Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem

Benešovsko - O víkendu pokračují sportovní akce na Benešovsku v plném proudu. Na pořadu jsou soutěže ve fotbalu, basketbalu, futsalu, hokeji a florbalu.

28.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

PÁTEK 29. ŘÍJNA

Futsal

II. liga západ: Arsenal Benešov – Příbram (20, Neveklov).

SOBOTA 30. ŘÍJNA

Fotbal

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Teplýšovice (10.15, Kudrjavcev), Benešov B – Hostomice (11.30, UMT, M. Macháček). Žáci: Benešov B – FK Kolín (10, UMT, Hocek), Votice – Jesenice (10, UMT, Bartůšek).

I. B třída: Chocerady – Kondrac (14.30, Kratochvíl), Teplýšovice – Nespeky (14.30, Křenek).

Okresní přebor: Jírovice – Sokol Přestavlky (14.30, Murgač, Žarnecki), Votice B – Popovice (14.30, Bačinský, Urban), Olbramovice – Trhový Štěpánov (14.30, Hůlka, Kohl).

III. A třída: Úročnice – Zaječice (14.30, Mikolášek), Neveklov – Krhanice (14.30, Sochůrek), Bystřice – Václavice (14.30, Hocek), Čerčany – Netvořice (14.30, Smitka), Ostředek – Myslič (14.30, Konvička), Nespeky B – Týnec B (11, Malíř).

III. B třída: Tichonice – Velíš (14.30, Borek), Dolní Kralovice – Křivsoudov (14.30, Bačinský), SK Načeradec – Ratměřice (14.30, Pessr).

IV. A třída: Jablonná – Miličín A (14.30, Frydrychovský), Poříčí B – Křečovice (14.30, Kratochvíl), Drachkov – Pecerady (14.30, Brabenec), Budenín – Heřmaničky (14.30, Blahůšek), Pyšely – SK Přestavlky (14.30, Malíř).

IV. B třída: Mezno B – Maršovice B (14.30, Malý), Vrchotovy Janovice B – Neveklov B (14.30, Černý).

IV. C třída: Louňovice B – Nesperská Lhota B (14.30, Mrázek), Divišov B – Čechtice B (14.30, Kocan), Zdislavice B – Struhařov B (14.30, Januš).

IV. D třída: Libež – Nesperská Lhota A (14.30, Rathan), Hulice – Čechtice A (14.30, P. Špička), Kamberk – Miřetice B (14.30, Svobodný).

Basketbal

Krajský přebor I. mužů: Benešov C – Český Brod (18, ZŠ Dukelská).

Hokej

II. liga: Benešov – Chotěboř (17).

Florbal

3. liga juniorů: Benešov – Future C (8), Benešov – Kutná Hora (12.40, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 31. ŘÍJNA

Fotbal

I. A třída – dorost: Sedlec–Prčice – Rožmitál (10.15, Šimáček). Žáci: Týnec nad Sázavou – SK Kostelec (9.30, Šípek), Čerčany – Sedlčany B (10, Velebil).

I. B třída: Poříčí nad Sázavou – Sedlec–Prčice (14, Jansa).

Okresní přebor: Pravonín – Divišov (14, Rezek, Míka), Maršovice – Teplýšovice B (14.30, Černý, Konvička), Zdislavice – Vrchotovy Janovice (14.30, Platil, Novák), Struhařov – Miřetice (14.30, Rathan, P. Špička).

III. A třída: Soběhrdy – Chocerady (10.15, Černý).

III. B třída: Trhový Štěpánov B – Kondrac B (14.30, Mrázek), Jankov – Postupice (14.30, Mareš), Louňovice – Bílkovice (14.30, Urban), Blaník Načeradec – Mezno (14.30, Murgač).

IV. A třída: Jankov B – Lešany (11.30, Mareš).

IV. B třída: Úročnice B – Václavice B (14.30, Cígler), Sedlec–Prčice B – Sokol Přestavlky B (14.30, Hůlka), Votice C – Bystřice B (14.30, Brabenec), Olbramovice B – Soběhrdy B (14.30, Borský).

IV. C třída: Ratměřice B – Velíš B (14.30, Bačinský), Chotýšany B – Popovice B (14.30, Irion), Ostředek B – Tichonice B (14.30, Grunský), Postupice B – Pravonín B (14.30, Březina).

IV. D třída: Vracovice – Radošovice (14.30, Smitka), Libouň – Dolní Kralovice B (14.30, Žarnecki), Keblov – Křivsoudov B (14.30, Malý).

Basketbal

1. liga mužů: Benešov – Prostějov B (15).

Krajský přebor I. mužů: Benešov C – Pečky (12, ZŠ Dukelská).

Autor: Pavel Šimáček

28.10.2010
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

KRIMI MIX: Osmatřicetiletý muž zmizel, objevil se za 3 dny

David Rath.
22

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

Vlašim – Vlašimský zámek bude ve čtvrtek 19. října patřit opernímu zpěvu. Od 19 hodin zde vystoupí pěvec Jakub Pustina a vítězové Mezinárodní pěvecké soutěže v operním zpěvu Jihlava 2017. Kromě Vlašimi budou mít podobnou příležitost už jen posluchači v Pelhřimově, Kuřimi, Dolní Cerekvi a Kraslicích.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Benešov - Představujeme vám dvě třídy ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice.

Týnec a stavební firma se viní ze šlendriánu

Týnec nad Sázavou – Vzájemné obviňování města Týnce a firmy Dakastav ze Starého Města na Uherskohradišťsku ze šlendriánu, stálo na začátku sporu investora přístavby školy a jejího zhotovitele.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení