VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem

Benešovsko – Sportovních akcí je o víkendu na Benešovsku přehršel a většina soutěží se rozjela na plné obrátky. Největší událostmi budou sobotní finále extraligy nohejbalu mezi Šacungem Benešov a Modřicemi a fotbalový zápas II. ligy mezi první Vlašimí a druhou Duklou Praha.

7.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

SOBOTA 9. ŘÍJNA

Fotbal

II. liga: Vlašim – Dukla Praha (16).

Divize: Votice – Domažlice (16, Kembický). Dorost: Vlašim – Rokycany (10 a 12.15, Melichar, Na Lukách).

Krajský přebor žáků: Benešov – Kutná Hora (9.30 a 11.10, Šípek).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Bakov nad Jizerou (16, Schořovský). Dorost: Jankov – Mirošovice (10.15, Novotný). Žáci: Sedlec–Prčice – Týnec nad Sázavou (10, M. Macháček).

I. B třída: Teplýšovice – Poříčí nad Sázavou (16, Benák), Chotýšany – Chocerady (16, Jansa), Nespeky – Říčany (16, Kratochvíl).

Okresní přebor: Divišov – Struhařov (16, Krejčí, P. Špička), Olbramovice – Votice B (16, Grunský, Malíř), Trhový Štěpánov – Jírovice (16, Bartoš, Januš), Popovice – Maršovice (16, Kočí, Malý), Sokol Přestavlky – Pravonín (16, Urban, Borský).

III. A třída: Chocerady B – Ostředek (16, Bačinský), Nespeky B – Čerčany (12.30, Platil), Netvořice – Úročnice (16, Mrázek), Václavice – Soběhrdy (16, Rezek), Krhanice – Zaječice (16, Kohl).

III. B třída: Kondrac B – SK Načeradec (16, Konvička), Ratměřice – Tichonice (16, Hocek), Bílkovice – Trhový Štěpánov B (16, Murgač).

IV. A třída: Pyšely – Drachkov (16, Kocan), SK Přestavlky – Poříčí B (16, R. Mareš), Heřmaničky – Jablonná (16, Sochůrek), Pecerady – Jankov B (16, Berenda), Křečovice – Bukovany (16, Frydrychovský), Miličín A – Lešany (16, Blahůšek).

IV. B třída: Sokol Přestavlky B – Mezno B (13, Borský), Miličín B – Václavice B (13, Blahůšek).

IV. C třída: Popovice B – Divišov B (13, Malý), Velíš B – Louňovice B (16, Žarnecki).

IV. D třída: Nesperská Lhota A – Kamberk (16, Černý), Kladruby – Keblov (15, Kratochvíl), Dolní Kralovice B – Libež (16, Březina).

Basketbal

Krajský přebor žen: Benešov B – Junior Kralupy (19, ZŠ Dukelská).

Hokej

II. liga: Benešov – Žďár nad Sázavou (17).

Nohejbal

Extraliga – 3. a rozhodující finálový zápas: Šacung Benešov – Modřice (13, ZŠ Dukelská).

Volejbal

Krajský přebor žen I.: Benešov – Mělník (9 a 13, ZŠ Jiráskova).

Hokejbal

Extraliga: Vlašim – Kert Park Praha (11, Na Lukách).

NEDĚLE 10. ŘÍJNA

Fotbal

Divize: Vlašim B – Třeboň (16, Rožnovský). Dorost: Benešov – Vejprnice (10 a 12.15, Tereba).

Krajský přebor žáků: Vlašim – Spartak Příbram (9.30 a 11.10, P. Svoboda, Na Lukách).

I. A třída – dorost: Votice – Měchenice (10.15, Březnovský, UMT).

I. B třída: Kondrac – Tuchoraz (16, Karlík), Sedlec–Prčice – Ratboř (16, J. Pejša).

Okresní přebor: Miřetice – Zdislavice (16, Černý, Malý), Vrchotovy Janovice – Teplýšovice B (16, Žarnecki, Babický).

III. A třída: Týnec B – Bystřice (16, Pessr), Myslič – Neveklov (16, Borek).

III. B třída: Blaník Načeradec – Dolní Kralovice (16, Novák), Mezno – Louňovice A (16, Cígler), Křivsoudov – Jankov (16, Rosenvald), Velíš – Postupice (15, Bačinský).

IV. B třída: Soběhrdy B - Sedlec-Prčice B (10.15, Urban), Maršovice B – Vrchotovy Janovice B (16, Berenda), Olbramovice B – Votice C (16, Platil), Bystřice B – Úročnice B (16, Kočí).

IV. C třída: Nesperská Lhota B – Ostředek B (15, Rezek), Postupice B – Chotýšany B (15, Brabenec), Pravonín B – Ratměřice B (16, Irion), Struhařov B – Čechtice B (16, Kratochvíl), Tichonice B – Zdislavice B (13.30, Rathan).

IV. D třída: Miřetice B – Vracovice (13, Malý), Křivsoudov B – Hulice (13, Rosenvald), Radošovice – Čechtice A (16, Smitka).

Hokejbal

Extraliga: Vlašim – ALPIQ Kladno (11, Na Lukách).

Florbal

2. liga žen: Benešov – Kutná Hora (9.10), Benešov – Mladá Boleslav B (12.40).

Basketbal

Krajský přebor starších minižaček: Benešov – Poděbrady (13 a 15, ZŠ Dukelská).

Autor: Pavel Šimáček

7.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Škoda Octavia - Čína
AUTOMIX.CZ
22

Tohle opravdu není Superb. Škoda v Číně prodává jednu zvláštnost

Ilustrační foto.

Revoluce ve středočeské koalici vrací do hry žákovské jízdné

KRÁTCE: Oslaví vznik Československa

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

Kanonády v podání Neveklova a Olbramovic

Benešovsko – Okresní přebor odjel deváté kolo, ve kterém padlo 37 gólů, o které se nejvíce zasloužili střelci lídra tabulky z Neveklova.

Středočeskému kraji bude nově vládnout ANO s ČSSD. A s komunisty

Střední Čechy – Výrazně doleva se posouvá vedení Středočeského kraje, když se zásadně mění podoba koalice vládnoucí Středočeskému kraji. Z dosavadní čtyřkoalice ve složení ANO, STAN, ODS a Nezávislí Středočeši zůstane u moci pouze hnutí ANO, které v pondělí odpoledne dosavadním partnerům písemně vypovědělo koaliční smlouvu.

Havárie autobusu prověřila elektronický přenos informací i obrazu se zvukem

Benešov /FOTOGALERIE/ – Dvě novinky s využitím dálkového přenosu obrazu i zvuku z místa katastrofy do štábu velícímu záchranným operacím přineslo rozsáhlé cvičení záchranných složek, které na Benešovsku mimo jiné simulovalo havárii autobusu. Do zákulisí akce, kterou již na sklonku září připravil v Přestavlkách u Čerčan místní sbor dobrovolných hasičů ve spolupráci se středočeskými záchranáři i policisty, nechal v pondělí nahlédnout Pavel Truxa z krajského policejního ředitelství.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT