PÁTEK 16. ZÁŘÍ

Fotbal

I. B třída: Poříčí – Chocerady (19.30,Salač).

SOBOTA 17. ZÁŘÍ

Fotbal

II. liga dorostu U19: Benešov – Karlovy Vary (10, Dobrý).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Velim B (16.30, Fejfar). Dorost: Teplýšovice – Velim (11, Březnovský), Votice – Podlesí (10.15, Kovář).

I. B třída: Votice B – Zbraslavice (16.30, Prislupský), Nespeky – Teplýšovice (16.30, Říha).

Okresní přebor: Neveklov – Miřetice (16.30, Konvička – Malíř, Bartoš), Popovice – Trhový Štěpánov (16.30, Hůlka – Murgač, Žaba), Ostředek – Maršovice (16.30, Kočí – Mareš, Frydrychovský), Olbramovice – Vrchotovy Janovice (Novák – Pessr, P. Balík).

III. A třída: Chocerady B – Bystřice (16.30, Hocek), Úročnice – Sokol Přestavlky (16.30, P. Špička).

III. B třída: Ratměřice – Mezno (16.30, Urban), Louňovice – Tichonice (16.30, Berenda), SK Načeradec – Nesperská Lhota (16.30, Babický, hřiště Blaník Načeradec), Postupice – Kondrac B (16.30, Macháček).

IV. A třída: Heřmaničky A – Pecerady (16.30, Kocan), Václavice – Křečovice (16.30, Žarnecki), Poříčí B – Čerčany (16.30, Rezek).

IV. B třída: SK Přestavlky – Budenín (16.30, Mikolášek).

IV. C třída: Divišov B – Postupice B (16.30, Kratochvíl), Libež – Soběhrdy B (16.30, Rathan), Popovice B – Struhařov B (13.30, Murgač), Chotýšany B – Kladruby (16.30, Smitka).

IV. D třída: Dolní Kralovice B – Zdislavice B (16.30, Brabenec), Hulice – Miřetice B (16.30, Březina), Tichonice B – Libouň (16.30, Černý).

Nohejbal

Okresní přebor: Divišov - Šacung C (9), Zvánovice A - Šacung D (14).

Florbal

2. liga žen: Benešov - FbC Panthers B (8), Slavia VŠ Plzeň - Benešov (16.10, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 18. ZÁŘÍ

Fotbal

I. liga U14 a U15: Benešov – Sparta Praha (10 a 11.45, Svoboda).

Krajský přebor dorostu: Vlašim – Hořovicko (10 a 12.15, Matoušek, Januš, Na Lukách).

I. A třída: Benešov B – Klecany (16.30, P. Kubečka, v Pyšelích). Dorost: Sedlec–Prčice – Lety (10.30, Mrázek). Žáci: Čerčany – Český Brod (10, M. Macháček).

Okresní přebor: Struhařov – Jankov (15, Rezek – Kohl, Garaja ml.), Pravonín – Divišov (16.30, Míka – Rathan, Filip), Teplýšovice B – Jírovice (16.30, Irion – P. Špička, Cacák).

III. A třída: Myslič – Zaječice (16.30, Murgač), Votice C – Krhanice (16.30, Sochůrek), Nespeky B – Miličín (14, Mrázek), Týnec B – Pyšely (16.30, Mareš), Soběhrdy – Netvořice (10.15, Mikolášek).

III. B třída: Radošovice – Bílkovice (16.30, Platil), Křivsoudov – Dolní Kralovice (16.30, Rosenvald), Trhový Štěpánov B – Velíš (14, Bačinský).

IV. A třída: Bystřice – Jablonná (16.30, Kočí), Lešany – Bukovany (16.30, Hůlka), Úročnice B – Neveklov B (16.30, Malíř).

IV. B třída: Sedlec–Prčice B – Jankov B (16.30, Kromka), Vrchotovy Janovice B – Drachkov (10.15, Holoubek), Maršovice B – Miličín B (16.30, Kratochvíl), Mezno B – Ratměřice B (16.30), Olbramovice B – Heřmaničky B (16.30, Berenda).

IV. C třída: Ostředek B – Nesperská Lhota B (16.30, Černý), Čechtice A – Sokol Přestavlky B (16.30, Smitka).

IV. D třída: Křivsoudov B – Keblov (13.30, Rosenvald), Louňovice B – Vracovice (16.30, Mrázek), Blaník Načeradec – Pravonín B (16.30, Brabenec), Čechtice B – Kamberk (13.30, Smitka).

Nohejbal

Okresní přebor: Zvánovice B - Copa del Merida (14), Albatros - Pecerady (15).

Basketbal

I. liga mužů: Benešov – Vyšehrad (14).

Florbal

PH+SČ Přebor mužů: Benešov B - FbC Tago Mago B (8, ZŠ Jiráskova).