PÁTEK 11. LISTOPADU

Futsal

Krajský přebor: Tenisáci Benešov – Foboz Slaný (20.30, v Neveklově).

SOBOTA 12. LISTOPADU

Fotbal

I. liga U12 a U13: Benešov – Vlašim (10 a 11.45, UMT).

II. liga: Vlašim – Sparta Praha B (14).

Divize: Votice – Štěchovice (14, Tryzna).

I. A třída – dorost: Votice – Daleké Dušníky (10.15, Švejda, UMT), Týnec nad Sázavou – Sedlčany (10.15, Kovář).

I. B třída: Teplýšovice – Zbraslavice (14, Divílek).

Okresní přebor: Ostředek – Teplýšovice B (14, Irion – Hocek, Filip), Olbramovice – Pravonín (14, Malíř – Pessr, P. Balík), Jírovice – Divišov (14, Bačinský – Malý, Žirovnický).

III. A třída: Úročnice – Chocerady B (14, Konvička), Sokol Přestavlky – Votice C (14, Platil), Netvořice – Zaječice (14, Hůlka), Pyšely – Krhanice (14, Mrázek), Miličín – Bystřice (14, Mareš).

III. B třída: SK Načeradec – Trhový Štěpánov B (14, Macháček, hřiště Blaník Načeradec), Postupice – Křivsoudov (14, Murgač), Kondrac B – Ratměřice (14, Novák), Tichonice – Mezno (14, Kocan).

IV. B třída: Budenín – Heřmaničky B (14, Holoubek).

IV. D třída: Dolní Kralovice B – Louňovice B (14, Březina), Kamberk – Hulice (14, Berenda).

Basketbal

Liga juniorek U19: Benešov – SŠB Pardubice (13).

Krajský přebor juniorů U19: Benešov – Říčany a Radošovice (17).

Krajský přebor žáků U14: Benešov – Varnsdorf (15, ZŠ Dukelská).

Lední hokej

II. liga: Benešov – Řisuty (17, ZS Benešov).

Okresní přebor: Vlašim B – Řendějov (20, ZS Vlašim).

Hokejbal

Extraliga: Vlašim – Ústí nad Labem (11, Na Lukách).

NEDĚLE 13. LISTOPADU

Fotbal

Divize: Benešov – Dukla Praha B (14, Vaňkát).

Krajský přebor dorostu: Vlašim – Beroun (10 a 11.45, Matoušek, Borek, Na Lukách), Benešov B – Spartak Příbram (9 a 11.15, K. Macháček, M. Macháček, UMT).

I. A třída – žáci: Týnec nad Sázavou – Sedlčany B (10, Šípek), Mezno – Votice (10, Mrázek).

I. B třída: Poříčí – Bílé Podolí (14, Kosina), Kondrac – Votice B (14, Petr Novotný), Chocerady – Zdislavice (14, Březnovský), Sedlec–Prčice – Chotýšany (14, Drábek).

Okresní přebor: Struhařov – Popovice (14, Kočí – Kromka, M. Balík), Vrchotovy Janovice – Neveklov (14, Urban – Hůlka, Mareš), Maršovice – Jankov (14, Platil – Cígler, Garaja ml.), Trhový Štěpánov – Miřetice (14, Rezek – Malíř, Cacák).

III. A třída: Myslič – Týnec B (14, Černý), Soběhrdy – Nespeky B (10.15, Konvička).

III. B třída: Radošovice – Louňovice (14, Babický), Nesperská Lhota – Bílkovice (14, Rosenvald), Velíš – Dolní Kralovice (14, Novák).

IV. D třída: Blaník Načeradec – Tichonice B (14, Kratochvíl), Čechtice B – Křivsoudov B (11, Malý), Pravonín B – Zdislavice B (14, Rathan), Vracovice – Miřetice B (14, Žarnecki), Libouň – Keblov (14, Smitka).

Basketbal

1. liga mužů: Benešov – Kladno (16).

Divize žákyň U15: Benešov – BaK Plzeň (14).

Krajský přebor juniorů U19: Benešov – Pečky (12).

Krajský přebor žáků U14: Benešov – Mladá Boleslav U15 (10.15, ZŠ Dukelská).