PÁTEK 4. LISTOPADU

Futsal

II. liga: Arsenal Benešov – Běloves (20, v Neveklově).

SOBOTA 5. LISTOPADU

Fotbal

I. liga U12 a U13: Vlašim – Prachatice (10 a 11.45, Na Lukách).

II. liga: Vlašim – Ústí nad Labem (14, Lerch). Dorost U19: Benešov – Sparta Praha B (10, Němec).

I. A třída: Benešov B – Uhlířské Janovice (14, Brožek). Dorost: Teplýšovice – SK Kostelec (11, Kudrjavcev), Týnec nad Sázavou – Petrovice (10.15, Kovář). Žáci: Votice – Kouřim (10, Januš, UMT).

I. B třída: Votice B – Slavia Jesenice (14, Baroch).

Okresní přebor: Jírovice – Struhařov (14, Murgač – Konvička), Divišov – Trhový Štěpánov (14, Kromka – Urban), Neveklov – Olbramovice (14, Bačinský – Garaja ml., M. Balík).

III. A třída: Miličín – Myslič (14, Kočí), Bystřice – Pyšely (14, Malý), Krhanice – Netvořice (14, Mrázek), Zaječice – Sokol Přestavlky (14, Žarnecki), Chocerady B – Soběhrdy (14, Mikolášek).

III. B třída: Dolní Kralovice – Tichonice (14, Berenda), Bílkovice – Kondrac B (14, Hocek), Ratměřice – Postupice (14, Rezek).

IV. A třída: Bukovany – Bystřice B (14, Blahůšek), Pecerady – Křečovice (14, Brabenec), Jablonná – Čerčany (14, Černý), Heřmaničky A – Neveklov B (14, Kocan), Václavice – Poříčí B (14, Borský).

IV. B třída: Miličín B – Sedlec–Prčice B (11, Kočí), Drachkov – Budenín (14), Maršovice B – Olbramovice B (14), SK Přestavlky – Mezno B (14).

IV. C třída: Libež – Sokol Přestavlky B (14, Babický), Popovice B – Čechtice A (14, Svobodný), Chotýšany B – Ostředek B (14).

IV. D třída: Zdislavice B – Kamberk (14, Kratochvíl), Hulice – Čechtice B (14, Rathan), Tichonice B – Louňovice B (14, Irion).

Basketbal

1. liga žen: Benešov – Pečky (16).

II. liga žen: Benešov B – Studánka Pardubice B (18).

Krajský přebor kadetek U17: Benešov – Mladá Boleslav U19 (14, ZŠ Dukelská).

Lední hokej

II. liga: Benešov – Kobra Praha (17).

Futsal

Krajský přebor: Tenisáci Benešov – Dobřichovice (18, v Neveklově).

Hokejbal

Extraliga: Vlašim – Most (11, Na Lukách).

NEDĚLE 6. LISTOPADU

Fotbal

I. liga U14 a U15: Benešov – Beroun (10 a 11.45, Pechanec), Vlašim – Bohemians 1905 (10 a 11.45, Svoboda, Na Lukách).

I. A třída – dorost: Struhařov – Králův Dvůr (10.15, Matoušek). Žáci: Týnec nad Sázavou – Mnichovice (10, K. Macháček), Čerčany – Slavie Jesenice (10, Šípek).

I. B třída: Chotýšany – Teplýšovice (14, Soběslav), Sedlec–Prčice – Sázava (14, Šnýdr), Zdislavice – Kondrac (14, Divílek).

Okresní přebor: Miřetice – Maršovice (14, Hocek – Rosenvald, Kratochvíl), Jankov – Vrchotovy Janovice (14, Pessr – Novák, Žaba), Pravonín – Ostředek (14, Konvička – Mikolášek, Bačinský), Teplýšovice B – Popovice (14, Mrázek – Berenda, Garaja ml.).

III. A třída: Votice C – Úročnice (14, Cígler), Nespeky B – Týnec B (14, Malíř).

III. B třída: Velíš – Radošovice (14, Macháček), Mezno – Nesperská Lhota (14, Platil), Křivsoudov – SK Načeradec (14, Irion), Trhový Štěpánov B – Louňovice (14, Mareš).

IV. A třída: Lešany – Úročnice B (14, Rezek).

IV. B třída: Jankov B – Ratměřice B (11, Novák), Vrchotovy Janovice B – Heřmaničky B (10.15, Urban).

IV. C třída: Struhařov B – Divišov B (14, Kočí), Soběhrdy B – Kladruby (10.15, Černý), Postupice B – Nesperská Lhota B (14, Borský).

IV. D třída: Libouň – Dolní Kralovice B (14, Krejčí), Křivsoudov B – Blaník Načeradec (11, Irion), Keblov – Vracovice (14, Malý), Miřetice B – Pravonín B (11, Kratochvíl).

Lední hokej

Okresní přebor: Mezno – Řendějov (16, ZS Benešov).

Florbal

3. liga mužů: Athletics Praha - Benešov (9), Benešov - Kobylisy (15, ZŠ Jiráskova).

Basketbal

1. liga žen: Benešov – Sparta Praha (11).

Krajský přebor kadetek U17: Benešov – Mladá Boleslav U17 (9, ZŠ Dukelská).