SOBOTA 14. KVĚTNA

Fotbal

Divize: Benešov – Litol (17, Dobrý).

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Hostomice (10.15, Kovář), Teplýšovice – Petrovice (11, Matoušek).

I. B třída: Chocerady – Chotýšany (17, Kvasnička).

Okresní přebor: Votice B – Olbramovice (17, Hůlka, Kohl), Jírovice – Trhový Štěpánov (17, Konvička, Černý).

III. A třída: Ostředek – Chocerady B (17, Irion), Čerčany – Nespeky B (17, Borský), Bystřice – Týnec B (17, Kromka), Neveklov – Myslič (17, Kratochvíl)., Úročnice – Netvořice (17, Mikolášek), Zaječice – Krhanice (17, Rezek).

III. B třída: SK Načeradec – Kondrac B (17, Babický), Dolní Kralovice – Blaník Načeradec (17, Brabenec), Tichonice – Ratměřice (17, P. Špička), Postupice – Velíš (17, Murgač).

IV. A třída: Drachkov – Pyšely (17, Mrázek), Poříčí B – SK Přestavlky (17, Bačinský), Bukovany – Křečovice (17, Kocan).

IV. B třída: Vrchotovy Janovice B – Maršovice B (17, Pessr), Mezno B – Sokol Přestavlky B (17, Urban).

IV. C třída: Zdislavice B – Tichonice B (17, Krejčí), Divišov B – Popovice B (17, Hocek), Louňovice B – Velíš B (17, Borek).

IV. D třída: Kamberk – Nesperská Lhota A (17, Malý), Hulice – Křivsoudov B (17, Januš), Libež – Dolní Kralovice B (17, Rathan).

Nohejbal

Okresní přebor: Šacung D - Šacung C (14), Zvánovice A - Copa del Merida (14).

Basketbal

Konopišský pohár muži U20: Benešov - Univerzita Praha (8.30), Kolín - Beroun (10), Benešov - Kolín (11.30), Univerzita Praha - Beroun (13), Benešov - Beroun (14.30), Univerzita Praha - Kolín (16).

NEDĚLE 15. KVĚTNA

Fotbal

I. A třída – dorost: Benešov B – Jílové (11.30, Kaucký), Sedlec–Prčice – Nový Knín (10.15, Šimáček). Žáci: Čerčany – Uhlířské Janovice (10, Hocek), Benešov B – Sparta Kladno (9.30, M. Macháček), Týnec nad Sázavou – Sedlec–Prčice (9.30, Čermoch).

I. B třída: Poříčí nad Sázavou – Teplýšovice (14, Březnovský).

Okresní přebor: Struhařov – Divišov (15, Krejčí, Malý), Zdislavice – Miřetice (17, Platil, Novák), Maršovice – Popovice (17, Mareš, Malíř), Pravonín – Sokol Přestavlky (14, Bačinský, Hůlka), Teplýšovice B – Vrchotovy Janovice (17, Míka, Januš).

III. A třída: Soběhrdy – Václavice (10.15, Martin Macháček).

III. B třída: Louňovice – Mezno (17, Urban), Jankov – Křivsoudov (17, Cígler), Trhový Štěpánov B – Bílkovice (15, Mrázek).

IV. A třída: Jablonná – Heřmaničky (16, Murgač), Jankov B – Pecerady (14, Cígler), Lešany – Miličín A (17, Rezek).

IV. B třída: Votice C – Olbramovice B (17, Berenda), Sedlec–Prčice B – Soběhrdy B (17, Kromka), Úročnice B – Bystřice B (17, Černý), Václavice B – Miličín B (14, Holoubek).

IV. C třída: Ostředek B – N. Lhota B (17, Frydrychovský), Chotýšany B – Postupice B (15, Kočí), Ratměřice B – Pravonín B (17, Irion), Čechtice B – Struhařov B (14, Rosenvald).

IV. D třída: Keblov – Kladruby (15, Špička), Vracovice – Miřetice B (15, Březina), Čechtice A – Radošovice (17, Rosenvald).

Nohejbal

II. liga: Šacung Benešov B – Peklo nad Zdobnicí (10, areál SK Benešov, při špatném počasí ZŠ Dukelská).

Okresní přebor: Zvánovice B - Pecerady (14), Albatros - Divišov (15).