SOBOTA 25. ZÁŘÍ

Fotbal

II. liga: Vlašim – Zlín (16).

Divize: Votice – Litol (16.30, Kučka). Dorost: Vlašim – Vejprnice (10 a 12.15, Kembický, Na Lukách).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Slavia Louňovice (16.30, Zikmunda). Dorost: Jankov – Benešov B (10.15, M. Macháček). Žáci: Sedlec–Prčice – SK Kostelec (10, Novotný).

I. B třída: Teplýšovice – Zbraslavice (16.30, Divílek), Nespeky – Ratboř (16.30, Tylchert), Chotýšany – Slavia Jesenice (16.30, J. Pejša).

Okresní přebor: Divišov – Votice B (16.30, Míka, Januš), Olbramovice – Zdislavice (16.30, Pessr, Mrázek), Trhový Štěpánov – Maršovice (16.30, Kočí, Mareš), Popovice – Teplýšovice B (16.30, Murgač, Konvička), Sokol Přestavlky – Vrchotovy Janovice (16.30, Novák, Malíř).

III. A třída: Chocerady B – Čerčany (16.30, Babický), Ostředek – Bystřice (16.30, Urban), Nespeky B – Neveklov (13, Januš), Netvořice – Zaječice (16.30, Blahůšek), Václavice – Krhanice (16.30, Berenda).

III. B třída: Kondrac B – Dolní Kralovice (16.30, Bačinský), SK Načeradec – Louňovice B (16.30, Smitka), Ratměřice – Trhový Štěpánov B (16.30, Grunský), Bílkovice – Velíš (16.30, Černý).

IV. A třída: Pyšely – Jablonná (16.30, Svobodný), SK Přestavlky – Jankov B (16.30), Heřmaničky – Bukovany (16.30, Borský), Pecerady – Lešany (16.30, Kocan), Křečovice – Miličín A (16.30, Rezek).

IV. B třída: Vrchotovy Janovice B – Sedlec–Prčice B (16.30, Frydrychovský), Neveklov B – Mezno B (16.30, Kohl), Sokol Přestavlky B – Miličín B (13.30, Malíř).

IV. C třída: Tichonice B – Louňovice B (16.30, P. Špička), Popovice B – Čechtice B (13.30, Konvička), Velíš B – Struhařov B (16.30, Sochůrek).

IV. D třída: Nesperská Lhota A – Keblov (16.30, Kratochvíl), Kamberk – Libouň (16.30, Březina), Kladruby – Vracovice (15, Benda), Dolní Kralovice B – Radošovice (16.30).

Nohejbal

Extraliga mužů – 1. finále: Šacung Benešov – Modřice (13, hala ZŠ Dukelská).

Florbal

I. liga veteránů: Benešov – Stod Pohodový 100D (10), Benešov – Atom Blesky Pallot Praha (13, ZŠ Jiráskova) .

Hokej

II. liga: Benešov – Kolín (17).

NEDĚLE 26. ZÁŘÍ

Fotbal

Divize: Vlašim B – Benešov (16.30, Mokrusch, u nádraží).

Krajský přebor žáků: Vlašim – Pšovka Mělník (9.30 a 11.10, Švejda, Na Lukách).

I. A třída – dorost: Votice – Podlesí (10.15, Hocek). Žáci: Čerčany – Benešov B (10, Velebil).

I. B třída: Kondrac – Poříčí nad Sázavou (16.30, M. Jarolímek), Sedlec–Prčice – Kouřim (16.30, Jurčovský).

Okresní přebor: Struhařov – Jírovice (15, Rezek, Kohl), Miřetice – Pravonín (16.30, Sochůrek, Krejčí).

III. A třída: Týnec B – Úročnice (16.30, Malý), Myslič – Soběhrdy (16.30, Berenda).

III. B třída: Blaník Načeradec – Tichonice (16.30, Brabenec), Mezno – Jankov (16.30, Rosenvald), Křivsoudov – Postupice (16.30, P. Špička).

IV. A třída: Budenín – Poříčí B (16.30, Březina).

IV. B třída: Maršovice B – Votice C (16.30, Novák), Soběhrdy B – Úročnice B (10.15, Černý), Bystřice B – Václavice B (16.30, Kratochvíl).

IV. C třída: Nesperská Lhota B – Chotýšany B (15, Rathan), Ostředek B – Ratměřice B (16.30, Mikolášek), Postupice B – Zdislavice B (15, Vilímovský), Pravonín B – Divišov B (16.30, Borek).

IV. D třída: Miřetice B – Libež (13.30, Krejčí), Křivsoudov B – Čechtice A (13.30, P. Špička).

Nohejbal

Okresní přebor: Copa del Merida – Divišov (10), Pecerady – Šacung C (14), Šacung D – Albatros (15), Zvánovice A – Zvánovice B (14).

Basketbal

I. liga mužů: Benešov – Litoměřice (11).

Ženy: Benešov – Karlín (13).

Český pohár mužů: Benešov B – Bohnice (15, ZŠ Dukelská).

Florbal

Liga dorostenek: Benešov – Future B (8), Benešov – Nové Strašecí (10).