SOBOTA 24. ZÁŘÍ

Fotbal

Liga žáků U12 a U13: Benešov – Písek (10 a 11.45), Vlašim – Viktoria Plzeň (10 a 11.45, Na Lukách).

II. liga: Vlašim – Brno (16.30).

Krajský přebor dorostu: Benešov B – Vlašim (10 a 11.45, Šípek, K. Macháček, v Poříčí nad Sázavou).

Divize: Votice – Slavia Praha B (16.30, Pečenka).

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Sedlec–Prčice (10.15, M. Macháček). Žáci: Votice – Čerčany (10, Bartůšek).

I. B třída: Teplýšovice – Poříčí nad Sázavou (16.30, Stádník).

Okresní přebor: Jírovice – Popovice (16.30, Mrázek – Berenda, P. Balík), Divišov – Teplýšovice B (16.30, Krejčí – Černý, D. Špička).

III. A třída: Sokol Přestavlky – Myslič (16.30, Mikolášek), Netvořice – Úročnice (16.30, Kohl), Pyšely – Soběhrdy (16.30, Hocek), Miličín – Týnec B (Brabenec), Bystřice – Nespeky B (16.30, Pessr), Krhanice – Chocerady B (16.30, Kocan), Zaječice – Votice C (16.30, Bartoš).

III. B třída: Kondrac B – Radošovice (16.30, P. Špička), Tichonice – SK Načeradec (16.30, Smitka), Dolní Kralovice – Trhový Štěpánov B (16.30, Babický), Bílkovice – Ratměřice (16.30, Rosenvald).

IV. A třída: Neveklov B – Bystřice B (16.30, Konvička), Čerčany – Úročnice B (16.30, Frydrychovský), Křečovice – Poříčí B (16.30, Bačinský), Bukovany – Václavice (16.30, Macháček), Pecerady – Lešany (16.30, Žarnecki), Jablonná – Heřmaničky A (16.30, Rezek).

IV. B třída: Heřmaničky B – Sedlec–Prčice B (16.30, Borský), Budenín – Mezno B )16.30, Murgač), Miličín B – SK Přestavlky (13.30, Brabenec), Drachkov – Maršovice B (16.30, Kratochvíl).

IV. C třída: Sokol Přestavlky B – Divišov B (13.30, Mikolášek), Nesperská Lhota B – Čechtice A (16.30, Urban), Kladruby – Ostředek B (15, Březina).

IV. D třída: Kamberk – Dolní Kralovice B (16.30, Svobodný), Zdislavice B – Hulice (16.30, Smitka).

Basketbal

1. liga žen: Benešov - Frisco Brno B (18).

Dorostenecká liga U19: Benešov – Velké Mezihoří (14).

Krajský přebor kadetek U17: Benešov – Brandýs n. Lab. U19 (16, ZŠ Dukelská).

Hokej

II. liga: Benešov – Jablonec nad Nisou (17).

Nohejbal

Extraliga, o třetí místo: Šacung Benešov - Čelákovice (14, u fotbalového hřiště).

NEDĚLE 25. ZÁŘÍ

Fotbal

I. liga U14 a U15: Vlašim – Benešov (10 a 11.45, Haltuf, Na Lukách).

Divize: Benešov – Rokycany (16.30, Morávek).

I. A třída – dorost: Struhařov – Daleké Dušníky (10.15, Mrázek). Žáci: Mezno – Slavia Jesenice (10, K. Macháček), Týnec nad Sázavou – SK Kostelec (10, Kovář).

I. B třída: Kondrac – Sázava (16.30, Kotlár), Chocerady – Slavia Jesenice (16.30, Drábek), Sedlec–Prčice – Nespeky (16.30, R. Jarolímek), Chotýšany – Bílé Podolí (16.30, Hurych), Zdislavice – Votice B (16.30, Vyhnal).

Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Struhařov (16.30, Mareš – Sochůrek, Novák), Maršovice – Olbramovice (16.30, Murgač – Konvička, Garaja ml.), Trhový Štěpánov – Ostředek (14, Platil – Rezek, Žirovnický), Miřetice – Pravonín (16.30, Bačinský – Macháček, Špička), Jankov – Neveklov (16.30, Cígler – Urban, Žaba).

III. B třída: Nesperská Lhota – Postupice (15, Rathan), Velíš – Louňovice (15, Černý), Mezno – Křivsoudov (16.30, Kočí).

IV. B třída: Ratměřice B – Olbramovice B (16.30, Kromka), Jankov B – Vrchotovy Janovice B (13.30, Urban).

IV. C třída: Struhařov B – Chotýšany B (16.30, Bartoš), Soběhrdy B – Popovice B (10.15, Mrázek), Postupice B – Libež (15, Borský).

IV. D třída: Pravonín B – Čechtice B (16.30, Irion), Vracovice – Blaník Načeradec (15, Krejčí), Libouň – Louňovice B (16.30, Kratochvíl), Keblov – Tichonice B (15, Malý), Miřetice B – Křivsoudov B (13.30, P. Špička).

Basketbal

I. liga žen: Benešov – Olomouc (13).

Dorostenecká liga U19: Benešov – Žďár nad Sázavou (11).

Krajský přebor kadetek U17: Benešov – Brandýs n. Lab. U17 (9, ZŠ Dukelská).