SOBOTA 24. DUBNA 2010

Fotbal

II. liga: Vlašim – Viktoria Žižkov (17).

Divize – dorost: Vlašim – Hořovicko (10 a 12.15, Pospíšil).

Krajský přebor žáků: Benešov – Čelákovice (9.30 a 11.10, Kaucký).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Pyšely (17, Divílek). Žáci: Votice – FK Kolín B (9.30 a 11.10, M. Macháček), Sedlec–Prčice – Kouřim (9.30 a 11.10, K. Macháček).

I. B třída: Teplýšovice – Říčany (17, Paukner), Chocerady – Zbraslavice (17, Urbánek), Trhový Štěpánov – Libodřice (17, Hruška), Poříčí nad Sázavou – Petrovice (17, Salač).

Okresní přebor: Votice B – Neveklov (17, Žarnecki), Olbramovice – Jírovice (17, Urban), Chotýšany – Struhařov (17, Mrázek).

III. A třída: Václavice – Krhanice (17, Kohl), Zaječice – Nespeky B (17, Sochůrek), Ostředek – Chocerady B (17, Černý), Sokol Přestavlky – Drachkov (17, Rezek).

III. B třída: Libež – Dolní Kralovice (17, Hocek), Tichonice – SK Načeradec (17, Rathan), Popovice – Louňovice (17, Bartoš), Kondrac B – Ratměřice (17, Berenda).

IV. A třída: Pecerady – Netvořice (17, Borský), Bukovany – Úročnice B (17, Grunský), Křečovice – Čerčany B (17, Bačinský), Jablonná – Poříčí B (17, Mikolášek), Neveklov B – Soběhrdy B (Blahůšek).

IV. B třída: SK Přestavlky – Sedlec–Prčice B (17, Kratochvíl), Heřmaničky – Velíš B (17, Malý).

IV. C třída: Nesperská Lhota B – Divišov B (17, Irion).

IV. D třída: Hulice – Čechtice B (17, Borek), Zdislavice B – Kamberk (17, Babický), Dolní Kralovice B – Vracovice (17, Březina).

Basketbal

Krajský přebor mužů I. – 1. zápas finále: Benešov B – Kralupy nad Vltavou (19).

Florbal

PH + SČ Přebor starších žáků – divize C: Benešov – Sparta Praha B (8, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 25. DUBNA 2010

Fotbal

Divize: Benešov – Votice (17, Svoboda).

Krajský přebor žáků: Vlašim – Králův Dvůr (9.30 a 11.10, Matoušek, Na Lukách).

I. A třída žáků: Čerčany – Kunice (9.30 a 11.10, Velebil, v Nespekách).

I. B třída: Kondrac – Bílé Podolí (17, Holý), Sedlec–Prčice – Mníšek pod Brdy (17, Herda), Maršovice – Měchenice (17, Hurych).

Okresní přebor: Miřetice – Úročnice (17, Novosad), Pravonín – Vrchotovy Janovice (14, Macháček), Zdislavice – Teplýšovice B (17, Pessr).

III. A třída: Soběhrdy – Miličín (10.15, Kočí), Mezno – Bystřice (17, Bačinský), Týnec B – Lešany (17, Cígler).

III. B třída: Křivsoudov – Postupice (17, Brabenec), Nesperská Lhota – Velíš (15, Murgač), Jankov – Bílkovice (17, Novák).

IV. A třída: Václavice B – Maršovice B (17, Kočí).

IV. B třída: Bystřice B – Neustupov (17, Frydrychovský), Olbramovice B – Miličín B (17, Rosenvald), Ratměřice B – Mezno B (17, Blahůšek), Jankov B – Budenín (14, Novák).

IV. C třída: Ostředek B – Čechtice A (15, Platil), Teplýšovice C – Chotýšany B (15, Bartoš), Struhařov B – Popovice B (17, Černý), Radošovice – Kladruby (17, Špička), Postupice B – Tichonice (15, Konvička).

IV. D třída: Křivsoudov B – Trhový Štěpánov B (14, Brabenec), Miřetice B – Pravonín B (14, Novosád), Libouň – Keblov (17, Mareš), Blaník Načeradec – Louňovice B (17, Sochůrek).

Basketbal

Krajský přebor mužů I. – 2. zápas finále: Benešov B – Kralupy nad Vltavou (15).