SOBOTA 23. ŘÍJNA

Fotbal

II. liga: Vlašim – Sokolov (15.30, Ochotnický).

Divize: Benešov – Domažlice (15.30, Řezáč), Votice – Sezimovo Ústí B (15.30, Jan Váňa). Divize: Vlašim – Benešov (10 a 12.15, Černý, Na Lukách).

Krajský přebor žáků: Benešov – Kunice (9.30 a 11.10, K. Macháček).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Semice (15.30, Machýček). Dorost: Jankov – Jílové (10.15, Hocek), Teplýšovice – Podlesí (11, Matoušek). Žáci: Sedlec–Prčice – Benešov B (10, Novotný).

I. B třída: Nespeky – Tuchoraz (15.30, Leška), Chotýšany – Zbraslavice (15.30, Vilhelm).

Okresní přebor: Divišov – Olbramovice (15.30, Kočí, Mareš), Trhový Štěpánov – Struhařov (15.30, Žarnecki, Irion), Popovice – Jírovice (Urban, Januš), Sokol Přestavlky – Zdislavice (Mikolášek, Frydrychovský).

III. A třída: Chocerady B – Nespeky B (15.30, Borský), Netvořice – Bystřice (15.30, Malíř), Václavice – Neveklov (15.30, Malý), Krhanice – Úročnice (15.30, Mrázek), Zaječice – Soběhrdy (15.30, Rezek).

III. B třída: Kondrac B – Blaník Načeradec (15.30, Babický), Ratměřice – Dolní Kralovice (15.30, Bartoš), Bílkovice – Tichonice (15.30, Konvička), Postupice – Trhový Štěpánov B (15.30, Hocek).

IV. A třída: SK Přestavlky – Budenín (15.30, Smitka), Heřmaničky – Drachkov (15.30, Berenda), Pecerady – Poříčí B (15.30, Černý), Křečovice – Jablonná (15.30, Kohl), Miličín A – Jankov B (15.30, Bačinský).

IV. B třída: Neveklov B – Votice C (15.30, Kocan), Miličín B – Úročnice B (12.30, Bačinský).

IV. C třída: Tichonice B – Chotýšany B (15.30, Brabenec), Popovice B – Ratměřice B (12.30, Januš), Velíš B – Zdislavice B (15.30, Březina).

IV. D třída: Nesperská Lhota B – Kladruby (15.30, Murgač), Dolní Kralovice B – Vracovice (15.30, Kratochvíl).

Basketbal

2. liga mužů: Benešov B – Písek (19).

Krajský přebor žen: Benešov B – Nymburk A (17, ZŠ Dukelská).

Volejbal

Krajský přebor I. třídy žen: Benešov – Mladá Boleslav (9 a 13, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 24. ŘÍJNA

Fotbal

Divize: Vlašim B – 1. FK Příbram B (15.30, O. Berka, v Kácově).

Krajský přebor žáků: Vlašim – Lysá nad Labem (9.30 a 11.10, Švejda, Na Lukách).

I. A třída: Benešov B – Mnichovo Hradiště (15.30, Brda, v Pyšelích). Dorost: Votice – Benešov B (10.15, UMT, Novotný).

I. B třída: Kondrac – Teplýšovice (15.30, Schořovský), Sedlec–Prčice – Říčany (15.30, Černý).

Okresní přebor: Miřetice – Votice B (15.30, Murgač, Borek), Vrchotovy Janovice – Maršovice (15.30, Míka, Krejčí), Teplýšovice B – Pravonín (15.30, Pessr, Cígler).

III. A třída: Týnec B – Ostředek (15.30, Kočí), Myslič – Čerčany (15.30, Černý).

III. B třída: Mezno – SK Načeradec (15.30, Bartoš), Křivsoudov – Louňovice (15.30, Januš), Velíš – Jankov (15, Novák).

IV. A třída: Lešany – Bukovany (15.30, Platil).

IV. B třída: Maršovice B – Olbramovice B (15.30, J. Novotný), Soběhrdy B – Vrchotovy Janovice B (10.15, Kratochvíl), Bystřice B – Sedlec–Prčice B (15.30, Kocan), Václavice B – Mezno B (14, Smítka).

IV. C třída: Nesperská Lhota B – Postupice B (15, Rosenvald), Pravonín B – Ostředek B (15.30, Žarnecki), Struhařov B – Divišov B (15.30, Rezek), Čechtice B – Louňovice B (12.30, Rathan).

IV. D třída: Miřetice B – Keblov (12.30, Borek), Křivsoudov B – Libouň (12.30, Januš), Radošovice – Hulice (15.30, Brabenec), Čechtice A – Libež (15.30, Rathan.

Basketbal

2. liga mužů: Benešov B – Strakonice (14).

Krajský přebor žen: Benešov B – Nymburk A (12, ZŠ Dukelská).