, D. Špička).

III. A třída: Bystřice – Myslič (13.30, Bačinský), Krhanice – Miličín (13.30, Novák), Zaječice – Pyšely (13.30, Rezek), Chocerady B – Sokol Přestavlky (13.30, Platil).

III. B třída: Dolní Kralovice – Radošovice (13.30, Rathan), Bílkovice – Tichonice (13.30, Černý), Ratměřice – Nesperská Lhota (13.30, Kronka), Louňovice – SK Načeradec (13.30, Hocek).

IV. D třída: Zdislavice B – Vracovice (13.30, Kratochvíl), Hulice – Pravonín B (13.30, Irion), Tichonice B – Čechtice B (13.30, Smitka).

Basketbal

1. liga žen: Benešov – Aritma Praha (15).

Krajský přebor mužů: Benešov B – Mladá Boleslav B (17), Benešov C – Brandýs nad Labem (19, ZŠ Dukelská).

Florbal

2. liga juniorů: Benešov - Kutná Hora (11.30), Benešov - FBC Start98 (16, ZŠ Jiráskova).

Lední hokej

II. liga: Benešov – Sokolov (17).

NEDĚLE 20. LISTOPADU

Fotbal

I. A třída – dorost: Struhařov – Týnec nad Sázavou (10.15, P. Svoboda), Sedlec–Prčice – Loděnice (10.30, Šimáček). Žáci: Čerčany – Mezno (10, Kovář).

I. B třída: Chotýšany – Sázava (13.30, Lastovička).

Okresní přebor: Miřetice – Jírovice (13.30, Konvička – Žarnecki, Malý), Jankov – Trhový Štěpánov (13.30, Rosenvald – Urban, P. Balík), Pravonín – Vrchotovy Janovice (13.30, Míka – Murgač, Rathan), Teplýšovice B – Olbramovice (13.30, Mareš – Kohl, Žaba).

III. A třída: Votice C – Netvořice (13.30, Blahůšek, UMT), Nespeky B – Úročnice (13.30, Berenda), Týnec B – Soběhrdy (13.30, Malíř).

III. B třída: Mezno – Velíš (13.30, Mikolášek), Křivsoudov – Kondrac B (13.30, Pessr), Trhový Štěpánov B – Postupice (13.30, Cígler).

IV. D třída: Keblov – Dolní Kralovice B (13.30, Krejčí), Miřetice B – Libouň (10.30, Malý), Křivsoudov B – Kamberk (10.30, Pessr), Louňovice B – Blaník Načeradec (13.30, Kocan).

Basketbal

1. liga žen: Benešov – Kralupy junior (9.30).

Krajský přebor mužů: Benešov B – Brandýs nad Labem (11.30), Benešov C – Mladá Boleslav B (13.30, ZŠ Dukelská).

Lední hokej

Okresní přebor: Mezno – Vlašim B (26, ZS Benešov).