PÁTEK 28. KVĚTNA 2010

Fotbal

Dorost I. A třída: Benešov B – Jankov (18, Rybka, v Pyšelích).

IV. D třída: Kamberk – Hulice (17.30, Kratochvíl).

SOBOTA 29. KVĚTNA 2010

Fotbal

Divize: Votice – Tachov (17, Vaňkát). Dorost: Vlašim – Český Krumlov (10 a 12.15, Vnuk, Na Lukách).

Krajský přebor žáků: Benešov – Mělník (9.30 a 11.10, Bartůšek).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Rejšice (17, Nepovím), Pyšely – Poděbrady (17, Schořovský). Dorost: Teplýšovice – Mirošovice (11, Kolman).

I. B třída: Trhový Štěpánov – Radim (17, Karlík), Chocerady – Tupadly (17, Suchý), Poříčí nad Sázavou – Dobříš (17, Hájek).

Okresní přebor: Chotýšany – Divišov (17, Hůlka).

III. A třída: Sokol Přestavlky – Zaječice (17, Špička), Drachkov – Soběhrdy (17, Žarnecki), Bystřice – Miličín (17, Sochůrek), Chocerady B – Nespeky B (14, Babický).

III. B třída: Popovice – Libež (17, Rezek), Kondrac B – Nesperská Lhota (17, Urban), Bílkovice – Křivsoudov (17, Hocek), Ratměřice – Dolní Kralovice (17, Grunský).

IV. A třída: Křečovice – Václavice B (17, Pessr), Jablonná – Bukovany (17, Kohl), Neveklov B – Pecerady (17, Frydrychovský), Poříčí B – Netvořice (14, Berenda).

IV. B třída: SK Přestavlky – Bystřice B (17, Kočí), Heřmaničky – Ratměřice B (17, Borský), Budenín – Neustupov (17, Bartoš), Velíš B – Miličín B (17, Smitka).

IV. C třída: Tichonice B – Čechtice A (17, Černý), Kladruby – Chotýšany B (15, Brabenec), Divišov B – Popovice B (17, Mikolášek).

IV. D třída: Zdislavice B – Libouň (17, Malý), Dolní Kralovice B – Miřetice B (17, Dufek), Kamberk – Čechtice B (17, Rathan), Louňovice B – Trhový Štěpánov B (17, Mrázek).

Nohejbal

Okresní přebor: Divišov – Zvánovice B (9), Šacung C – Šacung D (15).

NEDĚLE 30. KVĚTNA 2010

Fotbal

Divize: Benešov – Kunice (17, Šob).

I. A třída – dorost: Votice – Týnec nad Sázavou (10.15, Březnovský), Sedlec–Prčice – Lety (10.15, Kaucký). Žáci: Čerčany – Votice (9.30 a 11.10, K. Macháček, v Nespekách), Benešov B – Slavia Jesenice (9.30 a 11.10, Rybka, UMT).

I. B třída: Kondrac – Slavia Louňovice (17, Laštovička), Maršovice – Kostelec u Křížků (17, R. Jarolímek).

Okresní přebor: Pravonín – Votice B (14, Míka), Zdislavice – Miřetice (17, Kočí), Teplýšovice B – Olbramovice (17, Borek), Struhařov – Neveklov (15, Mrázek), Vrchotovy Janovice – Jírovice (15, Černý).

III. A třída: Mezno – Václavice (17, Mareš), Týnec B – Ostředek (17, Platil), Lešany – Krhanice (17, Macháček).

III. B třída: Jankov – Tichonice (17, Bačinský), Louňovice – Postupice (17, Konvička), Velíš – SK Načeradec (15, Rosenvald).

IV. A třída: Soběhrdy B – Maršovice B (10.15, Žarnecki), Čerčany B – Úročnice B (14, Hůlka).

IV. B třída: Jankov B – Olbramovice B (14, Bačinský), Sedlec–Prčice B – Mezno B (17, Kratochvíl).

IV. C třída: Radošovice – Ostředek B (17, Urban), Postupice B – Nesperská Lhota B (15, Bartoš), Myslič – Teplýšovice C (17, Irion).

IV. D třída: Blaník Načeradec – Hulice (17, Novák), Vracovice – Křivsoudov B (15, Murgač), Keblov – Pravonín B (15, Malý).

Nohejbal

Okresní přebor: Copa del Merida – Albatros (10), Pecerady – Zvánovice A – Pecerady (14).

Basketbal

Kvalifikace o ligu mladších dorostenek: Benešov – Prostějov (9.30).