PÁTEK 21. KVĚTNA 2010

Fotbal

IV. D třída: Louňovice B – Vracovice (17.30, Irion).

SOBOTA 22. KVĚTNA 2010

Fotbal

II. liga: Vlašim – Vítkovice (17).

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Sedlec–Prčice (10.15, Bartůšek). Žáci: Votice – Dobřejovice (9.30 a 11.10, Šípek).

I. B třída: Teplýšovice – Libodřice (17, Chrudimský), Chocerady – Trhový Štěpánov (17, Gaži st.), Sedlec–Prčice – Maršovice (17, Černý).

Okresní přebor: Votice B – Úročnice (17, Mikolášek), Neveklov – Vrchotovy Janovice (17, Murgač), Olbramovice – Struhařov (17, Mareš), Divišov – Zdislavice (17, Platil).

III. A třída: Václavice – Nespeky B (17, Irion), Miličín – Chocerady B (17, Mrázek), Krhanice – Bystřice (17, Černý), Zaječice – Drachkov (17, Babický), Ostředek – Sokol Přestavlky (17, Konvička).

III. B třída: Libež – SK Načeradec (17, Urban), Postupice – Velíš (17, Rathan), Dolní Kralovice – Louňovice (17, Sochůrek), Tichonice – Bílkovice (17, Grunský), Popovice – Kondrac B (17, Hocek).

IV. A třída: Netvořice – Čerčany B (17, Berenda), Pecerady – Soběhrdy B (17, Brabenec), Křečovice – Jablonná (17, Rosenvald).

IV. B třída: Miličín B – Bystřice B (14, Mrázek).

IV. D třída: Hulice – Pravonín B (17, Kratochvíl).

Okresní přebor dorostu: Dolní Kralovice – Lešany (11.15, Špička).

Nohejbal

Okresní přebor: Zvánovice A – Šacung D (14).

NEDĚLE 23. KVĚTNA 2010

Fotbal

Divize: Benešov – Doubravka (17, Černý).

Krajský přebor: Vlašim B – Nové Strašecí (17, Chovanec, v Kácově).

I. A třída – dorost: Jankov – Votice (10.15, Kovář). Žáci: Týnec – Kouřim (9.30 a 11.10, Novotný).

Okresní přebor: Miřetice – Teplýšovice B (17, Rezek), Pravonín – Chotýšany (14, Novák).

III. A třída: Soběhrdy – Lešany (10.15, Borek), Mezno – Týnec B (17, Mrázek).

III. B třída: Křivsoudov – Ratměřice (17, Žarnecki), Nesperská Lhota – Jankov (15, Pessr).

IV. A třída: Václavice B – Úročnice B (14, Borský), Maršovice B – Poříčí B (17, Murgač), Bukovany – Neveklov B (16, Grunský).

IV. B třída: Bystřice B – Mezno B (17, Kohl), Neustupov – Velíš B (15, Frydrychovský), Olbramovice B – Budenín (17, Macháček), Ratměřice B – Jankov B (17, Cígler), SK Přestavlky – Heřmaničky (17, Malý).

IV. C třída: Ostředek B – Popovice B (15, Mareš), Chotýšany B – Divišov B (15, Špička), Čechtice A – Kladruby (17, Březina), Teplýšovice C – Tichonice B (15, Holoubek), Struhařov B – Myslič (17, Kočí), Radošovice – Postupice B (17, Smitka).

IV. D třída: Trhový Štěpánov B – Keblov (15, Brabenec), Čechtice B – Louňovice B (14, Březina), Křivsoudov B – Kamberk (14, Žarnecki), Miřetice B – Vracovice (14, Rezek), Libouň – Dolní Kralovice B (17, Bačinský), Blaník Načeradec – Zdislavice B (17, Dufek).

OP dorostu: Vrchotovy Janovice – Úročnice (10.15, Mikolášek), Benešov C – Pravonín (10.15, Sochůrek, UMT), Neveklov – Čechtice (10.15, Urban), Čerčany – Sokol Přestavlky (10.15, Cígler).

Nohejbal

Okresní přebor: Šacung C – Copa del Merida (10), Zvánovice B – Pecerady (14), Albatros – Divišov (15).